New York Color

Ár:   700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   9,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: villa, az összetevőket feltöltötte: Kisu, Módosítva: 2013. április 21.

Kiszerelés:   9,7 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó körömlakk.

Ár: 200 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton

Maniac

2014. január 13.

Kevésbé tartós, mint az Expert last, de ez is szépen fed, könnyen szárad. Jó lakk, na. Igazából az árnyalatot szeretem nagyon, ami a 226 Madison Avenue. Piros az alap, ebben ciklámen, apró, ragyogó csillámok vannak, nagyon szép, ha fényt kap!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.

hkitti

2014. január 4.

A Prince Street (247) árnyalatot használom, és nagyon elégedett vagyok vele. Gyönyörű lila szín, megvilágítástól függően rózsaszínes vagy kékes csillogással. Kétszer érdemes lekenni, a száradási ideje eddigi tapasztalataim alapján átlagos, viszont tartós! A gyönyörű szín kárpótol, még ha nem is szárad meg egy "New York Color" perc alatt. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

vnoci

2014. január 2.

nekem a 300 Spring tulip árnyalat van meg. tartós, de nekem nagyon lassan szárad meg. 2 rétegben szoktam felkenni így kb 2 óra alatt szárad meg, de ha egy rétegbe kenem akkor is. Ha jól emlékszem 4-500 Ft volt akciósan .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 2.

vikcsi

2013. december 23.

Egy sötétlila árnyalat van meg nekem, ha a fény úgy éri, akkor feketének is elmegy, és nagyon szeretem. Tartós, könnyű felkenni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

Umesyan

2013. december 8.

Nehéz véleményezni ezt a lakkot. Sok színe megvan már, de mind-mind különböző. A legtartósabbnak a 248 Manhattan árnyalat bizonyult, ezt 4 nap után mostam le, és csak egy kis körömvégi kopás volt (egész napos számítógép használat miatt), ezen kívül a 238 Moma, a 272 Bowery Black és a 203 Precious Peacock árnyalatok bizonyultak hasonlónak, bár ezekben 1-2 buborék feltűnt. A világosabb árnyalatok (pl. 212 Mulberry Street, 201 Fashion Safari) tartóságukat tekintve elég rosszak voltak, viszont már két rétegben elég jól fedtek, és nem tapasztaltam buborékokat. Összességében eléggé megszerettem ezeket a lakkokat, árukat tekintve kifejezetten jók, és plusz pont nekik, hogy tényleg gyorsan száradnak! Egy kis elfogultsággal, de 4 csillagot nálam megérnek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

Tyuki

2013. november 19.

Nagyon hamar beszáradt, és nem is volt a legtartósabb. Nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

Nagyon hamar beszáradt, és nem is volt a legtartósabb. Nem lett a kedvencem.

Daisyyy

2013. november 13.

Nagyon jók ezek a körömlakkok. Jól fednek, sűrű, krémes állagúak és duplán felkenve elvannak egy hétig is a körmökön, napi 20x kézmosással is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 13.

Timejja

2013. november 3.

Nagy rajongója lettem a NYC ezen körömlakkjának, egyszerűen fantasztikus: a színek gyönyörűek, a lakk szépen fed (már egy rétegnél is), az ecsettel nagyon könnyű dolgozni, és más ebben az árkategóriában lévő körömlakkokhoz képest igazán sokáig tart, pedig rendszerint 3-4 nap után már elkezd pattogni. De nem ennél! :D A legutóbbi rekord 1 hét, ami szerintem igazán szép teljesítmény :) Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

pottykeh

2013. október 31.

egy ilyen lakkom van, amit szeretek. Jól fed, aránylag jó a száradási ideje. Tartóssága átlagos. Max pont. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 31.

katacita

2013. október 22.

Élénk rózsaszín, majdnem pink színű lakkot vettem, és nagyon elégedett vagyok vele, nálam pedig ez ritka. Hamar száradt, szépen fedett, semmi csíkozás meg ilyenek, és a tartósságával sincs gond. Ezek után lehet, hogy körülnézek még az NYC lakkok polcán, mert az alacsony árfekvésű lakkok közül eddig ez a legszimpatikusabb.

Update:
Megvettem azt a zöldet, ami most le van árazva mindenhol, és gyönyörű meg minden, viszont lemosás után úgy néz ki a körmöm, mintha én lennék a Nyugati Boszorkány: zöld. Alaplakkot is használok pedig, szóval nem értem, de nem hiszem, hogy túl gyakran fogok ez után a lakk után nyúlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 22.

Update:

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.