Neutrogena

Ár:   €4.99   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: K1Ani, Módosítva: 2019. február 7.

Ár:   €4.99
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Sminklemosó, arclemosó és tonik egyben! A Triple Micellar technológia: Eltávolítja a sminket, még vízhatlan szempillaspirál, dörzsölés nélkül Eltávolítja a faggyút és a szennyeződéseket. Mélyen tisztítja a bőrt anélkül, hogy befolyásolná a bőr nedvességtartalmát. Az összes szennyezőanyag és a napi környezetszennyezés által felhalmozott 100% -át eltávolítja. Alkalmas minden bőrtípusra. 3-szoros hatással, egy lépésben eltávolít mindenféle szennyeződést.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

klotildo

2021. április 2.

Elfogyott az oriflame-es micellás vizem, és gyorsan kellett egy másik. Eléggé impulzív vásárlás volt, igazából teszi a dolgát, de a szaga tényleg elég kellemetlen. Megpróbálom elhasználni, mert nem érződik sokáig az arcomon - bár a kiszerelés miatt ez csupán évek kérdése xd -, de újravenni nem fogom, az tuti. Semmi különleges hatása nincs, nem tud többet, mint bármelyik micellás víz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

Ven1223

2021. március 16.

Szerintem megfelelően tisztít, lehozza az összes sminket, viszont nekem irritálja a szemem, csíp, úgyhogy a Garnier-es micellás vizet jobban szerettem. Nem örülök a 400 ml-s kiszerelésnek sem, egy millió év mire elfogy. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

tothsar09

2021. január 10.

Még várandósságom előtt vettem ezt a terméket, már akkor is kikészített a szaga, borzalmas! Semmi extrát nem vettem észre a bőrömön. Amióta kismama vagyok, nem maradhatott, elviselhetetlen a bűz, amivel rendelkezik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

zimike

Korcsoport: < 18
2020. november 27.

Szörnyű!! Kipirosodik tőle az arcom és csíp. Ráadásul rettentő büdös. Ment a kukába!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. november 27.

Cintia14

2020. szeptember 23.

Egy teljesen átlagos micellás víz. Tényleg nincs a legjobb illata, de ilyenkor mindig eszembe jut, amit a krémmániások mondanak, hogy attól mert valami jó szagú még nem biztos, hogy jót tesz a bőrödnek és fordítva. Nem sminkelek szóval nálam olyan nagy dolgot nem is kell csinálnia, de már biztos vagyok benne, hogy ő volt az utolsó micellás víz, amit megvettem és inkább dupla lemosást alkalmazok ezentúl! Sokkal többet ér!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. augusztus 2.

Update: Nem ér meg egy próbát sem ez a sokat ígérő és annál kevesebbet teljesítő 3:1-ben termék. Inkább arra egy példa, hogy amit úgy hirdetnek, hogy mindenre jó, az leginkább semmire nem jó.

2020. január 17. Hát nem egy Bioderma, az biztos! Másokkal együtt, én is a márkának szavaztam bizalmat, de inkább maradtak volna a kézápolóiknál, ahhoz jobban értenek.
Amikor megláttam a polcon, minden tájékozódás nélkül a kosaramban landolt, ha Neutrogena, gondoltam, az csak jó lehet.
Kezdem azzal, ami elsőre jónak tűnt, de rövid időn belül zavaró lett, az maga a kiszerelése. Nekem túl nagy a 400 ml-es flakon, valahogy nem esik kézre, a kisebbekhez szoktam. Ezt persze láthattam előre.
A termék - és ez a lényeg - messze nem úgy viszi le a sminket, mint amihez hozzászoktam, ez sajnos sokkal jobban zavar. Míg a Bioderma simán elbír még a szemfestékkel is, a Neutrogena gyengécske, önmagában nekem nem elég.
Számomra a tanulság: így jár az, aki akiben a kísérletezőkedv időnként túlteng.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Számomra a tanulság: így jár az, aki akiben a kísérletezőkedv időnként túlteng.

Annie0828

2020. július 21.

Biodermás micellas elfogyott és gyorsan,.meggondolatlanul nyúltam érte. Soha többet. Már ott gyanúsnak kellett volna lennie, hogy büdös. Tenyleg. Egy ilyen terméknek nem szabadna ilyen erős körömlakk lemosó szagának lennie. Aztán mikor csípte a szemem... Nagyon gáz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 21.

BarbiiPLS

2020. július 1.

Összességében meg vagyok elégedve a Neutrogena termékekkel, viszont ez a micellás víz szerintem ugyanolyan, mint a többi, nem tud semmivel se többet se kevesebbet, talán inkább kevesebbet.
Viszont ez az illat/szag vagy mi ez, ami ennek a micellás víznek van... tényleg detox illata van (még ha sose volt semmilyen közöm a detoxhoz, de szerintem ez a megfelelő megnevezés, én így képzelem el. xDDD)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

GyimA87

2020. január 29.

Smink eltávolításban nem a legjobb, az illata elmegy. Inkább csak napi rutin arc tisztításhoz használom és ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

Koosg19

2020. január 9.

Nem a kedvenc micellásvizem, de azért elhasználtam egy üveggel, bár biztos nem fogom újravenni. Elég furcsa vegyszerszaga van, de a sminket legalabb leszedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 9.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract