Nina Ricci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pantera, Módosítva: 2012. január 25.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Illatjegyei:

Fej: narancsvirág, mandarin, narancs, mandula

Szív: heliotrop, alma, gardénia

Alap: fás jegyek, almafa, pacsuli, vanília

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Scara

2021. október 20.

Nehány órája érkezett meg hozzám, hosszú utat járt be, de itt van végre. :)
Október végén/november elején én már az ünnepekre hangolódom és ehhez számomra nélkülözhetetlen a Les Delices de Nina. Idén viszont sikerült beszereznem ebből a már rég nem gyártott limitált kiadásból.
Igazi hűvős őszi időre való illat, amikor a levegőben már érezni a tél közeledtét és lassan-lassan előkerülnek a téli dekorációk és a karácsonyi kívánságlisták. :)
Krémes mandula illat, ami szerencsére a narancsnak köszönhetően nem lesz túl sziruposan édes és púderes.
Sajnos a tartóssága tényleg elég gyenge, de mostanában úgysem szeretem a csíkhúzós illatokat és legalább biztosan el fogom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 20.

Nehány órája érkezett meg hozzám, hosszú utat járt be, de itt van végre. :)

chemistryandwine

2017. január 13.

Eleinte szerettem, de aztán már valahogy elegem lett az illatából.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

Eleinte szerettem, de aztán már valahogy elegem lett az illatából.

Imladris

2016. január 11.

Úgy érzem magam, mint egy vaníliás porcukorba forgatott marcipános-narancsos sütemény. Éhes is lettem.
A viccet félretéve, nagyon finom sütiillat, de egy parfümtől többet várok. Az én ízlésemnek túl édes is ez, de hideg, szürke téli napokon fel fog melegíteni, ha néha megkívánom.
Azt hiszem, én tettem szert az itthon fellelhető egyik utolsó darabra, egy netes parfümériában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 11.

radinm

2015. június 26.

Nekem nem lett szerelem, olyan kis semmilyen, sógornőmnek adtam Őt is, aki azóta is olyan nagy szerettel őrzi, hogy csak alkalmanként használja hogy nehogy elfogyjon. Mivel Ő ennyire szereti és becsüli, megy neki az ötös :-).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 26.

Tildi

2015. március 28.

Finom-édes de rajtam valamiért ez az almácska sem tartós. Persze elhasználom de lehetne tartósabb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 28.

Lina6

2015. március 1.

Csalódás ez a parfüm. Jobbra számítottam.Édesnek édes, de mellette szúrós. Tartósságával nincs baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 1.

Amanda

2014. december 8.

Elsö almácskám és nagyon tetszik. Van nekem egy ilyen kis defektem, hogy imádom a cuki illatokat, föleg ha némi frissességgel is meg vannak bolondítva. Na ez a kis rózsaszín pont ilyen. Cuki, édes, friss, tartós. ÖtÖt csillagos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 8.

kinibaba19

2014. április 21.

Finom téli illat, nálam a mandula dominált, talán ezért nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 21.

Finom téli illat, nálam a mandula dominált, talán ezért nem lett a kedvencem.

violetta95

2013. december 18.

imádom.. vagyis imádtam, mert sajnos elfogyott.. De a legjobb parfümöm volt!

5/5*****

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

imádom.. vagyis imádtam, mert sajnos elfogyott.. De a legjobb parfümöm volt!

5/5*****

Zsazsmazs

2013. augusztus 29.

Nekem is kedvencem,téli parfümöm :D Csajok aki szeretné még magának tudni ezt a fincsiséget,az net parfümériákban beszerezheti :D legalábbis én ott veszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Geraniol, Linalool, Citral, Citronellol, Isoeugenol
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.