Neutrogena

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   75 ml, 250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, Tesco   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaszeniko.1016, Módosítva: 2015. szeptember 29.

Kiszerelés:   75 ml, 250 ml és 400 ml
Lelőhely:   Rossmann, Tesco
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Napi hidratálást biztosít, segít helyreállítani a bőr rugalmasságát és megakadályozza a barna foltok kialakulását. A Norvég formula hidratál, az aktív ásványi anyagok pedig segítenek a bőr saját kollagén termelésének fokozásában.

Moni86

2019. április 1.

Kedvenc, mint az összes neutrogena testápoló. Jó illata van. Napi hidratálásra tökéletes. Gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

VictoryFord

2019. március 31.

Kedvenc! Száraz bőrre való de örömmel tapasztaltam hogy mégsem csicsog a zsírtól mint sok más szintén száraz bórre való testápoló. Könnyen beszívódik,mélyen hidratál és nagyon kellemes az illata. Újravevős!
Update:hosszú távon elkezdett szárítani,nem tudom miért. Sajnos nem újravevős már. 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

narancsdzsem

2019. március 9.

Mondhatom, hogy új generációs testáppló! Még este is selymes tőle a lábszáram. Kényeomes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

kamillaanemeth

2019. február 19.

nagy ritkán kipróbálok mást is, de általában hamar visszatérek hozzá. szeretem a csomagolását, a pumpás téma megkönnyíti a használatát. az illata is 5*, gyorsan beszívódik, nem ragacsos vagy zsíros, és a hatása is nagyon ottvan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

risztina

2019. február 3.

Kedvenc terstápolóm lett. Könnyű használni és nem lesz zsíros a bőröm. 5/5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Kedvenc terstápolóm lett. Könnyű használni és nem lesz zsíros a bőröm. 5/5

Sunnyvagyok

2018. december 29.

Akciósan, 700 ft- ért hevert a Rossmann polcain egyes egyedül, és mivel amúgy is testápolót kerestem, így a kosaramban landolt.

Az illata diszkrét, nem zavaró. Nagyon tetszik a pumpás kiszerelés, nagyon megkönnyíti az adagolást és a használatot!

Könnyű eldogozni a bőrön, kellően hidratál. Picit hagy egy tapadós réteget a bőrön, ami zavaró tud lenni, nem szívódik fel kellőképp. Tusolásnál érezni egy nyálkás réteget, amit maga után hagy.
Ezek miatt estéte használom el, illetve napközben csak akkor ha itthon maradok és nem megyek sehova!

Nem bánom, hogy kipróbáltam! Legalább tudom, hogy mit nem szabad újravenni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Nem bánom, hogy kipróbáltam! Legalább tudom, hogy mit nem szabad újravenni! :)

ivanbogi

2018. november 1.

A tökéletes őszi-téli testápolóm! Hihetetlen jól hidratálja a száraz bőrömet, napokig tart. Kellemes tiszta illata van. Nagyon szeretem!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Hyacinthus1orientalis

2018. augusztus 1.

Praktikus a kiszerelés. Nagyon jó a szàraz bőrömre. Nincs épp feszesítő hatàsa. Érdemes kipróbàlni ha le van àrazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 1.

zsofiszalay

2018. július 6.

kellemes az illata, klassz, hogy pumpás kiszerelés, jól hidratál, de hogy nem feszesít, az is biztos :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 6.

uvdmnk

2018. június 8.

A téli időszak és a németországi víz minősége teljes mértékben kiszárította a bőröm, olyannyira, hogy már sebes volt. Barátnőm ajánlotta a Neutrogena a kézkrémjét, arra hivatkozva, hogy neki nagyon bevált, gondoltam miért ne próbálnám ki, tekintve hogy a kezem állapotán szerintem már körülbelül semmi sem ronthatott volna. A kézkrémet nem találtam meg (csak a szemem szúrta ki igazából...), ezért gondoltam megveszem a testápolót, amivel naponta 3-4 alkalommal kentem be a kezem. Az első nap után meglepően puhább lett a bőröm, ám a kezemen semmilyen változást nem tapasztaltam, aztán a negyedik napon egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy te jó ég, teljesen rendbe jött a kezem és puhább, mint valaha! Nekem ezzel teljesen kiérdemelte az 5*-ot, azóta is kitartóan használom és ajánlom mindenkinek! ♡

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

Antioxidánsok: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!