New York Color

Ár:   700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   9,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: villa, az összetevőket feltöltötte: Kisu, Módosítva: 2013. április 21.

Kiszerelés:   9,7 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó körömlakk.

Ár: 200 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton

szaadri99

2015. április 4.

Nekem se gyorsan nem szárad, se a fedése nem jó. Ez előtt egy NYC körömlakkom volt, az se jött be, de gondoltam megpróbálom még egyszer, hátha ez kicsit más. Hát nem. Tartósságról nem tudok nyilatkozni, mivel nem szánt rá a lélek, hogy ebben töltsem mindennapjaimat. Ráadásul gyártási hibás került hozzám, aminek a kupakját felnyitás után nem lehetett többé rázárni, így hamar be is száradt.. NYC lakkal többet nem próbálkozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 4.

guppi666

2015. március 22.

Nagy csalódàs! 3 réteg sem elég, buborékosodik. 10 éve volt ilyen rossz minőségű lakkom, azt hittem bubirékosodó lakkal màr nem talàlkozom. Pozitív viszont hogy nekem gyorsan szàrad és viszonylag tartós (és tetszik a kupak fogàsa, könnyű vele dolgozni).
Tuti nem veszek többet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

Tuti nem veszek többet.

Dius24

2015. március 8.

Szerintem jó körömlakk én olyan körömmel rendelkezem hamar lepattogzik bármilyen fedő illetve alaplakkot használok legyen bármilyen márkás és drága !! Nekem 206- os árnyalat van meg gyönyörű laguna zöldes kék valami csoda szét és 3 rétegben használom es 399.- szinte ajándék!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 8.

Underbelly

2015. január 18.

Nem vagyunk jóban... gyorsan megszárad, az igaz, de foltos lesz a végeredmény, nem fed jól 2 rétegben sem, átlászanak a körömvégiem, pedig egy sötét lila árnyalatot vettem. Kár érte, de tuti nem veszek ilyet többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

Christine

2014. november 6.

Kedvencem, bár irtó lassan szárad meg, pedig pont gyors száradást ígér. Nekem bordó van, 3-4 napig bírja a körmömön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 6.

pomme

2014. október 28.

Gyönyörű színei vannak, a világosak is 2 rétegben jól fednek és tényleg gyorsan száradnak. A világos színek talán kicsit tartósabbak, a sötétek hajlamosak 1-2 nap alatt lepattogni, de ennyi pénzért és ilyen gyors száradási időért nem érdekel. Egy halványkék, egy fukszia, egy mentazöld (ezek tartósak) és egy sötétlilás szín van meg, ami így hirtelen eszembe jut a tekintélyes gyűjteményemből :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

Zsókus

2014. október 3.

5 színt vettem, 221-spring street, 268-fashion ave fuchsia, 294-lexington yellow, 296-water street blue, 298-high line green-t. Mindegyik szín nagyon tetszik, a sárgát 2x kellett felkennem. Kicsit folyékony de szerintem ez nem probléma. Hamar megszárad. Azért az árért amennyiért megvettem ajándék volt. Nekem nagyon tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 3.

csakegycsajszi

2014. augusztus 30.

Nekem a Lexington Yellow árnyalata van meg. Nagyon sokáig kerestem a tökéletes citromsárga színt de nem akartam drága lakkokat venni. A színe szerintem olyan mint az üvegben és nekem egy hét után kezdett csak lepattogni a kezemen, a lábamon pedig csak azért mostam le másfél hét után mert már lenőtt de amúgy semmi kopás nem volt rajta. Az egyetlen baj vele, hogy eléggé csíkoz de két rétegben nekem sikerül szinte teljesen egyenletesre is megcsinálni úgyhogy nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

dori96

2014. augusztus 30.

a képen látható van meg,
foltos több rétegben is,hamar lepattog. a szine se olyan szép mint az üvegben

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

a képen látható van meg,
foltos több rétegben is,hamar lepattog. a szine se olyan szép mint az üvegben

maow

2014. augusztus 15.

Nekem egy sárga van, de ez a lakk semmit sem ér. Egy rétegben csíkos marad, így kettő kell, de képtelen megszáradni, bármennyit várok vele "puha" marad, és nem kívánt minták vésődnek bele. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.