New York Color

Ár:   700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   9,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: villa, az összetevőket feltöltötte: Kisu, Módosítva: 2013. április 21.

Kiszerelés:   9,7 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó körömlakk.

Ár: 200 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton

varga.stella

2012. augusztus 16.

Egy 238 MoMa színűt választottam. Szép, élénk ciklámen szín, de mégis a hétköznap is hordható fajta. Sajnos 1 rétegben nem fedett tökéletesen, 2 rétegben pedig már ronda volt, így inkább leszedtem... még meg kell tanulnom a használatát, pedig nem számítok gyakorlatlan lakkozónak. Egyenlőre a tartósságát nem is tudom értékelni, de az eddig tapasztaltak alapján nekem elég gyenge...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

zsoxcore

2012. augusztus 14.

Ma vettem egy gyönyörű sárga színűt [Lexington Yellow (294)]. Amint hazajöttem, ki is próbáltam, de valami szörnyű! Foltosan fed, közepes sűrűségű, és nem szé a végeredmény :( Sajnálom, hogy ezt kellett tapasztalnom, és még az a 499 Ft is 'sok' érte, ha tudtam volna, nem veszem meg :( Csak a színe miatt kap két csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

Orsyna

2012. július 15.

Szép színei vannak és tartós is, szeretem ezt a lakkot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 15.

Szép színei vannak és tartós is, szeretem ezt a lakkot.

ludmilla

2012. július 7.

Nagyon rossz az én pédányom! 2 napot bír ki :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

Nagyon rossz az én pédányom! 2 napot bír ki :(

fatsadt

2012. július 6.

nagyon szeretem elég tartósnak bizonyultak,pedig nekem a körömlakkok fedőlakkal sem tartanak 3 napnál tovább,de ez bírja az egy hetet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

H.Zsanett

2012. április 21.

Barátnőmtől kaptam ajándékba, és,mint mindig eltalálta az ízlésemet, nem csak színben de minőségben is! Hozzáteszem én mindig 2 réteget viszek fel a körömre, ezzel növelve a tartósságot. Házimunkával együtt is bírja a 3-4 napot, ami az árához képest szerintem korrekt ezért jár a 4 *

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.