New York Color

Ár:   700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   9,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: villa, az összetevőket feltöltötte: Kisu, Módosítva: 2013. április 21.

Kiszerelés:   9,7 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó körömlakk.

Ár: 200 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton

Mackobunda

2015. november 6.

240 Midtown árnyalat van meg, egynek jó, mert különleges, de nem szeretem a NYC termékeket. Elmegy 2*
Nagyon erős a szaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Nagyon erős a szaga.

corleona

2015. október 29.

Nekem sikerült kifognom egy olyan színt (264 - Lincoln Square Lavender), ami nem csak szép, de egy rétegben fed is. Pedig világos színű. Mondanám, hogy újraveszem, de mire ezt elhasználom... :) Az ára is teljesen jó. Egy apró pici bibi: valami zavar a szagában, nem "lakk-szagú", hanem inkább tempera. Másnak is van ilyen tapasztalata?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 29.

Lyndolin

2015. október 4.

Jelenleg a kedvenc lakkom a Moyra mellett. Szépek a színei, könnyen kenhető, nem feltétlenül kell a két réteg, jól eloszlik a körmön, majdnem géllakk hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 4.

bcanfly

2015. szeptember 8.

hát ez nekem borzasztóan nagy csalódás.pedig belezúgtam egy sötét barack színbe.maga a lakk állaga is pocsék,első(!!) felbontás után is már olyan nyúlós,csomós.a szép fedéshez meg legalább 3 réteg kéne,amit ezzel az állaggal lehetetlen elérni.tuti nem veszek több nyclakkot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 8.

manitia

2015. augusztus 12.

Gyorsan szárad, két rétegben fed szépen plusz még teszek rá egy fedőlakkot. Akciósan vettem így mindenképpen megérte! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

pinkynadi

2015. július 6.

Nekem eddig nem lehet rá panaszom. Két rétegben is szépen fed és gyorsan szárad úgy is hogy az extra tartósság kedvéért három rétegben kenem. Három réteg és egy réteg fedőlakk. Úgy hogy eladó vagyok és takarítom is minden nap a pékséget, egy hétig bírja úgy hogy még hét végén is vállalható. Szerintem egy nagyon jó kis lakk. Olcsó, gyorsan szárad, gyönyörű a színe, kimondottan jó a teteje fogása, tartós és én a buborékosodással sem találkoztam szerencsére. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

Katavi

2015. június 6.

Ez egy vacak,a színe nem rossz,de ahhoz hogy fedjen kellene legalább 4 réteg ami nem lenne gond ha megszáradna.Nagyon híg,és gyorsan fogy ami nem is baj,így gyorsabban megszabadulok tőle.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 6.

vichikee

2015. május 27.

Több színem is van belőle, nem tökéletesek, de nem is olyan rosszak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 27.

Több színem is van belőle, nem tökéletesek, de nem is olyan rosszak.

loju

2015. április 14.

NEM és NEM! Több árnyalattal is próbálkoztam, de csalódás volt mindegyik! Se nem szárad gyorsan, se nem fed szépen még több rétegben sem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 14.

masnis

2015. április 11.

Volt tőlük két akciós lakkom, de igazából azóta már egyik sem a stílusom, így mindkettőt továbbajándékoztam. Viszont a most meglévőm, egy menta lakk, (két rétegben) valami egészen fantasztikus. Instant nyár. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.