Nina Ricci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. január 23.

Lelőhely:   parfümériák, online

Az L'Extase Rose Absolue az intenzívebb, 2017-ben megjelenő változata az anyaillatnak.

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: rózsaszín bors, fekete bors

Szívjegyek: atlaszcédrus, Taif rózsa

Alapjegyek: benzoin, pacsuli, vanília, pézsma

Fújós!Nina Ricci L'extase Rose Absolue EDP
Ár: 5 ml 1500 Ft + postaktg , Eladó: Lin
Állapot: Üveg fújósba átfújva, Helyszín: --, fizetés: Utalás beérkezése után postázom
Nina Ricci L'extase Rose Absolue EDP Csere is
Ár: 1200 , Eladó: OlaszAdry
Állapot: 5ml/-3 fújás, Helyszín: Sándorfalva, fizetés: Előre utalás után posta

Yeticica

2021. január 21.

Mennyei! Mondom ezt úgy, hogy köszönő viszonyban sem vagyunk, a rózsa meg én.
Eleve nem vagyok nagy rajongója a virágnak, tini koromban az összes képzelőerő teljes hiányában szenvedő pasijelölttől ugye vörös rózsát kaptam, pedig mindig hagot adtam neki, hogy én nem egy tipikus rózsás lány vagyok (aztán jött egy fiú, akitől freziat kaptam, csodás vége lett a dolognak....😉).
Tavaly kezdtem el erőltetni ezt a rózsa vonalat, de hamar rájöttem, hogy az egyik tipusutol konkretan a gyomrom forog. Na nem a viragtol, hanem ahogy parfumkent megalmodjak az orrok... (Givenchy egyik live irresistible illata az egyik, az összes Montale rózsa, CH 212 vip rose, egyszerűen a fizikai rosszullét kerulget).
Aztán találkoztam a Delinaval, aki nagyon tetszett! Friss, hasito, roppanó, üde rózsa! Vagy ott van Chloe-ek szappanos, átható rozsaja! Izia citrusos, frissítő, vidám rozsaja! Szóval nem reménytelen az ügy. 😉
Nina illatai közül csak a Ninat ismerem és szeretem rajongásig, tavasszal és nyáron.
Most lehetőségem nyílt 5 ml erejéig ismerkedni ezzel az illatukkal is. Számomra ez a taif rózsa a legszebb illatú ( Jayne Ormond is szepsegesre krealta az övét, de abban van valami fémes mellék zönge ami nagyon zavar).
Nina rózsa absolu-ja mennyei. Először fanyar , szinte gyümölcsös a bőrömmel találkozva, aztán nagyon lassan, ovatosan puhul, édesedik, s ekkor már talán nem is A rozsa van a szinpad közepén, hanem az alapjegyek. Kedves illat, nekem nem dögös. Fiatalokon éppúgy szép lehet, mint idősökön. Az üvege valami könnyfakasztóan csudás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 21.

Mennyei! Mondom ezt úgy, hogy köszönő viszonyban sem vagyunk, a rózsa meg én.

Szofijaa

2020. október 21.

Szomorú, hogy nem örvend olyan nagy népszerűségnek, mint a testvérei és más Ricci parfümök. Azaz inkább meglepő.
Rózsadzsem csipetnyi sötétséggel és vaníliával. Hasonlít az Oud Satin Mood-ra, ugyanaz az ORR. :)
Az üvege szerintem is gyönyörű, élmény fogni, tartani a kezedben. Ééés igen, nem utolsó sorban: egyáltalán nem depresszív, elnyomó illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 21.

jomosono

2020. március 24.

Hú...Hát ez nem semmi..Első illatolásra megvett,hódolója, nagy rajongója lettem eme csodának ( Pedig nem sokra tartom a modern Ricci vonalat, ) .Nagyon össze van rakva,minden a helyén van,fülledt ,erotikus, , romantikus ,sötét buja szépség.Az üvege pedig maga a gyönyörűség,finom letisztult arisztokratikus darab..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 24.

Timi8

2020. március 21.

Dögös, csábos delej... Kissé boszis :)))) Ha tetszik ha nem, akkor is belefùròdik az agyadba. A sima L' Extease felturbòzott változata, füstös, fűszeres ròzsa, mégsem nyomasztò. Tartalmas illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 21.

RANITA

2019. március 19.

Édes kis rózsás finomság....gondoltam én. Hát nem. Sokkal de sokkal több. Tud dögös lenni, romantikus lenni, épp csak jelen lenni, lehengerelni. És rendkívül tartós. Szeretem. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 19.