New York Color

Ár:   700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   9,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: villa, az összetevőket feltöltötte: Kisu, Módosítva: 2013. április 21.

Kiszerelés:   9,7 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó körömlakk.

Ár: 200 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton

lapiskat

2014. augusztus 13.

Hármat szereztem be ebből a lakkból: 294 Lexington Yellow, 221 Spring Street és 268 Fashion Ave Fuchsia. Egyelőre csak 1-1 körömre próbáltam ki őket. A 268-as már egy rétegben is szép, de a másik kettőből két réteg kell. A legjobban a 294-es sárga csíkoz. A kupak nekem folyton csúszkál a kezemben, nem tudom más hogy van vele, ez nekem kicsit nehezíti a felkenést. :) Akciósan vettem, többet nem is érnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

hnica

2014. július 28.

Gyönyörű a színe, de egy örökkévalóság, mire megszárad. Két rétegben tökéletesen fed, de hamar karcolódik. Az ára teljesen korrekt, de rendkívül hamar beszárad. Túl sok a "de", 3 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.

nagy.nikike

2014. július 23.

Tegnap elplőtt vettem akciósan a Peach Popsicles árnyalatot. Nagyon szép barack szín egyből megakadt rajta a szemem. Tegnap ki is próbáltam hát... csalódnom kellett. A szín még mindig nagyon tetszik viszont nagyon csíkoz, kellett vagy négy réteg hogy vállalható legyen, egy örökkévalóság volt mire megszáradt. És egy nap alatt több helyen is fel pattogott, szóval csalódás csalódás hátán. Azért még próbálkozok vele. A szín miatt kap 2*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 23.

Szofi

2014. július 19.

Két ilyen lakkom van, egy élénk sárga, a Lexington Yellow és egy gyönyörű világoszöld, a Runners Paradise. A színek valóban gyönyörűek, de itt számomra ki is fújt a lakk, ugyanis kb kezelhetetlen. Két réteg kell, az oké, de buborékosodik már az első réteg is mindkettőnél, a sárga még két rétegben is csíkos és lassan szárad, a zöld egy fokkal jobb, és a száradás is viszonylag gyors, de ennél fogva a korrigálás nagyjából lehetetlen. Lehet, hogy én vagyok a béna, bár más lakkal nincs ilyen bajom, csak ezekkel. A tartóssága sem nyűgöz le különösebben, 1-2 nap rajtam, de innentől ez engem nem is igazán érdekel, nem fogom használni őket, talán csak új színek keverésére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 19.

Nymeria94

2014. július 19.

Többször is megcsodáltam már az NYC körömlakk szekcióját a Rossmannban, de a bőség zavarában egyszer sem tudtam választani a sok gyönyörű szín közül. Végül, egy akcióban 400 ft körüli áron volt megszereztem a 264-es Lincoln Square Lavender névre hallgató lilás árnyalatot. A megvásárlását követő héten már használtam lábra, de azután nem éreztem még túlzottan mérvadónak véleményt írni, hiszen lábon még az én körmeimen botrányos tartósságú Essence lakkok is bírják 1-2 hétig. Múlt hét pénteken jutottam el végül odáig, hogy a kezemen is teszteljem, de amikor ki akartam nyitni nem tudtam letekerni a tetejét. Húztam-húztam ráncigáltam,de semmi, már éppen kezdtem egy rendkívül dühös ide írandó kommentet fogalmazni magamban, amikor a páromnak sikerült leerőszakolnia fogóval a tetejét. Nagyon örülök,hogy sikerült kiszabadítania drágát, mert eddig nagyon elégedett vagyok vele a fenti fiaskót leszámítva. Egész gyorsan megszáradt a körmeimen, mind a két réteg amit felkentem, nem lett se csíkos, se buborékos. Az illata egy kicsit erős, de ugyebár nem szagolgatásra szánták. Folyósnak tényleg folyós, de ki lehet bírni, le kell húzgálni a felesleget és kész. A tartósságával is meg vagyok elégedve péntektől hétfőig szépen teljesített, hétfő este is csak azért szedtem le, mert tudtam,hogy másnap olyan munkám lesz, amit nem úszok meg egy-két lepattogzott körömvéggel. Mindazonáltal aggodalomra ad okot, hogy már most kezdenek a tetején kiválni a pigmentek, ezt egy kicsit korainak érzem tekintve, hogy körülbelül 1-1,5 hónapja vettem és a csomagolásán azt írják, hogy a felbontástól számított 30 hónapig bírja. Majd meglátjuk, bízok benne, hogy még jó néhány hónapig köztünk lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 19.

Loreee15

2014. július 2.

Sokféle árnyalat van meg, szeretem, két rétegben tökéletes fedés, nem pattog le, csak nekem hamar beszáradnak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 2.

Fruzsi333

2014. július 1.

Nekem a 320 Blue Sky van meg és az egyik kedvenc lakkom lett a gyors száradása, a tartóssága és a jó fedése miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 1.

jadegirl

2014. június 26.

Túl folyós,csíkosan vihető fel. A színe sem az igazi,összességében használhatatlan számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 26.

-Agi-

2014. június 17.

A tökéletes lakk!! Akár egy egész hetet is kibír mosogatás stb. mellett. (Más lakk nálam nem bírja 2-3 napnál tovább.) Nem pattogzik, hanem kopik. Igaz, az árnyalatok között van némi minőségi eltérés, a világosabbak szerintem tartósabbak. Elég gyorsan szárad, kár, hogy nincs a szivárvány minden színében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 17.

p.cseresznye

2014. június 17.

Sose nézegettem NYC termékeket, egészen addig amíg egy gyönyörű színt meg nem láttam a lakkok között. Olcsó is volt, így hát megvettem. Kicsit folyósabb-hígabb mint amiket megszoktam, de ezt azért lehet ugye szabályozni, ha az ember lehúzza az ecsetet rendesen. Gyorsan megszárad, szép lesz, bár én mindig két réteg színt teszek és egy réteg fedőfényt. Ezzel a variációval tartós is volt nekem. Nagyon megszerettem, ilyen áron egy kis főnyeremény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 17.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.