New Brand

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Noyacska, Módosítva: 2015. január 20.

Jean Paul Gaultier Classique jellegű illat

Illatkategória: orientális, virágos illat

Illatösszetevők: narancs, mandarin, jázmin, tubarózsa

anita763

2020. augusztus 15.

Valóban hasonlít az eredetihez és inkább az edt-hez, mint az edp-hez, viszont nagyon illékony. Ahhoz képest, hogy másolatról van szó, teljesen jól sikerült darab. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

Juditeszter

2016. november 6.

Nagyon finom illat, érdekes üveggel! Szerintem annyira nem hivalkodó, inkább komoly illat, Viszont nem igazán tartós, többször kell utánfújni, de ezt nem rovom fel, hiszen másolatról van szó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 6.

Noyacska

2015. február 20.

Ez a parfüm tinikoromban az érzéki, magabiztos, fiatal felnőtt nők illatát idézte fel. Sokáig nem tudtam, hogy utánzat, annyira tartós és eltalált illat, hogy azt hittem eredeti. Egy barátnőmnek vettem ajándékba, aki rajongott is érte. Mikor pár évvel később újra rátaláltam, vettem is egyet magamnak és úgy tűnt passzolunk. Nagyfokú önbizalom szükséges a viseléséhez mert feltűnő, hivalkodó illat, magabiztos, dögös, és ellenállhatatlanul nőies.
A második üveget több év elteltével nemrég rendeltem, de csalódás volt. Már nem bírom magamon elviselni, ezért továbbajándékoztam. Túl komoly illat lett, túlságosan dominál a tubarózsa illata, 50-től felfelé tudom csak elképzelni érett határozott hölgyeken.
A tartóssága és a szép emlékek miatt persze megkapja a 4 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 20.

A tartóssága és a szép emlékek miatt persze megkapja a 4 csillagot.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Cinnamyl Alcohol, Citral, Coumarin, Eugenol, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Hydroxymethylpentylcyclohexenecarboxaldehyde, Linalool, Limonene, Isoeugenol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Lyral márkanéven ismert mesterséges illatanyag. Potenciális bőr irritáló, allergén. (Wikipédia)

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.