Nicki Minaj

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: pomme, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 4.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Fejjegy: bergamot, grapefruit, maracuja

Szívjegy: nektarin, frangipáni, narancsvirág, heliotrope, rózsa

Alapjegy: pacsuli, szantálfa,  pézsma, kókusz, uszadékfa

Beus1995

2019. március 23.

Ajándékba kaptam, nagyon szeretem az illatát. Eddig abszolút kedvenc!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Ajándékba kaptam, nagyon szeretem az illatát. Eddig abszolút kedvenc!

pomme

2017. november 19.

Az utóbbi időben nagyon rápörögtem a kókuszos illatokra, imádom a trópusi koktélokra hajazó parfümöket, úgyhogy szorgos kutatásba kezdtem. Először (nyilván) a Miami Glow jött velem szembe, maracuja-kókusz, ennél többre nem is vágyhatnék. Aztán persze csalódás, Britney Maui Fantasy már közelebb volt, de nem elég édes, aztán vakon rendeltem egy Pinkprintet utolsó esély alapon a maracuja-kókusz családból. Nem mondom, hogyha én kutyultam volna az illatot, nem lenne kicsit más, de eddig ez a legjobb. Édes, kókuszos, gyümölcsös-frangipánis, negyed annyira sem férfias, mint a Miami Glow, de ez is néha hajlmos elnehezedni, valószínűleg az én bőrkémiám a hisztis, kizárólag a fullcukros kókuszt nem fordítja ellenem. Ennek ellenére imádom, ha rétegezem a kedvenc vaníliás-kókuszos parfümömmel, akkor nem kanászodik el rajtam. Az üvege sokkal jobb, mint a Minajestynek volt, itt már az üvegre festették a ruháját Minaj kisasszonynak, nem pedig egy műanyag fóliát hegesztettek rá. Nem mondom, hogy ízléses, de a Minajesty mellett egy műalkotás, tényleg :D Igazi nyári tengerparti illat, aki egy kicsit is érdeklődött a Miami Glow iránt, próbálja ki, fényévekkel jobb!

Update: Sajnos Férj nem rajong érte, így befogtam légfrissítőnek a maradékot, és annak imádom. :D Igazi nyári strandolós illata van, lehet, hogy megpróbálkozok vele ruhán is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool

Részletesebb információ a smartskincare-en.