Best of Beauty 2019

New York Color

Ár:   700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: matine91, az összetevőket feltöltötte: nyrktlin, Módosítva: 2016. május 13.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Hosszabbító hatással. A kefe szétválasztja és íveli a pillákat. E-vitamint és pantenolt tartalmaz.

Water / Aqua Paraffin eo Glyceryl Stearate eo I euCopernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba eo 1 0PVP 0 0Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0C18-36 Acid Triglyceride eo Propylene Glycol h Polysorbate 20 ti I eu 0 0Stearic Acid eo I eu 2 0Acrylates Copolymer Panthenol eo I v 0 0Caprylyl Glycol eo I h Hydroxyethylcellulose Tocopheryl Acetate a I v 0 0Talc 1 0Sodium Hydroxide Ascorbyl Glucoside a I v Calcium Aluminum Borosilicate Gossypium Herbaceum Hydrolyzed Wool h Serica (Silk) Powder Retinyl Palmitate a I v 2 2HDI/ Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer Acrylates/ Carbamate Copolymer Hydrogenated Vegetable Oil eo 3 0Silica Glycerin h 0 0Hydrogenated Olive Oil Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Ethylene/ Methacrylate Copolymer Collagen h Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Saccharomyces Ferment Ceramide 2 Hydrolyzed Keratin h Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Sodium Sulfate Isopropyl Titanium Triisostearate eo I eu Phalaenopsis Lobbi Extract Potassium Sorbate ta Phenoxyethanol ta Bambusa Arundinacea Leaf ExtractSodium Benzoate ta Tocopherol a I v 2 2Chlorphenesin ta Sorbic Acid ta Carmine / CI 75470 sz 0 0Chromium Hydroxide Green / CI 77289 sz Chromium Oxide Greens / CI 77288 sz Black 2 / CI 77266 sz Ferric Ferrocyanide sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Mica Titanium Dioxide f 0 0Ultramarines sz 0 0Colloidal Gold

teoteha

2019. február 26.

Kedvenc szempillaspirálom volt, most már ezt se nagyon tudom sehol beszerezni. Szépen szétszedi a szempillákat és szeretem hogy ilyen kicsi a keféje.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

abicicaaa

2018. július 14.

Kedvenc nomakeup szempillaspiralom lett az evek alatt. Gyonyoruen szetvalasztja a pillakat, es hosszabbít.
Mindennapra es minimalis szemsminkhez tokeletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 14.

Mindennapra es minimalis szemsminkhez tokeletes!

Laura06

2018. február 21.

Sokan nem akarták kiprobálni a környezetemben hiába ajánlottam, úgy voltak vele csak a nagy kefèjű szempillaspirál csinál nagy pillákat, ez meg semmit sem tud úgysem. Pedig de, nekem kedvenc lett! Rengeteget kiprobáltam már, mindenfèle márkából de ez olyan szèpen hosszabbìt ès szètválasztja egysègesen a pilláimat amit eddig nem tapasztaltam, talán csak mèg egy másik társánál ami 3x ennyibe kerül. Pont elèg festèket vesz fel, igy nem áll darabkákban a pilláim vègèn. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

An90

2018. január 13.

Többször kaptam már ajándékba, meg vagyok vele elégedve. Szépen fel lehet vele vinni a festéket, nem csomósodik, nem potyog, az alapból hosszabb szempilláimon természetes hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

dorottya96

2017. november 2.

Ez egy vicc. Mikor hazalátogattam egyszer szüleimhez nem dobtam be a jól megszokott spiráljaim egyikét se. Nekem pedig a napi smink kb csak spirálból áll, szóval elég fontos számomra, hogy jó legyen a termék. Igen ám, elfutottam a drogériába-de sikeresen otthon hagytam a pénztárcám, így a zsebemben lévő apróból kellett gazdálkodnom... gondoltam ha törik ha szakad spirállal fogok hazamenni. Igazából meg se néztem a keféjét csak beledobtam a kosaramba. Nem kellett volna. Hazaértem és tanácstalanul nézegettem ezt a valamit. Förtelmes. Mi ez a kefe? Kipróbáltam, de mostam is le annyira irritálta a szemem. Nem tudom elhinni, hogy ezt a terméket valaki szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

hkrisztina

2017. november 2.

Ajándékba kaptam kisöcsitől (21) :), aki százszor elnézést kért, hogy csak ilyen "gagyi" spirált vett nekem. Előtte a Maybelline Lash Sensational-t használtam és ezt sokkal jobban szeretem. Szép hosszú pillákat csinál, nem csomósodik, nem visz fel a kefe egy rakás festésket, nem potyog, természetes hatást kelt. És ami nekem még plusz, hogy nem kell mindenféle kence a lemosáshoz, arcmosáskor szinte teljesen lejön. Szóval köszi Öcsi! :*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Annuss

Korcsoport: < 18
2017. május 19.

Első szempillaspirálom. Előtte anyuval használtunk egyet közösen, de nem szerettem, mert túl sok festéket vitt fel a pillákra. Nos, random vásárlás eredménye, igazából a keféje miatt döntöttem úgy hogy megveszem. Befelé keskenyedő a feje ami megkönnyíti a belső pillák elérését.Én meg vagyok elégedve vele. Nem visz fel sok festéket, nem potyog és nem maszatolódik el ha megtörlöm a szemem. A pillákat tényleg hosszítja és szép fekete színe van. Nem kell drámai hatást várni tőle, azoknak ajánlom akik a hétköznapokban viselnék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 19.

sttramara

2017. május 13.

Kb a semmivel egyenlő sajnos :( Táskába bedobós spirálnak vettem,de nem tudok mit kezdeni vele :( Alsó pillákra fogom használni maximum mert azokat nem szeretem annyira kifesteni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

szirimiri

2017. március 21.

egy az egyben leírta a helyzetet az előttem szóló Lexiii. (talán nekem nincsenek ekkora pilláim, de azért na.. :D) nem tudom ennél jobban összefoglalni. SEMMIT nem ér ez a cucc. kivágtam a kukába. aki jujjjdenincs sminkem arcot szeretne, az nyugodtan vegye meg, nem fog csalódni. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Lexiii

2017. március 13.

Életem eddigi legrosszabb spirálja....konkrétan semmit nem csinál. Legalábbis először. Mai reggelen használtam először (és utoljára, mert ki is vágtam a kukába) így nézett ki a művelet:

Kenem, semmi...kenem tovább, semmi..van ezen festék? Van. Akkor kenem kitartóan...kenem, kenem, semmi. Már ideges vagyok :D Ooh valami történik! De nem jó, konkrétan az egész sor szempillámból csinált kb. 5 db szempillát, amik közül mindegyik más irányba állt. Aahh lemosom. Újra...ugyan ez, kivágtam...

Hozzá kell tenni, a szempilláim azok amiket talán legjobban szeretek magamon. Hosszúak, feketék, van belőlük nem kevés és szép az ívük. Egy kis szempillaspirállal 10-ből 8 ember megkérdezi, hogy műszempillám van-e. 1000-1500 Ft közötti spirálokat használok és nagyon kicsik az elvárásaim. Ne tapasszon és adjon egy pici pluszt. Ez a spirál konkrétan nem adott semmi pluszt csak tapasztott. Ilyennel még nem találkoztam :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Wool, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Emolliensek: Paraffin, Glyceryl Stearate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, C18-36 Acid Triglyceride, Stearic Acid, Panthenol, Caprylyl Glycol, Hydrogenated Vegetable Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Isopropyl Titanium Triisostearate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Polysorbate 20, Stearic Acid, Isopropyl Titanium Triisostearate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Polysorbate 20
Színezékek: Carmine / CI 75470, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Black 2 / CI 77266, Ferric Ferrocyanide, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Chlorphenesin, Sorbic Acid

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.