Neutrogena

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: amadinda, Módosítva: 2013. március 11.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Pkkrisztike

2019. március 19.

Mivel nagyon száraz a bőröm, így sokáig kerestem megfelelő testápolót, ami megfelelően hidratál. Úgy érzem negtaláltam a tökéletes testápolót! Könnyen beszívódik a bőrbe és az illatát is imádom!

Pkkrisztike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Megany

2019. március 16.

Még sosem volt Neutrogena-s termékem ígyhát gondoltam megprőbálom.szokásos testápolóm nem volt...
A pumpás kiszerelés tetszik,az illata is,a többi majd elválik.Beszereztem az ajakápolóját is.

Megany
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 16.

cukianyuci

2019. február 3.

Csak nekem van olyan érzésem mikor neutrogena terméket használok mintha műanyaggal kenegetném magam....?
Látom a paraben ott figyel az incijében.
Én azt szeretem, ha mélyen hidratáló egy testápoló és tejes állagú, na ez nem az sajnos.

cukianyuci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

Látom a paraben ott figyel az incijében.

risztina

2019. február 3.

Kedvenc testápolónk! Könnyű használni, jó hidratál és nagyon jó illata van. :) Szerintem mást nem is kell nézni egy tesápolónál.

risztina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Orsi0625

2019. január 26.

Nagyon jó kis testapoló, illata is fantasztikus szerintem. Sokszor száraz bőröm gyorsan beszivja , nem hagy ragacsos érzetet. Teljesen megéri az árat szerintem.

Orsi0625
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Bogica92

2019. január 25.

Legjobb testàpoló amit hasznàltam eddig, már a második flakonnal. Illata, állaga, felszívódása, hatása nálam 5*. Szeretem a pumpás megoldásokat, viszont igy hogy egyet már elhasználtam, az a tapasztalatom hogy a vége felé nagyon sok krém a flakon aljàba marad amit már kipumpálni nem lehet csak fejjel lefelé tárolni, ütögetni a flakont, kihúzni a pumpàt és újjal kipiszkálni. Ettől függetlenül tovàbbra sem fogom lecserélni.

Bogica92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

LAdrienn96

2019. január 14.

A Tescoban akciós volt, gondoltam kipróbálom már a felsőbb ár kategóriás termékeket.
Eddig a Dove-t használtam meg Inecto-t, de heti min. 2x kellett bekennem magam, mint egy múmiát amikor balzsamozzák be őket, hogy ne legyen rinocérosz bőröm így a hideg időszakban. :D Viszont ezzel a termékkel elég 1x be kenni magam.
Az illata nem annyira erőteljes és ez tetszik nekem! Kellemesen lágyan krémes az állaga és nem kell belőle nagyon sokat kenni magadra. Nekem azonnal beszívja a bőröm és nincs az a zsíros, ragacsos érzésem a használata után.

LAdrienn96
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

Szandika12

2019. január 14.

Update 2: Így téli időszakban nem igazán jön be testre, nem hidratál eléggé! Viszont a kezemre tökéletes, 2 napig tartó puha bőr, ki jött a hideg ekcémám, és azoknak a tüneteit is enyhíti, megnyugtatja a bőrt, számomra emiatt is marad az 5 csillag, hálás vagyok mert a termék nagyon jó volt az őszi időszakban, most meg a kirepedezett bőr meggyógyításában nagyon hatásos.

Update: A legjobb testápoló, amit valaha használtam, nagyon szeretem az állagát, a hatását, azt hogy hűsít, nyugtatja a bőrt szerintem, nagyon ápolt bőrérzetem van utána, és nagyon kellemes az illata, nagyon bejött, biztos mindig örök darab lesz, ezzel nagyon szeretek testápolózni, régen ez nem volt rám jellemző. :)

Legújabb felfedezettjeim a Neutrogena testápolói. Miután kipróbáltam őket az a véleményem, hogy legalább testápolón ne spóroljunk :D és hogy megtaláltam a tökéletes testápolókat. Hidratál és puhává teszi a bőrt több napig, és nagyon könnyen felszívódik én még nem is láttam ilyen testápolót, egy pillanat alatt beszívódott :). Nagyon kellemes az illata imádom hogy szedres :).Használat után egy csodás frisseség, tisztaság érzet van, a kezemet is közben kenem és a kézmosásokkal sem szárad ki,mert hidratálja a testápoló :). Biztos hogy újraveszem, egy szó jut róla eszembe igényesség. Ja és imádom hogy pumpás :).

Szandika12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

Ann86

2019. január 4.

Nagyon szuper volt, de nekem nehezen szívódott be és nekem aztán tényleg száraz a bőröm. Az illata egy picit már zavaró volt a vége felé, de elfogyott. Nem valószínű, hogy újraveszem.

Ann86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

jusztina78

2018. november 12.

Nagyon rossz ez a testápoló, órák múlva sem szívódik be a bőrbe ,már alig nyomok ki belőle és jól bedörzsölöm de még így sem működik ,szerencsére úgy kaptam ,nem adtam ki érte pénzt ,mert nem jó semmire

jusztina78
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.