Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mackobunda, Módosítva: 2015. november 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Romantikus és rózsaszín, megtalálható benne a friss zöld illatok, a piros gyümölcsös vonulatok és a főhangsúlyos virágos jegyek.

Fej illat: zöld mandarin, fekete ribizli
Szív: jázmin, gyöngyvirág
Bázis: pézsma, pacsuli

Luller

2020. január 23.

Kaptam, tetszik, és valamiért az Estèe Lauder Pleasures-t juttatja eszembe! Persze azért más, és a Lauder kifinomultabb is, de ez a kis üveg el fog fogyni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

stylo

2019. június 28.

Ajandekba kaptam. Nem tul elegans gesztus leszolni egy ajandekot, plane annak tudataban, hogy azert kaptam, mert az illeto tudta, mekkora rajongoja vagyok mindenfajta parfumoknek. Szoval nem kerdes, hogy oromet probalt nekem szerezni. De ez egy olyan vallalkozas, amire csak keveseket biztatnek.
Termeszetesen nem tetszik. Olyan kis hetkoznapi, olyan kis szintetikus. Szerintem tinilanyoknak elso parfumkent johet szoba esetleg. Bar.... Edes kis Lolitak legyetek ennel eredetibbek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 28.

Nefer

2019. június 28.

Látom, jó értékeléseket kapott ez az illat. Angliában fillérekért lehet megvásárolni a 100 ml-es változatot, gondoltam adok neki egy esélyt. Azt állították róla, hogy az illata olyan mint a Ralph Lauren Romance. Első szippantásra tényleg nagyon hasonlít az említett parfümre, eddig tetszett is. Pár perc után viszont elviselhetetlen, irritáló, szúrós borzalommá válik.
Csomagot vettem, hat különböző illattal. Számomra a Next többi illata is minősíthetetlen, gagyi, igénytelen, képtelen vagyok magamon elviselni ezek közül bármelyiket. Maximum idős néniken tudom ezeket elképzelni, akiknek teljesen mindegy, mit fújkálnak magukra. Nagyot csalódtam a Next parfümökben.
Az egy csillag a szép csomagolás és az üveg miatt jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

Az egy csillag a szép csomagolás és az üveg miatt jár.

adrica

2016. március 17.

Ezt az illatot vadászom!!! Hol lehet venni? Nekem ebből az illatból kicsi talán 50 ml-s tusfürdőm volt. Úgy kaptam ajándékba, de már nem is találkozom azzal, akitől kaptam.
Maga az illat, nekem nagyon hasonlít életérzésben és maga az illatban is a Rush 2-re. Fiatalos, friss, még is tündi-bündi ártatlan, kis csacskaság, amitől jó kedved lesz, de ugyanakkor nagyon lágy és nőies. Nem végzet asszonya, hanem a huncut mosolyú, kacsintós szemű, kunkori hajú. Engem simán visszarepített 16 évesnek, pedig már kétszer is több vagyok. :) De ma már max. a frissességet, ha magamra löttyinthetném, amitől könnyebben megy a munka, az élet és minden más. Csak úgy belemosolyogni a vakvilába és gyerünk, csináljunk meg mindent, hisz mi mindent tudunk, mi örök tinik, örök bátrak. Fiatalság, bolondság..... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 17.

Mackobunda

2015. november 16.

Imádom a JUST PINK termékeket!!! A második kedvencem ezek közül, mégis ebből már több formában is hozzám került vagy megvásároltam. Időszakonként lehet kapni ajándékcsomagban a többi hozzátartozójával, tusfürdőtől kezdve mindennel. Vagy limitál dobozkában, amitől még egyedivé tud válni. Talán a három közül ez az egy, ami nem jöhet be mindenkinek. Elég erős, intenzív illata van, ami egész nap tart. Púderes és nagyon rózsaszín harsány illat. Én nagyon imádom!
Pakkokban szoktam vásárolni, úgy olcsóbb is és többet is kapok. Nagyszerű ajándék bárkinek!!! Nincs olcsó kinézete, illatra se egy magamra csapom illat. A NEXT kiterjeszthetné. Kapós lenne a fiatalok körében. Mindennapos parfümnek tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Lyral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Linalool, Limonene, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200

Színezék. Lilás piros.