Neutrogena

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: amadinda, az összetevőket feltöltötte: Szandika12, Módosítva: 2021. december 14.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló összetétele sarki szederrel háromszorosára növeli a bőr hidratációs szintjét. A bőr egészséges látványt nyújt, napról-napra puha és hidratált. A krémes, nem zsíros összetétel kellemes illatú és gyorsan beszívódik.

Amy31

2021. szeptember 11.

Nekem ő egy az egyben A Tökéletes Testápoló. Nagyon jól hidratál, soha nem volt olyan puha a bőröm mint amikor ezt használtam. Könnyen beszívódik, az illatát pedig egyszerűen imádom. Rengetegszer újravettem, az ára viszont sajnos egyre kúszott feljebb, így mivel egy nálam elég gyorsan fogyó terméktípusról van szó, váltanom kellett egy elérhetőbb árú termékre. Így őt mostanában csak alkalmanként, akciósan nosztalgiából veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 11.

PETRA820718

2021. június 28.

Tökéletes minden szempontból, működik ahogyan egy testápolónak kell.
Gyorsan beszívódik, nem ragacsos, tapadós, kellően hidratál, kellemes illat, puha bőr.
Használt után megfelelő komfort érzet.
Amikor először felbontottam, míg tartott, nem is nyúltam más után.
Szuper, újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 28.

Tökéletes minden szempontból, működik ahogyan egy testápolónak kell.
Használt után megfelelő komfort érzet.
Amikor először felbontottam, míg tartott, nem is nyúltam más után.
Szuper, újravevős.

Bubu2019

2021. május 18.

Gyorsan beszívódik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

Gyorsan beszívódik!

csilacs

2020. május 23.

A kézkrémet nézegettem belőle, de egy árban voltak és inkább megvettem a pumpás kiszerelést. Gyorsan beszívódik, nincs ragacsos érzet és kevés is elég. Jól rendberakta a száraz bőröm és tök jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

lilly77

2020. április 24.

Kézkrémnek használom, tetszik a kiszerelése, eleg hamar beszívja a bőröm megfeleloen hidratal, de extrém száraz borre kevés lenne szerintem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 24.

szeretlek

2020. április 17.

Az első olyan testápoló, amit azonnal beszív a bőröm és nem okoz irritációt. Nagyon jól hidratál és végre nincs berepedezve a bőröm. Egyszerűen imádom. Tetszik, hogy pumpás adagolója van, az illata is kellemes. Ha elfogy, biztosan újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Megany

2020. február 18.

Még sosem volt Neutrogena-s termékem ígyhát gondoltam megprőbálom.szokásos testápolóm nem volt...
A pumpás kiszerelés tetszik,az illata is,a többi majd elválik.Beszereztem az ajakápolóját is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 18.

PrincessBell

2020. február 11.

Jó az állaga, illata is szimpatikus, rendre helyre tette a száraz bőrömet. Amiért én levonok egy csillagot, hogy bár kis mennyiség is elég, könnyen kenhető a krém, nekem nem szívódik be rendesen és csúszós felületet hagy a bőrömön.
Nagyon ajánlom azoknak, akiknek száraz a bőrük télen (nyárra szerintem sok), de nincs semmilyen bőrproblémájuk. Nekik a legjobb választás ár/érték arányban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

holdmacska

2020. január 7.

Ez egy nagyon jó termék, tökéletesen hidratálja a bőrt. Évek óta veszem, mindig szépen helyreteszi a száraz bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

bergamott

2020. január 1.

A Neutrogena termékekről rég lemondtam, mert amit kipróbáltam (piros volt) csak rontott a helyzeten. A smirglis kezemet ápolás helyett kiütétessé tette, ami annyira viszketett, hogy véresre vakartam. :/

Ebből egy mintát kaptam valahonnan, és nem bírtam ki, hogy ne próbáljam ki. A kezemre használtam, de működik. Szilikonos érzetet hagy maga után, de szinte a bekenés után egyből tudok papírra írni, mert nem hagy nyomot. Venni az előző rossz élmény miatt nem veszek szerintem Neutroganat, de ezzel elégedett vagyok, így megkapja a max csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 1.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2