New York Color

Ár:   700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   9,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: villa, az összetevőket feltöltötte: Kisu, Módosítva: 2013. április 21.

Kiszerelés:   9,7 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó körömlakk.

Ár: 200 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton

mrs.imperator

2013. október 22.

270-re volt leértékelve rossmannba egy zöld szín, a Green Breeze árnyalat. Nem bírtam otthagyni, egy rétegben elég felvinni és csodás színe van, zselés hatású. Gyönyörű ^^

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 22.

kata12

2013. október 21.

Van belőle egy barackos árnyalatom (a képen van), eleinte imádtam már csak a színe miatt is. Aztán kb. egy-két hónap után nyúlott mint a ragasztó, nagyon sajnáltam, eddig minden körömlakkom évekig bírta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 21.

prne0919

2013. október 13.

Szép színek és nagyon tartósak. Nálam egy hetet kibírnak, pedig még mosogattam is. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 13.

jégvirág

2013. október 4.

A 248 Manhattan van meg, szép színe van, ára rendben volt, de ennyi az összes jó tulajdonsága. Sajnos egyáltalán nem tartós, még fedőlakkal sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 4.

B_Anna

2013. október 4.

A Battery Park Purple van most éppen rajtam, nagyon szép mély lila, remek őszi szín :) Két rétegben javasolt felkenni, és valóban gyorsan szárad. Ami külön dicséretes, hogy nagyjából 2-3 órával lefekvés előtt kentem, és reggelre nem ébredtem takarócsíkokkal, mint más lakkoknál, amiknél még több idő is eltelik a lefekvés előtt. Mivel az embernek nem mindig van sok ideje délután/este lakkozgatni, szerintem ez igenis fontos szempont :) Szerintem árban is egy megfelelő termék, nagy színválasztékkal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

darkbeforestorm

2013. október 3.

ezer éve keresek már egy olyan igazi élénk, vibráló sárga lakkot, de egyszerűen egyik (olcsóbb kategóriájú) márkánál se láttam. na akkor jött a NYC és megtaláltam a tökéletes színt :) mostanában szinte bármilyen új márkájú lakkot próbálok ki, mindegyik csalódást okoz ezért félve emeltem le a polcról. de hatalmas pozitív csalódás volt! nagyon tartós a lakk, gyönyörűen fed és nem csíkoz, nem buborékosodik. kicsit hígabb mint más körömlakkok, de ez nem okozott gondot. mivel gyönyörű színei vannak, biztos venni fogok még.
örülök hogy találtam végre egy tényleg jó és olcsó körömlakkot!

update: szükségét éreztem hogy frissítsem a véleményemet, ugyanis újabb NYC lakkot vásároltam és nem akartam elhinni hogy 5 napig teljesen ép maradt a körmeimen. pedig nem kímélem a kezemet, minden nap mosogatok stb. még sosem volt ilyen tartós körömlakkom. ráadásul ez a világ legeslegszebb türkizkék árnyalata (Blue Sky). ha életelem végéig csak egyetlen lakkot használhatnék, mindenképpen ez lenne az :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 3.

örülök hogy találtam végre egy tényleg jó és olcsó körömlakkot!

Kati04

2013. október 1.

A Lincoln Center van meg, a szín nagyon szép, érett cseresznyére emlékeztet barna tónussal. A lakk minősége szörnyű. Többször próbáltam már, alaplakkal, anélkül, top coattal vagy anélkül, de sehogy se jó. Az ecset túl vékony, a lakkot nem lehet egyenletesen felvinni és iszonyatosan buborékosodik! Arról nem is beszélve, hogy egy nap után elkezd lepattogni a körmömről. Lehet, hogy csak ez az árnyalat ilyen rossz, többit nem próbáltam még. Kár érte, mert szép színekben kapható.

Update: Kipróbáltam az Aden körömfejlesztő lakkal (ez volt az alapom) és csak egy rétegben vittem fel. Így elég foltos lett a végeredmény buborékosodott is, bár nem olyan durván és még órákkal a festés után mentem aludni de így is lenyomatos lett reggelre, de legalább tartósabbnak bizonyult! Több mosogatást is kibírt minimális kopással. Másnap felvittem rá egy második réteget így a szín már egyenletes lett és ez a réteg nem lett bubis sem. Úgyhogy kap még egy csillagot :) Azért próbálkozok vele ennyit mert gyönyörű színe van, egyébként már rég kidobtam volna...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

Black Fairy

2013. szeptember 29.

Nekem az east village van meg...Három réteg kellett a körmömre, a száradása inkább közepes, DE imádom a nagyon különleges színét, és fedő-alap lakk segítségével egy hétig vállalható minőségű volt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

hbscale

2013. szeptember 27.

A "221 Spring Street" árnyalat van meg (narancs-piros). Gyönyörű szín - főleg nyárra szerintem -, és egész tartós. Az összetevői meg olyanok, amilyenek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 27.

marcipanfelho

2013. szeptember 21.

A 320.as Blue sky árnyalat gyönyörű! Nem tudok betelni a színével... két rétegben tökéletesen fed és szerintem az árához képest elég tartós is! A 298 High Line Green egy rétegben is fed, de nekem megfogta a körmömet, ami azért fura, mert eddig EGYETLEN lakk sem fogta még meg a körmömet. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.