Neutrogena

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Formidable, Módosítva: 2020. június 3.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Mindennapos használatra a tiszta, friss és egészségesen ragyogó arcbőrért. A radírozó mikro-szemcséket tartalmazó összetétele mélyen a pórusokba hatolva tisztít, kellemes grapefruit illata pedig élénkítően hat érzékszerveinkre.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Zs0fi

2022. szeptember 22.

Irritálta a bőrömet, párommal is kipróbáltattam és ő is csak kiütéses lett tőle. Ezzel az illattal egy olcsóbb takarítószerre emlékeztet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. szeptember 22.

Csillagporocska

2022. május 10.

Bár érzékeny bőröm van, nálam egyáltalán nem okozott irritációt. Mégis, 3 csillagos 'nyehh' nálam a termék. Először is: elfogyott a nagyon szuper Balea arclemosóm, amit már nem lehet kapni azóta. Arctisztító volt, radírozó szemcsékkel, és gyönyörűen leszedte az arcomra kent CC krémet. A korábbi pozitív tapasztalatokon felbuzdulva tehát ismét radírozó arclemosót kerestem. Nem tudom hogy csupán azért-e, mert ez arcradír, de ha zuhanyzás után átmegyek az arcomon egy vattakoronggal, még találok rajta krémmaradványokat. Ez volt az első nem olyan szimpi dolog.
A második az illata. Nekem ez a grapefruit illat nagyon gagyi, picit talán kellemetlen is. A radírozó hatása rendben van, de csodát azért nem tett a bőrömmel. Elhasználom, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 10.

Hatina

2021. szeptember 22.

Sajnos valóban irritálja a bőrt és még a szaga is tisztítószer hatású.
Egy használat elég volt, hogy eldöntsem soha többet.. Pedig eddig szerettem a Neutrogena termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

Sajnos valóban irritálja a bőrt és még a szaga is tisztítószer hatású.

kittxk

2021. szeptember 9.

Kiütéses, vörös és irritált lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 9.

Kiütéses, vörös és irritált lett tőle a bőröm.

kicsao

2021. április 4.

Olvastam, hogy sokaknak problémát okozott. Ezzel ellentétben nekem az első pár használat után nem akadt még gondom vele, jól végzi a dolgát. Kellemes, frissítő, finom illat és érzés az arcon. Egy barátnőm már több mint fél éve használja és egyszerűen imádja, tökéletesen hatott neki. Az összetevők miatt viszont csak 4 csillagra értékelem, sok a felesleges színezék és egyéb kellemetlen anyag ami valszeg okozta az allergiás reakciót másoknál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 4.

Szilvi1012

2021. február 19.

Most kezdtem el használni, kicsit csípte, nagyon száraz lett a bőröm utána, feszül, kipirosodott. Nem tudom használom-e még. Kidobni nem akarom, de nem lett a kedvencem se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

vega2017

2020. november 1.

Soha többet!!! Felvittem az arcomra és szinte azonnal marni kezdte a bőröm, lemostam, de még fél óra múlva is nagyon vörös voltam tőle. Égő, csípő érzést okozott. Kidobott pénz. Csak annak ajánlom, aki szenvedni akar... Csak azért adok egy csillagot, mert kevesebbet nem lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 1.

Viia

2020. október 21.

Sajnos az én bőröm nem bírta. Vörös lett tőle és kellemetlen érzés volt. Ha nem is csodára de jobbra számítottam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 21.

mamori

2020. július 6.

Jó az illata és nem irritálja a bőröm, de nagyon gyengécske. Túl picik benne a szemcsék

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 6.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Széles spektrumú védelmet biztosító fényvédő összetevő, amit a kozmetikumok stabilizálására használnak illetve arra, hogy megvédjék az átlátszó csomagolásban lévő termék színét, illatát és más érzékeny összetevőket az UV-sugárzás okozta károktól és lebomlástól. Gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. A gyártó szerint kiváló alternatívája a Benzophenone-4-nak.

Szintetikus színező anyag. (Lila)