Neutromed

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bestchoice1111, Módosítva: 2017. december 21.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Itim mosakodó gél, antibakteriális hatással. A Zöld Tea kivonatot tartalmazó formula véd a kellemetlen szagok ellen és frissességet nyújt miközben megőrzi a bőr természetes Ph értékét az intim területeken. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Az Active Defense komplexet tartalmazó formula gyengéden véd a kellemetlen szagoktól és segít a hosszantartó frissesség megőrzésében.

wildrose

2019. november 1.

Kellemes, enyhe illatú, kissé folyékonyabb, géles állagú intim mosakodó, jól habzik, jól tisztít és nem irritál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 1.

Mokusch

2019. február 26.

A Nivea nekem jobban tetszik, főleg ebben az árkategóriában. Ez konkrétan büdös, de tényleg, utána meg kell mosnom a kezem másik tusfürdővel mert felfordul a gyomrom, mint vmi ócska wc tisztitó szer. Hatását tekintve alaposan tisztít és frissít, az összetevők között van gyulladáscsökkentő ami tetszik, később még írok tapasztalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

Moni86

2018. május 26.

Én nagyon megszerettem. Kicsit tényleg hígabb mint a nivea... de engem nem csíp. Utána tényleg frissnek érzem magam. Csak ezt használom hónapok óta. A zöld törlőkendőjével együtt. :) nekem az illata is tetszik. Kicsit tisztaság illatú. És antibakteriális. Így ár értékarányban a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

kvitta.girl

2018. január 30.

Fogalmam sincs miért vettem meg, ez már a második intim mosakodó 1 héten belül amivel befürdök, hogy nekem minek mindig kísérletezni..
Szóval borzalmas,állaga mint a víz, először azt hittem kisfiam játszott vele a kádba, de nem, ez tényleg vízszerű , de a legborzasztóbb a szaga, kórházi kézfertőtlenítő szaga van, konkrétan hányinger kerülgetett tőle.
Ment a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Ment a kukába.

pEni

2018. január 2.

Nekem bevált,irritációt nem okozott, tette a dolgát.
Az illata nekem is kicsit a tisztítószerre hasonlít,de nem zavar,utána már nem érzem
Viszont számomra semmivel nem tud többet, mint egy DM-es vagy Rossmann-os mosakodó gél,aminek az ára fele ennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

Nekem bevált,irritációt nem okozott, tette a dolgát.

ravasz

2018. január 2.

Az illata tényleg kicsit tisztítószeres, de tűrhető, és legalább tartós. Nagy hátránya szerintem , hogy túl híg, így a használata kicsit nehézkes. Irritációt nem tapasztaltam.

UPDATE: Pár héttel a használatának megkezdése után állandó csípő érzést éreztem a húgycsövemben, melyet csak a "gél" használatának felfüggesztésével tudtam megszüntetni. Ilyen még soha nem történt velem, remélem nem is fog. A maradék a kukában landolt. Sajnos muszáj lepontoznom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

judyshiffer

2017. november 20.

Szerintem nagyon jó kis termék. Nekem bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Szerintem nagyon jó kis termék. Nekem bevált.

szilva82

2017. november 16.

Borzalmas....mint egy rötyi spray....
És az állaga....mint a víz....a dm-es Jessa 1000-szer jobb...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

Borzalmas....mint egy rötyi spray....
És az állaga....mint a víz....a dm-es Jessa 1000-szer jobb...:)

birdnerd

2017. szeptember 16.

Engem sajnos irritál és az illata is borzalmas, szerintem az olcsó fenyős légfrissítőkre hajaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Bisabolol