Nina Ricci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mogyizsuzsi650304, Módosítva: 2019. február 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: Virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: Csillagánizs, jázmin, sárgabarack, banán

Nina Ricci Love in Paris fújós eladó
Ár: 1600 Ft / 2900 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: 5 ml vagy 10 ml, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit!

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

6vilag

2022. május 15.

Csodálkozom a fanyalgásokon, ez az illat /szerintem/ színtiszta vidámság. Inkább télen viseltem és esküszöm mindig jó kedvre derített a zord napokon is. Nyáron nekem talán túl harsány volt, (akkor inkább megfojt), de ízlések és pofonok.
Rajtam tartós, kedves, lágy női illat. A gyümölcsössége dominált inkább, a barack és a banán. De amúgy boldogság illata van/volt.
Főleg hűvösben használtam, de csak kétszer vettem újra, pedig tényleg szerettem. Szép emlékeimben megőrzöm olyannak, amilyen valójában, igazi boldogság illatnak. Az idő, és az emlékek őt nem kell, hogy megszépítsék, mert az volt.
Aztán egyszer lehet még...bármi is.
Most sok év után újra próbálgattam, hát ez nekem még mindíg egyértelműen a hűvős időhöz köthető illat.
Nem bánnám, ha egy kis ráncfelvarráson átesne, és kidobnának a piacra egy lengébb, lágyabb, szellősebb nyári verziót, én vevő lennék. Cukor nélkül, azt hagyjuk a francba már...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. május 15.

Aztán egyszer lehet még...bármi is.

Beszter1

2021. május 1.

Nagyon kellemes, valóban gyümölcsös-virágos illat. Könnyed, nem tolakodó, fiatalos. Nagyon szuper illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 1.

Lerika

2020. augusztus 4.

Nagyon finom illat,inkább klasszikus virágos illatnak mondanám, nem a modern cukros stílust képviseli, de pont ezért tetszik. Nálam ez nagyon, nagyon tavasz! Csupa virág és frissesség és jókedv! Tartóssága kb. fél nap, de nem baj, újra fújom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

ZiMe

2020. január 31.

Előrebocsátom, hogy a virágos-gyümölcsös illatkategória nem az én világom. De ez a manapság ritka számba menő Nina Ricci gyöngyszem valamiért megfogott. Talán azért, mert így képzelem el a párizsi feeling-et: lüktetőn életvidámnak, kellemesen harsánynak, édesen bódítónak, és kissé mámorítónak? Ez a Parfüm mindezt képviseli. Bármikor, bárhol viselhető, de vigyázat: eleganciát és stílust követel magának. Csakúgy, mint Párizs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 31.

Erikaaida

2020. január 8.

Annak idején vakon rendeltem, és óriási szerelem volt elsőre. Hónapokig csak ezt használtam, azon nyomban rendeltem belőle még 2 üveggel. Erőteljes, gyümölcsös, elegáns, nem tucatillat. Sokan dicsérték, volt olyan is, aki azt mondta, hogy az ilyen illatokért érdemes élni..,.de valamiért egy idő után ódivatúnak éreztem. Hűvös időben jobban működik szerintem, fél napot kibír. A legjobb Nina Ricci illat, amit ismerek. Van itthon még belőle, ha nosztalgiázni támad kedvem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 8.

emilianyako

2019. augusztus 22.

Mosószer, az is töményen...régi élmény, maradandó, de inkább felejteném! Semmit nem adott, 1x kérdezték meg tőlem, hogy milyen parfüm, de azt is csak azért, hogy beszéljünk vmiről, ott is hiányzott a valódi érdeklődés!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

flobianti

2019. március 21.

Régebben rábeszéltek egy üveg megvásárolására, nagyon nem kedveltem. Az egyik legrosszabb parfüm,amit valaha ismertem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 21.

eternity

2017. november 9.

újra elővettem, erre hugi beszólt, hogy milyen asszonyos illatom van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 9.

újra elővettem, erre hugi beszólt, hogy milyen asszonyos illatom van...

anitala

2017. november 4.

Lágy, romantikus, nőies illat. Nem túl tömény, mégis határozottan lengi körül viselőjét, és nagyon tartós. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

pacsulipuli

2017. október 10.

Klasszikus jellegű illat, nem sok csavarral. Tartóssága viszont elég jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 10.

Klasszikus jellegű illat, nem sok csavarral. Tartóssága viszont elég jó.

Fényvédők: Benzyl Salicylate, Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Farnesol, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Geraniol, Citronellol, Citral, Benzyl Alcohol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.