Nina Ricci

Ár:   16 500 Ft, 22 900 Ft és 28 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mila1102, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. május 24.

Ár:   16 500 Ft, 22 900 Ft és 28 900 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: bolgár rózsa, török rózsa, viola, bazsarózsa, pézsma

Nina Ricci L'extase Caresse De Roses EDP Legere fújós eladó
Ár: 1500 Ft/2800 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: ---, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

csill87

2019. június 15.

Jól indul, kezdetben nagyon hasonlít az anyaillatra, csak ebben több a rózsa. Fél óra múlva rajtam átvált egy egyszerű szappanillatra. Kár érte. Ami az anyaillatban van, valami megnevezhetetlen plusz, az ebből teljesen hiányzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

nicolette88

2019. március 14.

Olyan parfümöt kerestem a La Vie Est Belle után (amitől megundorodtam, annyiszor használtam és kellett az orromnak a pihenés) ami - lehet, hogy furán hangzik - kellemes, lágy és alig érezhető egy idő után. Ez tipikusan az a parfüm, aminek az illata pikk-pakk elillan, azaz én nem érzem, és nem is zavaró számomra. Kellemes rózsás, jó választásnak bizonyult. Aki tartósabb parfümöt szeretne venni, annak ezt nem ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 14.

Heine

2018. június 15.

Nagyon sokat kell várni vele, mire hordható lesz, egyébként tömény, ódon, mamás, nagyon rózsa.
Kár, pedig szeretem a Nina illatokat, meg Kurkdijan a kevés olyan parfümőr egyike, akiről egy átlagember is hallott, alapvetően jó szakember és jó a marketingje. Kár, hogy most nem tudott maradandót alkotni. Mármint nem tartósságra. Nyilván, mivel nem tetszik, lemoshatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

Adelka1981

2018. május 4.

Érzéki? Bàjos?
Sajnos nekem nem ezek a jelzők jutnak eszembe róla... szerencsére csak fújósom van belőle. Ezt az illatot egy idős, csinos, tehetős, 70-éves orosz nénihez tudom tàrsítani. Szeretem a rózsàt, de ez egy kisebb sokk az orromnak. Egy ilyen gyönyörű üvegbe nem egy ilyen orrbarúgást töltöttem volna.
Nina, tovàbbra sem leszünk baràtnők...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 4.

Érzéki? Bàjos?
Nina, tovàbbra sem leszünk baràtnők...

karaibrahimgil

2018. április 30.

Nem különösebben kedvelem a rózsaközpontú illatokat, és ezt ez a Nina Ricci-darab sem fogja megváltoztatni. Kellemes, de egyáltalán nem különlegesen, és nem tartós illat. A L'Extase még tetszett, de ez annyira semmilyen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 30.

lenochka

2018. április 30.

Nagyon kellemes, puha krémes, viszonylag hosszan tartó illat.

Az üvege nagyon mutatós, elegáns.
Az üvegben rejlő parfüm érzéki, romantikus, bájos, édeskés puha rózsák tömkelegével varázsol el minket.
Az anyaillatot is nagyon kedvelem, de ez azért is szerethetőbb számomra, mert sokkal inkább az én ízlésem. Szeretem az édes illatokat is, de sokkal jobban a könnyedebb csupa virág, sok-sok rózsa puhaságát, lágyságát, és ez pont olyan amit most nagyon tud szeretni a lelkem, és mivel már nagyon várom a tavaszt, így ez abszolút felidézi bennem a természet ébredését, a fák virágzását, és a virágok nyílását. Egyáltalán nem tolakodó nem émelyítő benne a rózsa, hanem nagyon friss, légies, olyan mint egy csepp harmat a virág szirmán a hűvösebb reggeleken. Igazi tavaszi és nyári illatforgatag. Csak jön, átölel és elvisz magával a rózsák legnagyobb és legillatosabb labirintusába.
Egy igazi szépség!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Nagyon kellemes, puha krémes, viszonylag hosszan tartó illat.

Az üvege nagyon mutatós, elegáns.
Egy igazi szépség!

Luna1024

2018. február 27.

Hát, ez egy nagyon bőrfüggő illat... Persze mindegyik az, de ő valahogy különösen függ a bőr kémiájától: passzol vagy nem passzol, köztes út nem létezik. Ha nincs meg az első percben a varázs, akkor szerintem ne is próbálkozzatok vele... :/
Ez az egyik legrózsásabb rózsaillat, amit valaha éreztem. Az a fura, hogy alapként abszolút lehet benne érezni a sima L'Extase-t, de valahogy máshogyan, furcsa formában. Érzem, hogy Ő egy L'Extase változat, de mégsem hasonlít az anyaillatra annyira, hogy ne legyen önálló karaktere és létjogosultsága. Én a L'Extase-t nagyon szeretem, az valami csodafinom karamellás rózsaillat, és ha arányban kéne kifejeznem, azt mondanám: ott sokkal-sokkal több a karamell (ettől nyilván édesebb is), és épp csak egy csipetnyi rózsát tettek bele. Itt azonban egészen más a helyzet: olyan, mintha teljesen felborították volna az arányokat... Kezelhetetlen mennyiségű rózsához talán egy cseppnyi karamell társul, ami ad neki némi édességet, de tényleg csak épphogy valamennyit. Van itt bazsarózsa, török rózsa és bolgár rózsa, szóval ez az illat egy igazi rózsa-dömping, a virágok teljesen elnyomnak minden mást maguk körül. Azt hiszem, ez az, ami nekem kissé sok lett. Szeretem a rózsa illatát, de csak nagyon odafigyelve, mértékkel adagolva, és nem is magában, hanem mondjuk gyümölcsökkel, édességgel, stb. Szép illat és a maga módján különleges is, mert azonnal felismerném, hogy egy L'Extase flankerrel van dolgom, de valahogy túl egysíkúan virágos. Ezért vontam le egy pontot, a másikat pedig a nem túl jó tartóssága miatt.
Az üvege viszont gyönyörű: kis egyszerű, elegáns, letisztult és nőies, szépen mutat a polcon, de nyilván nem ez az elsődleges szempont - ennyi még nem elég, hogy megtartsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

ulee86

2018. február 23.

Nagyon szeretem ezt az illatot, szerintem a manapság oly divatos rózsás kreációk közül ő a legkellemesebb. Nem is tudatosult bennem, mire emlékeztet, míg nem olvastam fragin, hogy valaki szerint ez a J'adore olcsóbb változata. Szerintem azért ez sokkal rózsásabb, de valóban mutat hasonlóságot. Sajnos a tartóssága rajtam max 2 óra, de ettől függetlenül jár az 5*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

Villango

2017. március 18.

Nekem egy az egyben Lancome midnight rose, amit imádok, szóval ő is tetszik. Egy fokkal talán lájtosabb, ami csak jót tesz neki.
Nagyon jól eltalált rózsa illat, mélysége az nem nagyon van, és talán lehetne kicsit kevésbé gyümis, de nagyon rendben van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

vanillacaramella.sweet

2017. február 22.

Kellemes, többféle rózsa simogató, lágy elegye, de nekem túl egyszerű, egysíkú. Finom, szép az üvege is, de nincs benne valami plussz, amit hiányolok. Rózsaimádóknak kötelező szimatolni! 4*-ot megérdemel, de nem venném most meg. Anyaillatra nem hasonlít. Kíváncsi vagyok a Rose Extase új verzióra, az gyümis is lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Citral
Színezékek: CI 60730

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.