Nina Ricci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mogyizsuzsi650304, Módosítva: 2019. február 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: Virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: Csillagánizs, jázmin, sárgabarack, banán

Ár: 1500 + posta , Eladó: Piscinke
Állapot: kb. 7 ml, Helyszín: Budapest XIV. ker., fizetés: posta, Foxpost, MPL automata. Személyesen délelőtt XIII. kerületben fix(!) helyen, kora este Zugló keleti részén fix(!) címen. Más helyszíneket nem tudok garantálni.
emilianyako

2019. augusztus 22.

Mosószer, az is töményen...régi élmény, maradandó, de inkább felejteném! Semmit nem adott, 1x kérdezték meg tőlem, hogy milyen parfüm, de azt is csak azért, hogy beszéljünk vmiről, ott is hiányzott a valódi érdeklődés!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

flobianti

2019. március 21.

Régebben rábeszéltek egy üveg megvásárolására, nagyon nem kedveltem. Az egyik legrosszabb parfüm,amit valaha ismertem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 21.

6vilag

2019. február 10.

Csodálkozom a fanyalgásokon, ez az illat /szerintem/ színtiszta vidámság. Inkább télen viseltem és esküszöm mindig jó kedvre derített a zord napokon is. Nyáron nekem talán túl harsány volt, (akkor inkább megfojt), de ízlések és pofonok.
Rajtam tartós, kedves, lágy női illat. A gyümölcsössége dominált inkább, a barack és a banán. Ez az egyetlen NR illat amit valaha viseltem mást nem próbáltam eddig még.
Főleg hűvösben használtam, de csak kétszer vettem újra, pedig tényleg szerettem. Valamiért nem vettem meg többé, de szép emlékeimben megőrzöm olyannak, amilyennek szerettem, igazi boldogság illatnak. Az idő, és az emlékek őt nem kell, hogy megszépítsék, mert az volt.
Aztán egyszer lehet még...bármi is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 10.

Aztán egyszer lehet még...bármi is.

eternity

2017. november 9.

újra elővettem, erre hugi beszólt, hogy milyen asszonyos illatom van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 9.

újra elővettem, erre hugi beszólt, hogy milyen asszonyos illatom van...

anitala

2017. november 4.

Lágy, romantikus, nőies illat. Nem túl tömény, mégis határozottan lengi körül viselőjét, és nagyon tartós. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

pacsulipuli

2017. október 10.

Klasszikus jellegű illat, nem sok csavarral. Tartóssága viszont elég jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 10.

Klasszikus jellegű illat, nem sok csavarral. Tartóssága viszont elég jó.

Luna1024

2017. július 24.

Eleinte csodálkoztam, miért nem népszerűbb ez az illat (mert azt gondoltam, a banán jó lesz benne újításként), de most már nem annyira. Pedig nem rossz kis illat - igaz, én a virágos részéből semmit nem érzek, csak tonnányi, rajtam már-már a rothadás szélén álló túlérett gyümölcsöket, leginkább barackot. Tudom, hogy ez csúnyán hangzott, és alapvetően nem is szoktam ilyen hasonlatokat írni, de az én bőrömön nagyon is van egyfajta fura és szúrós mellékillata, valami nagyon oda nem illő... Nekem picit diszharmonikus ez az illat, nem tudok rá jobbat mondani, pedig a mintám frissességével nincs semmi baj, ez biztos. A banán se nagyon érződik, pedig örültem volna, ha dominánsabb. :(
Ez alapvetően egy kedves, bájos, "csajos" és vidám illat, amit könnyen el tudok képzelni egy fiatal lány első parfümjeként, és azt is készséggel elhiszem, hogy valakinek mosolyra görbül tőle a szája - csak sajnos nem az enyém. Főleg azért nem, mert tucatszám vannak mellette más gyümölcsös-virágos illatok, melyek egyedibbek, mi több: Nina Ricci-től is illatoltam már tízszer jobbakat.
Többet nem is nagyon tudok/szeretnék hozzáfűzni. Nálam 3 csillag, amit leggyakrabban az "inkább jó, mint nem" illatoknak szoktam adni, és nekem a Love In Paris is ez a kategória: vidám kis gyümölcsös illat korrekt áron, de szerintem semmi extra, inkább olyan kis átlagos. Én picit többet vártam, megmondom őszintén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 24.

Marcsi66

2017. július 3.

Nőiesség felé ballagó lánykáknak,,,akiknek a szívükben a romantika és a szerelem lüktet,Fiatalos bájjal hintett kis parfüm,gyümölcsöző szeretet,és boldogság ami tényleg "átjön",Már kifújásnál sem erős,lágy,de jól kivehető a sárgabarack és a banán,lehelet finom kis csavarossága,abszolút a jázmin,és az ánizs miatt,rajta is nyugszik ez az illat végig,,,,púderes a leszáradása,max 4 óra a tartóssága,nem túl édes,,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 3.

angelina69

2017. június 11.

Drága Nina! Kérlek inkább az ilyen illatokkal próbálkozz tovább. Ez annyira, de annyira nőcis illat. Ráadásul a klasszikus illatvonalat képviseli. Lehet, hogy maradi vagyok, de nekem ez jobban tetszik, mint Luna, L'Extase. Szóval ez is egy réginek számító klasszikus, de még mindig hódít, és boldoggá tesz sokakat. Az az édes-gyümölcsös-virágos bódulat, maga a csábítás. Hűvösebb időben lehet a legszebb, de most sem fojt meg ezen a kellemes nyári napon. Remélem, még sokáig köztünk fogjuk érezni az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 11.

2016. december 13.

Nagyon szeretem, a kedvenc téli illatom. Lágy, nőies, romantikus. Nem dívás, nem erőszakos, nem harsány, inkább kifinomult, nyugodt, békés.
Nem tartós, max. 2-3 óra rajtam, de annyira finom illat, hogy jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 13.

Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Farnesol, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Geraniol, Citronellol, Citral, Benzyl Alcohol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.