New Brand

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2021. január 5.

Jean Paul Gaultier Scandal parfüm utánzat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

pearldiver66

Korcsoport: >54
2021. április 22.

Ez nem Jean Paul Gaultier,scandalja! Ez egy Carolina Herrera utánzat, ami viszont nagyon jó! Azt hiszem a fekete cipős változat. De ez sohasem Jean Paul Gaultier. Az olcsó akciós parfümök webáruházban, találkoztam vele, ott is többen ugyanezt írják le véleményezésben. Amúgy nagyon jó illat, három négy óra után újra kell fújni. De hát ennyi pénzért mit várunk tőle 😂 de egy Carolina Herrera, az nem akármi!!!! Érdemes megvenni annak akinek többre nem telik. Nem fog benne csalódni. Ki érzem benne azt a csavart, azt a fűszeres séget, amit nagyon szeretek benne, és mindegyik Carolina Herrera inkább fűszeres vonalat visz. Energikus, lendületes, vidám töltete van mindegyiknek. Egyszerűen nem lehet nem szeretni! Egyébként a sensual és a secret van utánzatban, utána kell nézni, mert mind a kettő más még az üvegben is ahogy kinéz. Gondolom tartalmilag sem egyformák....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. április 22.

Erika80

2021. január 6.

Nagyon jól hozza azt a mézes, méhviaszos, karamelles illatot ami az eredeti parfüm alapja is. Mély és intenzív illata van. Vérbeli gourmand. :) Kevés kell belőle, mert könnyen túltolhatja az ember, viszont egy-két fújással extra finom aurát von az ember lánya köré. A virágok számomra nem igazán kivehetőek benne, sokkal inkább ragacsosan édes-mézes. Évekkel ezelőtt túl soknak éreztem az eredetit is és az utánzatokat is. Szokatlanul émelyítő volt és too much. Aztán néha-néha ízlelgettem itt-ott... majd mégis szerettem volna belőle és vettem is magamnak az utánzataiból próbálgatni. Hát annyi biztos, hogy minden egyes nap nem tudnám viselni, mert néhány nap ilyen mély édesség után vágyom a frissebb aromákra, majd aztán ismét az édesebbre áhítozom így télen.
Ez a NB-es változat jellegében szerintem elég jól hozza az eredetit, de -rajtam- hamarabb bőrközelivé válik, mint a J.Fenzis. Az brutál tartós. Ettől függetlenül igen jó kis parfümnek tartom és ár/érték arányában megérdemli a full értékelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Coumarin, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol