Neutrogena

Ár:   €4.99   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: K1Ani, Módosítva: 2019. február 7.

Ár:   €4.99
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Sminklemosó, arclemosó és tonik egyben! A Triple Micellar technológia: Eltávolítja a sminket, még vízhatlan szempillaspirál, dörzsölés nélkül Eltávolítja a faggyút és a szennyeződéseket. Mélyen tisztítja a bőrt anélkül, hogy befolyásolná a bőr nedvességtartalmát. Az összes szennyezőanyag és a napi környezetszennyezés által felhalmozott 100% -át eltávolítja. Alkalmas minden bőrtípusra. 3-szoros hatással, egy lépésben eltávolít mindenféle szennyeződést.

blancanieves

2019. március 23.

Én egy hete használom, eddig teljesen meg vagyok vele elégedve.
Az előttem szólóval ellentétben nekem nem csípi a szemem, pedig aztán az én szemeim olyan érzékenyek, hogy ritka ami nem csípi.
Nem hagy ragacsos érzetet, kellemes tisztaság illata van, leszedi az összes sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Én egy hete használom, eddig teljesen meg vagyok vele elégedve.

Lina14

2019. március 13.

büdi és csípi a szemem egy kicsit. ar acon is hagy sminket maga után, nekem abszolút nem használható

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 13.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, PEG-8

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.