New York Color

Ár:   700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   9,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: villa, az összetevőket feltöltötte: Kisu, Módosítva: 2013. április 21.

Kiszerelés:   9,7 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó körömlakk.

Ár: 200 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton

Nicu

2014. április 8.

A 325-ös Raindrop árnyalat van meg. Először is, a körmömön sokkal élénkebb, mint az üvegben. Nehéz csíkmentesen felvinni. Rá kell jönni, hogy mennyi kell egy réteben, és nagyon gyorsan szárad. Ha kicsit csíkos is az első réteg, a második réteg után már nem látszik. És ez az első körömlakkom, ami alap-és fedőlakk nélkül a 3. napon kezdett csak kopni a körmöm végén. Biztos veszek még.
Update: Jöttem lepontozni. Talán egy hónapja van meg. Kezd besűrűsödni, így vagy csíkos lesz az eredmény, vagy túl vastag, ami nem szárad meg, vagy buborékosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 8.

dia_p

2014. április 1.

Nem lett a kedvencem a színe, de erről nem ő tehet. Nem a legjobb lakk, de láttam már rosszabbat is, úgyhogy közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 1.

Dorcsa

2014. március 25.

Ez az első ilyen fajta lakkom, nem szoktam ettől a márkától vásárolni, de egy bloggerinánál láttam a 300 - Spring Tulip árnyalatot. Igazi tavaszi szín, szép korallos, én rögtön beleszerettem.
2 rétegben szépen fed, elég gyorsan szárad, már 4 napja ugyanolyan a körmeimen, tehát tartós is, és az ára is jó. Lehet, hogy még megnézem a többi színt is. :)

Up.: Nem vagyok nagy körmös, de ez a Spring Tulip szerintem a legszebb lakk tavaszra, annyira szép, még mindig imádom, csak ránézek és kicsit jobb a kedvem is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 25.

MiniMaus7

2014. március 18.

most vettem először ilyen márkájú lakkot és nagyon bevált... eddig a legtöbb lakkom kb 2-3 napig bírta ez viszont egy hétig...pedig még hajat is mostam vele :) két rétegben a világosabb színek is nagyon szépen fednek... aránylag hamar szárad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

b.jucy17

2014. március 14.

Nekem a Lexington Yellow szín van meg, de nem igazán nyerte el a tetszésem. Nem lehet normálisan felkenni, mert csíkos és nagyon lassan szárad. Egyébként a színe szép. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.

szivoszal

2014. február 21.

jó körömlakk. két rétegben szépen fed, átlagosan szárad(körömlakkszárítót azért használok) és nem pattog hanem inkább kopik, de napokig bírja a strapát. nekem bejön ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 21.

termelinda

2014. február 7.

Egyik kedvenc körömlakkom volt, sajnos elfogyott, de valószínű újraveszem, mert nagyon jó minőségű és nagyon szép színei vannak :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

Móni@nya

2014. február 4.

A tőlem nagyon távol álló, de izgató színű 268 Ave Fuchsia csábított el. Az üvegben izgalmasabb a színe, de az üzletben kitett minta szerint választottam. Gyönyörű élénk, erős fényű, picit csillámos lakk.
Éppen kapkodásban voltam, alap nélkül kentem fel. Az ecsetet azonnal meggyűlöltem. Valami miatt nem engedelmeskedik nekem. Nem elég vastag, vagy nem elég tömör, nem tudom mi lehet a gond. Oldalt lecsorgott a lakk, alig tudtam később leszedni. Egy rétegben csíkos volt, kettőben jól fed, de két körmömön is buborékos lett. Ez az ecset bűne lehet. Kárpótlásul viszont mire az első réteget felvittem, kezdhettem a következőt. Tehát tényleg gyorsan szárad.
A fénye 5 napig megmaradt, és kopás sem nagyon látszott. A körmöm hegyén picit elvéknyodott, halványodott, de annyira finoman hogy egyáltalán nem volt zavaró. Munka közben az egyik körmöm meghajlott, ennek helyén oldalt a lakk felpattogzott egy kis területen. Ezek után jött a hajmosás próba. Na itt bukott meg a dolog. De nem nagyon. Szerintem hajszárítás után gyorsan ráhúzok a körmömre mégegy réteget hogy a holnapi napot átvészelje, és ha haza értem lemosom. A mai volt a 6. napja. Régen teljesített nálam körömlakk ilyen jól.
Jövőhéten nézek magamnak mégegy színt. De az ecsetet és a csorgást akkor sem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 4.

Dönci

2014. január 31.

Nagyon jó ár, akár 1 rétegben tökéletes fedés, csodaszép színek, jó tartósság. Néhány árnyalat még alaplakkal is hajlamos beszínezni a körmöket, emellett a vizet nagyon nem szeretik, de ennyi az összes rossz, amit mondani tudok róluk. Összesen 4 árnyalatom van/volt meg tőlük:
-Blaco: enyhén csillámos fehér. Nagyon szép, de kicsit csalódtam, mert azt olvastam, hogy 2 réteg bőven elég, ehelyett 3 rétegre volt szükségem. Azóta már elfogyott, de már megtaláltam a tökéletes fehéret.
-Water Street Blue: csodás középkék. 1 réteges lakk, hajlamos elszínezni a körmöt.
-Spring Street: narancsos-piros. Kicsit féltem tőle, mert körmökön nem szeretem a narancsot, ennek ellenére ez az egyik kedvenc lakkom. Nagyon szép élénk szín, minden évszakhoz illik.
-High Line Green: gyönyörű zöld. Őt is szeretem, bár a körmöket eléggé beszínezi.
Szóval elégedett vagyok velük nagyon, mehet az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 31.

Szóval elégedett vagyok velük nagyon, mehet az 5 csillag. :)

Fanny098

2014. január 28.

A 300 - Spring Tulip rózsaszínes árnyalat van meg.
Imádom 2 rétegben tökéletesen fed, gyorsan szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

A 300 - Spring Tulip rózsaszínes árnyalat van meg.
Imádom 2 rétegben tökéletesen fed, gyorsan szárad.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.