New York Color

Ár:   700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   9,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: villa, az összetevőket feltöltötte: Kisu, Módosítva: 2013. április 21.

Kiszerelés:   9,7 ml

Ár: 400 , Eladó: ildi74
Állapot: a leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

mlexa

2019. június 19.

A tartóssága tényleg nem valami jó, de nekem gyorsan száradt. A színek is nagyon szépek két rétegben. Egynek jók, de vannak azért jobbak is. Az ára nem vészes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

Ciklon3

2018. augusztus 7.

Színei nem rosszak. A száradási ideje katasztrófa, ha egyáltalán megszárad :( egy rétegben csíkos, kettőben jó lenne, de sajnos nem volt rá 3 órám, hogy kivárjam, hogy megszárad-e......

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

RCC

2018. február 10.

Régebben vettem féláron a broadway purple árnyalatot, a színe nagyon szép és szerencsére így kimondottan olcsó volt, de nem érte meg. Nagyon csíkoz, 2 rétegben nem fed szépen, 3 kell hozzá így meg már nagyon lassan szárad meg. Ha csak ennyi lenne 3 csillagot kapna, de nagyon gyorsan lepattog. Nem mindig használok alap és fedőlakkot, de a legtöbb lakk így is kibír 4-5 napot, ez már másnap vállalhatatlan volt. Alap és fedőlakkal is csak 3-4 napot bír, úgyhogy kuka, nincs türelmem ennyit vacakolni vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Pampilla

2018. február 10.

268 fashion ave fuchsia Gyönyörű színe van,nagyon jó állagú lakk,könnyű a keskeny ecsettel felvinni. Nem tartós,de az én körmeimen egyik lakk sem marad fenn sokáig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 10.

misshkitty701

2017. november 2.

A 101-es romantic queens árnyalatot vettem meg. Kár volt, szörnyű ez a lakk, csíkos, és egyáltalán nem szárad lassan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

nemkriszta

2017. október 29.

Rossmann Drogéria leértékelt polcán akadtam rá erre a -számomra- gyönyörűséges szürkés-barnás-lilás meghatározhatatlan színű, amúgy Park Ave nevet viselő körömlakkra. Olvastam a véleményeket, sok hozzászóló sok kifogást emelt a minőséggel, tartóssággal, egyebekkel kapcsolatban. A körmeimen két réteg szépen fed, csíkmentesen terül alapozólakkon, de a tartóssága sajnos nálam is gyatra, még fedőlakk használatával is. Emiatt nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 29.

Manciska

2017. június 19.

A Peach Popsicles árnyalatot vettem meg, de kár volt érte pénzt kiadni. Egy rétegben csíkos, nem nyújt valami szép esztétikai látványt, és nem is tartós, a lábamról 3 nap után elkezdett lepattogzani, míg más körömlakk egy hétig is simán bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 19.

Lina14

2017. május 7.

an ny taxy árnyalat van meg, ami tényleg olyan sárga, mint a taxi, nagyon szép sárga. 2 rétegben tökéletesen fed, az ecsetét szeretem, gyorsan szárad. főleg ennyi pénzért megérte!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

Babsszi

2017. április 13.

Fehér árnyalatban volt meg, 3x kellett átkenni mire a várt eredményt elértem, tartósnak se mondanám, és pár hónap után úgy besűrűsödött hogy ki kellett dobni mert nem lehetett kenni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Lili2109

2017. február 3.

Tényleg gyorsan szárad, és elég tartós is. Nincs nagy színválaszték de amik vannak azok nagyon szépek. A Park Ave és a Time Square van meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 3.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.