Neutrogena

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: amadinda, az összetevőket feltöltötte: Szandika12, Módosítva: 2019. augusztus 25.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló összetétele sarki szederrel háromszorosára növeli a bőr hidratációs szintjét. A bőr egészséges látványt nyújt, napról-napra puha és hidratált. A krémes, nem zsíros összetétel kellemes illatú és gyorsan beszívódik.

Tekka

2019. október 7.

Nem csodaszer, de nehéz jó testápolót találni. Nagyon elégedett vagyok vele, tartósan hidratál és az illata is nagyon tetszik. A pumpás kiszerelés is szimpatikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

livia0

2019. október 2.

Nekem volt először a piros natúr semmi különöset nem tapasztaltam, aztán kaptam ajándékba ezt.. nekem a formulája túl sűrű, nem olyan gyorsan de nem is lassan szívódik be. Az adagolójába ha nem mindennapos használatban van akkor akár egy hét alatt beleszárad a termék. Az illata kellemes, használ is mint testápoló viszont a parabént én sem díjazom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 2.

mSzandika

2019. augusztus 28.

Imádom ezt a testápolót. :). Mióta megtudtam hogy nagyon szépek márkás (nem bio) testápolóhoz képest az összetevői, még nagyobb a bizalmam a Neutrogénához. Csak jó a tapasztalatom vele, jól beszívódik, remekül hűsit, nyugtat, utóbbi két ,,funkciója" nagyon remek így nyáron :), és ami nagyon jó hogy csodásan hidratál, nagyon puha lesz tőle a bőröm. Textúrája nagyon kis könnyed krém egyébként, viszont jól hidratál. :) Imádom a szedres illatát is és nagyon praktikus a pumpás kiszerelése, mert nem lesz krémes a kezem, a flakon stb mikor kinyomom a terméket :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

körtevirág

2019. augusztus 9.

Sokáig Niveát használtam, de egy fél éve kb erre váltottam. Nagyon szeretem, remekül hidratál, télen sikerül még a bőrviszketést is kiküszöbölnie.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Vivikee

2019. június 19.

Az itteni vélemények alapján vásároltam, és meg kell,hogy mondjam egyáltalán nem bántam meg. Egyik eddig használt testápolóm se volt még ilyen jó. Szuper az illata és a hatása is, könnyen beszívódik. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 19.

natko888

2019. június 2.

Legjobb testápoló amit valaha használtam!! Szeretem az illatát, könnyen beszívódik és nagyonjól hidratál. Teljesen kirepedezett kézfejem 2nap alatt rendbe hozta úgy,hogy nem is csípte!! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

matepiro

2019. május 23.

A legjobb testápoló. Sokat kipróbáltam már a száraz bőrömre, de mindíg visszatértek ehez. Csodás az illata, nem hagy zsíros ragacsos érzést és legfőképp, hogy egész nap hidratál a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 23.

palmiii

2019. május 4.

Télen nagyon szépen rendbe rakta az extrán kiszáradt bőröm még kézfejen is ahol a legrosszabb volt. Nem csíp vagy irritál, könnyen beszívódik, kellemes az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2019. április 25.

Általában elolvasom az itteni véleményeket, mielőtt vásárolok, de most nem tettem meg, sőt igazából nem is szoktam Neutrogena testápolót venni, úgyhogy eléggé zsákba-macska játékot játszottam, de nagyon jók voltak a megérzéseim. Nem olyan durván száraz a bőröm, de ráfér néha egy-egy nehezebb testápoló, na és ennek az illata is mennyei, úgyhogy én imádom használni. Nyárra már kicsit sok lesz szerintem, de az őszi-téli időszakban nagyon megszerettem és azóta az egész család Neutrogena testápolót használ, mindenki szereti. Jól hidratál, kicsit zsírosabb az állaga, de hamar beszívja a bőr és kiválóan végzi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 25.

Pkkrisztike

2019. március 19.

Mivel nagyon száraz a bőröm, így sokáig kerestem megfelelő testápolót, ami megfelelően hidratál. Úgy érzem negtaláltam a tökéletes testápolót! Könnyen beszívódik a bőrbe és az illatát is imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2