NiiZA

Ár:   1980 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NiiZA, Módosítva: 2016. július 28.

Ár:   1980 Ft
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Tükörfényes ragyogás 3 egyszerű lépésben akár több, mint 2 héten át. Otthon is könnyen elkészíthető szalonmanikűr. Otthoni és professzionális felhasználásra egyaránt ajánlott. Kötés: UV 3 perc, LED 30 másodperc.

20 árnyalatban kapható

nyiffi

2019. december 19.

Nemrég szereztem be egy induló szettet és nagyon meg vagyok vele elégedve. Erős, rugalmas a lakk, csodás színekben kapható, könnyű felvinni, kezdőknek pompás. Viszont nekem a Base & Top alaplakknak is kiváló volt, kétszer is felvittem, mind a két alkalommal jól sikerült. Tartós, szép, fényes, nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

Jules

2019. július 1.

Első induló géllakk készletemet a Niiza márkától vettem, ki vagyok vele békülve, hibátlanul működik a dolog. Kivéve, hogyb a fixálásmentes Base&top nem kenhető fel alapként, mert nyilvánvalóan nem tapad. Ezt a saját káromon tanultam meg, úgyhogy aki esetleg olvassa, az vegyen egy alaplakkot pluszba az induló szetthez, a fixálásmentest meg csak fedésre használja.
És még egy: a 3-as színű lakk a leírással szemben nem tűzpiros, hanem narancsos piros. Pipacspirosnak is alig nevezhető. Nekem ez csalódás volt, klasszikus pirosat szerettem volna.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

Ascyra

2019. június 18.

A feketét vettem meg próbaképp, mivel tesztelni is a sötét színeket éri meg leginkább (előbb látszik/feltűnő a kopás). Két hét, alig bírtam levakarni. Törés, repedés, kopás nélkül. És baromi jó az ára az eredeti Shellac-hoz képest. Én megtaláltam az "igazit", ami az UV/UV-hybrid lakkot illeti, be is vásárolok néhány színből hamarosan. Az ecset kitűnő, a fedés szencáziós (1 réteg! és tökéletes), tartósság átlagon felüli. Csak ajánlani tudom!

Update: fél évbe se telt, olyan híg lett, hogy tegnap három rétegben kellett felkenni. -3*. Mert így viszont drága, hiába van háromnegyedig... :/ Az E-bayről rendelt Shellac hamisítványt meg már négy éve használom. (talán öt is van már). Akkor most? Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 18.

Babalupe

2019. május 25.

Próbáltam többféle géllakkot, nagyobb márkákat is, de nekem ez vált be. Könnyű vele dolgozni, tartós. Már csak ezt a márkát veszem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

vadvirag919

2018. június 8.

Alapvetően nincs vele problémám, egész jól pigmentált, könnyű kezelni a hosszú ecsete ellenére is. Kicsit nehezebb csiszolni mint pl. a cn-t, nagyon porol. A színválaszték lehetne jobb, viszont van 4 és 7 ml verzió.
Hátránya: a fekete ebben a nyári napsütésben nem bírta a kiképzést, sötétkékre fakult pár óra alatt a szabadban... Tulajdonképpen szép, de még soha nem történt velem ilyen, és nem biztos hogy örülnék neki a jövőben sem. :D Nem a szívem csücske a márka a perfect és a diamond nails sokkal jobb szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

citromalma

2018. február 13.

Nemrég rendeltem meg a 3 és 37 árnyalatot, mert csak jókat hallottam erről a gél lakkról. Az ára így akciósan még barátibb, úgyhogy nagy reményekkel vágtam neki a tűzpirosra lakkozásnak (3. szín).
Végigmentem az egyik kezemen, odafigyelve arra, hogy ne folyjon be a körömágyba és lezárjam a szélt. Nagyon jól pigmentált, szinte teljesen fedett már az első rétegben, azonban mire a lámpa alá toltam volna a kezem, mindegyik ujjamon befolyt a körömágyhoz, le a szélekről. Tehát a köröm végein csak az átlátszó alapréteg látszódott.
Bevallom, letöröltem az egészet, és elővettem a jól bevált shellacot, bár ilyen könnyen nem szeretnék lemondani róla, így ha bárkinek van bármilyen ötlete, hogyan lehet a folyósságát kezelni, azt szívesen veszem :)
Keveset kentem fel egyszerre, vékony rétegben, tehát ez sem lehetett a gond.
Még megoldás lehet, hogy egyesével szárítom a körmöm, így nincs ideje elfolyni, de így a procedúra kis túlzással fél napra növekszik.
Mivel számtalan jó véleményt olvastam, hallottam róla, bízom benne, csak én vagyok béna, és van megoldás :)

A színeket a feltöltött kép nem adja vissza, a 37-es barackszín, amit rendeltem teljesen más a valóságban.
Nagyon szép, tehát nem bántam meg, ha egyébként tudom használni, mégis ha van Budapesten boltjuk/szalonjuk szívesebben vásárolnék ott.
Tudtok ilyenről?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

Keveset kentem fel egyszerre, vékony rétegben, tehát ez sem lehetett a gond.

Tudtok ilyenről?

Minara

2017. július 4.

Könnyű vele bánni. Szépek a színek. Kéket és rózsaszínt vettem, mindkettő nagyon szuper. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

thajni

2017. január 10.

Szép színei vannak, és egész jól fed. Nagyon jól megerősítette a körmömet és a fedőlakk is szép fényes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

puderecset

2017. január 10.

Egyenlőre 5 csillag, egy hetes az otthon készült géllakkom, és szépen tart pedig fedőlakkot elfelejtettem venni, így anélkül készítettem el. Jó az ecsete, szépen lehet vele dolgozni! Szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 10.

Antioxidánsok: p-Hydroxyanisole

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Színezék. Barnás sárga.