Nina Ricci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. május 13.

Kiszerelés:   50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Limitált kiadás

Fejjegyek: zöld mandarin, grapefruit, rebarbara, gránátalma

Szívjegyek: rózsa, shiso, ibolya

Alapjegy: fás jegyek

Nina Ricci Les Sorbets De Bella EDT 10ml fújós
Ár: 3200ft+posta , Eladó: Danina9592
Állapot: 10ml frissen fújva mülleres parfümszóróba, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm személyes átvétel lehetséges
RitaL

2019. július 1.

Tucatillat kriminálisan rossz tartóssággal. Bocsánat, de ha már műanyagillatot kreálunk, legalább használjuk már arra a kemikáliákat, hogy a kölni legalább 2 órát fennmaradjon. Ez még annyit sem bír. És fújtam rendesen, befújtam magam mindenhol... 1 óra múlva semmi... Pénzkidobás :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

Danina9592

2019. május 30.

Mint szinte minden almácskát, őt is muszáj volt megszereznem magamnak. Mikor a benzinkúton ülve 5 perc kínszenvedés után végre sikerült kicsomagolnom, az első dolog, amit megéreztem... És lehet most butaságot írok, de az üvegének mandula aroma illata van. Bontatlanul került hozzám, tehát nem lehet, hogy más parfümről került oda... Na és azóta szeretnék valami mandulás parfümöt. :D Ennyit a felesleges szövegelésről. Az illat az üvegben kellemesen fanyar, mindig éhes leszek tőle, annyira kis finom és lágy. Olyan, mint a Bella visszafogottabb... halványabb (nem negatív értelemben) változata. Az előttem szóló nagyon jól leírta a lényeget. Nem kell valami óriási változásra számítani. Az elején valóban van egy kis plusz, de pár perc után nehezen tudnám megkülönböztetni őket. A tartóssága... Csalódás. :( Persze tudom, hogy egy könnyed illattól nem várhatok túl sokat, de ez tényleg gyatra. :( Emiatt kicsit szomorú is vagyok, mert ezt a csodát egész nap szeretném érezni. Azért nem kap levonást, mert sajnos imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

silence

2019. május 28.

A Bella nagy sikert aratott nálam tavaly nyáron és a mai napig szeretettel viselem..... az újdonság erejével hatott az édesen rebarbarás illatával, kiemelkedve az addigi Nina illatok közül.
És mit látok tavasszal? Itt az első Bella flanker…… a 2019-es nyári, limitált kiadású Les Sorbets de Bella…….. hát persze, hogy be kellett szereznem! 😄
Könnyed, nyári, gyümis illat, az üvege pedig irtóra tetszik ezzel a matt bevonattal, és a harapás nyommal. Egymás mellé téve az anyukájával a külseje olyan, mintha annak egy letisztult, szolidabb változatát tartanám a kezemben.
És tulajdonképpen ugyanezt elmondhatjuk a tartalmáról is: mintha az anyaillat egyszerűbb változatát kapnánk, ami kevésbé intenzív, kevésbé rebarbarás és kevésbé fanyar.
Nekem picit csalódást okozott azzal, hogy kicsit több változatosságot vártam volna tőle, egy kicsit több csavart tettem volna bele….
Kifújáskor domináns a mandarin és a grapefruit, majd kb. fél óra múltán már érzem benne az oly imádott édes rebarbarás fanyarságot, amit a Bellában annyira megszerettem, de sajnos nem tart sokáig az örömöm, mert nem túl tartós rajtam….. mindössze talán 3 órát teljesít…..
Lepontozni nem fogom, mert mindent összevetve egy nagyon finom édes - gyümis, nyári illat és szívesen el is fújkálom nyáron, csak kicsit sajnálom, hogy nem raktak bele több egyediséget.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Citronellol, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Citral, Geraniol, Methyl 2-Octynoate, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol