New York Color

Ár:   700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   9,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: villa, az összetevőket feltöltötte: Kisu, Módosítva: 2013. április 21.

Kiszerelés:   9,7 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó körömlakk.

Ár: 200 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton

Roxxy

2017. január 3.

Tényleg gyorsan szárad,és egész jól bírja lepattogás nélkül.Több izgalmas szín lehetne belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

PinkBelleLab

2016. december 8.

Ez egy sz.r, hatalmas csalodas. 1 csillagot se erdemel.
Feher arnyalatban vettem, de 5x kellett felvinnem, hogy adjon valami szint.
Inkabb kidobom, mert ha elakarnam adni se kellene senkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

Ez egy sz.r, hatalmas csalodas. 1 csillagot se erdemel.
Feher arnyalatban vettem, de 5x kellett felvinnem, hogy adjon valami szint.
Inkabb kidobom, mert ha elakarnam adni se kellene senkinek.

laracroft

2016. december 1.

Könnyű használat, gyors száradás, szép színek, olcsó ár.
Viszont a finishe nem túl szép, nem elég fényes, kifejezetten kell rá a fedőlakk.
Csak lábujjkörmökre használom, azon a tartóssága szinte minden körömlakknak egész jó, így ennek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

Könnyű használat, gyors száradás, szép színek, olcsó ár.

Mosolyorszag

2016. november 27.

Leakciózva vettem egyszer egy zöld színt,elég jó a szín erőssége,de nem túl tartós,hamar pattog és ha nincs használva elkezd nagyon gyorsan összesűrűsödni,de egy kis körömlakklemosóval még lehet életet lehelni bele.
Nem az a típus amit keresnék,még akciósan hagyján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Nem az a típus amit keresnék,még akciósan hagyján.

sleepless

2016. augusztus 4.

Gyorsan száradó lakk, sokáig fenn is marad a körmökön. Nekem a 240 és a 247 van meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

pambeesly

2016. augusztus 1.

nem nagy szám, elég ergya a színválaszték, de ami szép, az viszonylag jó minden szempontból. egynek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

shiny

2016. május 13.

A Parma Violet árnyalatát vettem meg. Kicsit féltem tőle, általában inkább világosabb-nude lakkokat használok, már csak azért is, mert ha picit kopik is, kevésbé feltűnő. De ezzel a lakkal nagyon meg vagyok elégedve, nagyon gyorsan szárad, szép a fedése (2 rétegben), és mondhatni tartós, pár napot kibír - "terheléstől" is függően. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

s_kitty

2016. március 4.

A Park Ave arnyalatra esett a valasztasom. Ez egy sotetebb barnas szurkes nude lakk. 2 rezegben az igazi a fedese, bar en mindig 2 reteget hasznalok, illetve szupergyorsan szarad. A moyra fedolakkommal is jo baratsagban van. 5*!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 4.

Brigitta88

2016. február 10.

A türkiz Blue Sky árnyalat...túl sok jót nem tudok elmondani róla. Nagyon nyúlik, túl sűrű az állaga, kb 3 réteg kell a kívánt szín eléréséhez, ezáltal pedig 'csíkos' lesz. A 3 rétegre még kentem egy fedőlakkot is, így annyira lassan száradt meg hogy kb 1,5 óra múlva felgyűrődött ahogy beütöttem.
Sajnos ez nekem nem jött be.... .:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

Sajnos ez nekem nem jött be.... .:(

emb1p3

2016. január 8.

Az átlátszó 202 Grand Central Station-t használom fedőlakként, azt kell mondanom, hogy a legjobb, amivel dolgom volt. Betonbiztos, 5-6 napot kibírnak vele a lakkjaim, gyorsan és fényesre szárad, olcsó. Kontra: pár óráig még száradás után is elég büdös, de bánom is én.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.