Neutrogena

Ár:   €4.99   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: K1Ani, Módosítva: 2019. február 7.

Ár:   €4.99
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Sminklemosó, arclemosó és tonik egyben! A Triple Micellar technológia: Eltávolítja a sminket, még vízhatlan szempillaspirál, dörzsölés nélkül Eltávolítja a faggyút és a szennyeződéseket. Mélyen tisztítja a bőrt anélkül, hogy befolyásolná a bőr nedvességtartalmát. Az összes szennyezőanyag és a napi környezetszennyezés által felhalmozott 100% -át eltávolítja. Alkalmas minden bőrtípusra. 3-szoros hatással, egy lépésben eltávolít mindenféle szennyeződést.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. augusztus 2.

Update: Nem ér meg egy próbát sem ez a sokat ígérő és annál kevesebbet teljesítő 3:1-ben termék. Inkább arra egy példa, hogy amit úgy hirdetnek, hogy mindenre jó, az leginkább semmire nem jó.

2020. január 17. Hát nem egy Bioderma, az biztos! Másokkal együtt, én is a márkának szavaztam bizalmat, de inkább maradtak volna a kézápolóiknál, ahhoz jobban értenek.
Amikor megláttam a polcon, minden tájékozódás nélkül a kosaramban landolt, ha Neutrogena, gondoltam, az csak jó lehet.
Kezdem azzal, ami elsőre jónak tűnt, de rövid időn belül zavaró lett, az maga a kiszerelése. Nekem túl nagy a 400 ml-es flakon, valahogy nem esik kézre, a kisebbekhez szoktam. Ezt persze láthattam előre.
A termék - és ez a lényeg - messze nem úgy viszi le a sminket, mint amihez hozzászoktam, ez sajnos sokkal jobban zavar. Míg a Bioderma simán elbír még a szemfestékkel is, a Neutrogena gyengécske, önmagában nekem nem elég.
Számomra a tanulság: így jár az, aki akiben a kísérletezőkedv időnként túlteng.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Számomra a tanulság: így jár az, aki akiben a kísérletezőkedv időnként túlteng.

Annie0828

2020. július 21.

Biodermás micellas elfogyott és gyorsan,.meggondolatlanul nyúltam érte. Soha többet. Már ott gyanúsnak kellett volna lennie, hogy büdös. Tenyleg. Egy ilyen terméknek nem szabadna ilyen erős körömlakk lemosó szagának lennie. Aztán mikor csípte a szemem... Nagyon gáz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 21.

BarbiiPLS

2020. július 1.

Összességében meg vagyok elégedve a Neutrogena termékekkel, viszont ez a micellás víz szerintem ugyanolyan, mint a többi, nem tud semmivel se többet se kevesebbet, talán inkább kevesebbet.
Viszont ez az illat/szag vagy mi ez, ami ennek a micellás víznek van... tényleg detox illata van (még ha sose volt semmilyen közöm a detoxhoz, de szerintem ez a megfelelő megnevezés, én így képzelem el. xDDD)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

GyimA87

2020. január 29.

Smink eltávolításban nem a legjobb, az illata elmegy. Inkább csak napi rutin arc tisztításhoz használom és ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

Koosg19

2020. január 9.

Nem a kedvenc micellásvizem, de azért elhasználtam egy üveggel, bár biztos nem fogom újravenni. Elég furcsa vegyszerszaga van, de a sminket legalabb leszedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 9.

msvamos

2020. január 5.

Nagyon erős, kellemetlen a szaga, emiatt alig vártam, hogy elfogyjon. Más szempontból sem voltam elégedett a termékkel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

korall89

2019. december 25.

1 hónapja vettem meg,de rossz döntés volt. A szaga nem is tudom mire hasonlít,de nekem először a népszerű papírragasztó,a technocol jutott róla eszembe.Tényleg nagyon büdös vegyszer szaga van.A szempillaspirált egyáltalán nem mossa le,hanem inkább maszatolja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 25.

sayapark01

2019. december 21.

Hihetetlenül büdös, mintha valami alkoholos tisztítószeres dolgot vinnék fel az arcomra. A vízálló szempillaspirálomat dörzsöléssel sem hozza le, a szemceruzát, szemöldökport meg csak szétmaszatolja. Nagyon megbántam

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 21.

szilvike13

2019. november 16.

Ez valami borzasztó :(
A sminkemet csak szétmaszatolja és ráadásul iszonyú büdös vegyszerszagú!
Ha nagy nehezen le is hozza a sminkem, utána nagyon ragacsos az arcom! Biztos, hogy nem veszem újra!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

Ez valami borzasztó :(
A sminkemet csak szétmaszatolja és ráadásul iszonyú büdös vegyszerszagú!

Gdori1988

2019. november 14.

Én alapvetően kedvelem a márka termékeit, de ezzel mellényúltam. Nekem nem hozza le a sminket sem és borzasztó vegyszeres az "illata". Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract