New York Color

Ár:   700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   9,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: villa, az összetevőket feltöltötte: Kisu, Módosítva: 2013. április 21.

Kiszerelés:   9,7 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó körömlakk.

Ár: 200 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton

Dori14

2014. június 15.

Megvan végre az első lakkom ettől a márkától! :) Már nagyon vágytam egy korallos, pinkes árnyalatra, ezt meg is találtam a 300 - Spring Tulip-ban.
Igazi kaméleon, különböző fényviszonyoknál hol narancsos, hol korall, neon pink, vagy mély rózsaszín színe van.
Könnyű vele lakkozni, de hajlamos kicsit csíkozni.
2 rétegben fed, gyorsan szárad. Kb. 3-4 nap után kopott meg.
Nagyon szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 15.

Könnyű vele lakkozni, de hajlamos kicsit csíkozni.
2 rétegben fed, gyorsan szárad. Kb. 3-4 nap után kopott meg.
Nagyon szeretem! :)

Erika01

2014. május 27.

Iszonyat gyorsan szarad es sok arnyalatnal eleg az egy reteg is, de hagy magautan egy kis csikot az ecsete miatt. Nekem kb 2 napig marad fent, utana elkezd lepattogni a kormomrol :S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 27.

candus

2014. május 23.

Nagyon szeretem ezeket a körömlakkokat. Már 5 darabot vettem belőlük, ebből egy sárga szín, az összes többi kék és annak a csodás árnyalatai. Általában már egy rétegben is nagyon szépen fednek, de én a biztonság kedvéért mindig kettőt teszek rá. Szerintem ezek a termékek ár/érték arányban igazán megérik, nagyon szép színben kaphatóak, gyorsan is száradnak. 5*

Update: Lehet, hogy kifogtam egy selejtes darabot, de az egyik kék árnyalat már másnap nrki állt pattogozni. Nem baj, én még kitartok a márka mellett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

Mormonlány

2014. május 22.

Nekem túl folyós, szinte lefolyik a körmömről :D
Az én árnyalatom a Midtown, ami egyébként gyönyörű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 22.

Nekem túl folyós, szinte lefolyik a körmömről :D
Az én árnyalatom a Midtown, ami egyébként gyönyörű!

Vicus

2014. május 18.

Nekem a Lincoln Square Lavender színben van meg. Nagyon szeretem, mert akár egy rétegben is szépen fedne, mondjuk én mindig kettőt használok és tényleg gyorsan szárad. Fedőlakkal még sosem nyúltam bele ebbe a lakkomba és eléggé tartós is, lassan kopik. A színe már nem tetszik annyira, nem igazán illik hozzám.
Nemrég megvettem a Raindrop árnyalatot is, ezt még csak kipróbáltam, de nem valami jó a fedése sajnos. De a szín nagyon szép.
A színskála hagy némi kívánnivalót maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 18.

A színskála hagy némi kívánnivalót maga után.

bogczi

2014. május 12.

Jo, de nem kedvenc. A szinpaletta miatt szeretem, minden masban atlagos, kicsit tenyleg gyorsabban szarad a tobbinel, de nem egy nagy csoda :) a 320 Blue sky a kedvenc, ami inkabb menta arnyalat, sokkal szebb, mint az essence gyatra menta szine :)
Jaj, es most 410 a Rossmannban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

Jaj, es most 410 a Rossmannban :)

danna113

2014. május 12.

A narancssárgás-pirosas árnyalat van meg. Az ár-érték aránya nagyon jó, szépen pigmentált, akár egy rétegben is szépen fed (csak a megszokás miatt kenem fel két rétegben), egész gyorsan szárad. Tartósságról nem tudopk nyilatkozni, mert nem szoktam sokáig fennhagyni egy színt sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

Orchid

2014. május 2.

Update:
Az elmúlt hónapokban szinte csak ezekhez a lakkokhoz nyúltam. A nude minden második/harmadik lakkozásnál előkerül, a kék és a zöld pedig nagyon pozitív csalódás volt, mert 2 vékony rétegben is maximális a fedésük, mindemellett gyorsan is száradnak, bár mindig teszek rájuk fedőlakkot is. Nem vagyok nagy mintafestegető, de ezekkel még az is sikerült. Remélem hamarosan akciósak lesznek, hogy minél több színt be tudjak szerezni, bár teljes áron is teljesen megéri.

2013. szeptember 23.
3 szín van meg belőle:
036 Pink Princess (nude)
045 Money Never Sleeps (méregzöld)
208 Pier17 (zafírkék)

A zöldet és a kéket még nem használtam, csak nézegetem az üvegben és örülök, mint majom a farkának, mert az Essence-nek volt régen két nagyon hasonló színű lakkja, amiket imádtam.
A nude pedig minden, csak a nevével ellentétben pink nem. Régóta kerestem ilyen árnyalatú lakkot, sajnos a végeredmény némileg eltérő az üvegben láthatóhoz képest, olyan, mintha alapozós lenne a körmöm. Eleinte nagyon nem tetszett, aztán végülis megbarátkoztam vele, viszonylag sokszor használom, kb. most járok az üveg felénél. Az állaga elég jó, nem túl folyós, de nem is sűrűsödött még be, a fedése két vékony rétegben megfelelő, alap- és fedőlakkal elég tartós, nem pattogzik le, nem ázik fel, egy hét után is simán vállalható (a körömvégeken nagyon minimális kopás látszik, inkább a lenövés lehet zavaró).
Azt hiszem a régi Essence Colour&Go és Multi Dimension lakkok után megtaláltam a számomra tökéletes lakkokat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 2.

Update:

2013. szeptember 23.
3 szín van meg belőle:
036 Pink Princess (nude)
045 Money Never Sleeps (méregzöld)
208 Pier17 (zafírkék)

Audrey80

2014. május 2.

Egy db lakkom van ebből a kollekcióból, egy ciklámenes, két rétegben fed, de nem mondhatnám, hogy gyorsan szárad, kell rá a gyorsszárító fedőlakk. A tartóssága egész jó, mert két nap gépelést kibírt. Nálam már a minimális kopás is elfogadhatatlan, főleg élénk színnél, ez jól bírja. Az üvege nagyon tetszik, bár az ecset szőre lehetne hosszabb és az állaga is eléggé fura ennek a lakknak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 2.

nius

2014. április 15.

Barátnőmtől kaptam, egy gyönyörű ciklámenes árnyalatban. Nem örülhettem neki sokáig, mert pár nappal az első használat után olyan állaga lett mint a ta*ony. A többi lakkot is ott tartom, azoknak semmi baja...Az egyszeri használatból leszűrve: több rétegben kell felkenni, mert amúgy átlátszós, hamar kopik (kb 2nap)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.