Best of Beauty 2019

Ár:   8490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jucika, Módosítva: 2015. április 30.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8490 Ft

A Nina L'Elixir egy szerelmi bájital ritka, luxus kivonatát sűríti egy Eau de Parfum-ben.  A Calabria-i citrom és a Caipirinha lime ragyogó friss jegyei adják meg a Nina L'Elixir váratlan fűszeres lendületét. Az elbűvölő bájitalban egy roppanós piros alma édessége, a jázmin, az erdei gyümölcsök és a karamell kényezteti érzékeinket.  A Nina L'Elixir csáberejét a cédrusfa, a pézsma és az ámbra teszi igézően harmonikussá.

Ár: 8490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 80 ml-es kiszerelésben kapható.
Nina Ricci Nina L'Elixir EDP 10ml fújós
Ár: 2200FT+posta , Eladó: Danina9592
Állapot: 10ml-s fújós mülleres parfümszóróban, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
angelina69

2019. május 31.

Egy édes, édeskés illat, ami mégsem cukorkásan édeskés, nem tolakszik bele az arcomba, de mégis határozottan érezni. Az illata alapján, bármilyen meglepő, de egy karamellizált alma jut róla eszembe. Egyszerre friss, és édeskés. Csöppet citrusos, nem tolakodóan édes, kicsit fás aláfestéssel. Számomra ez az egyetlen zavaró jegy benne: a cédrus. Már megint. Ad neki egy olyan furcsa fásságot, ami valamelyest zavarja az illatélményemet. Egyébként teljesen rendben van. Van benne valamiféle szexepil, ami miatt gyakran előveszem a mintácskát, hogy érezzem az illatot. Melengető és bújós, de nem puha. Csakis átmeneti hűvös vagy hideg időben érdemes használni. Még melóhelyen is elfér, bár nem hinném, hogy napi használatra. Ja, és persze a mérték, hiszen egy édes illatról beszélünk. Rajtam kb. 7 órán át tartott ki, ami nekem már elég jónak számít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 31.

GHettie

2019. március 7.

Édes, könnyű, szinte keletiesen fűszeres nyitány után talán a jázmin és az ámbra érződik ki leginkább. A 'karamelles alma' hasonlattal egyetértek, nekem még egy édes nyalóka is eszembe jutott róla :) , bár tényleg nem sziruposan édes illat, attól messze van. Kicsit zavarosnak érzem, sok ez így egyben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

mafalda

2018. november 19.

Tényleg erősebb, karakteresebb mint a sima nina, de én ugyan úgy hétköznapi futkosásba, bálba, szép ruhába is viseltem. ☺

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Judittttt

2018. október 8.

Update: Scent nagyon jól megfogalmazta, ugyanez a véleményem tökéletesen! Most is szeretem. Abszolút hűvös időre való, lélekmelengető parfüm... szerintem megvan am aga különlegessége, egyszerű összetevők érdekes kombinációja. Csak annyi, hogy lehetne tartósabb, meg nagyobb a hatósugara.

Nekem ez a kedvenc Nina Ricci illatom. Valóban kifinomultabb mint az alap Nina, nekem fagyott gyümölcsök jutnak róla eszembe valamiért : D De számomra ez az egyik legjobb illat amit valaha szagoltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

Parfuwoman

2018. május 31.

Ez sajnos nekem nem jött be,az eredeti almát szerettem a gimiben ,nagyon is,de ez rajtam elég gyenge,bőrközeli illat,pedig az eredetit mindig dicsérték,mikor viseltem.Kicsit citrusos,kicsit édeskés ,kb ennyit tudok róla mondani,az én kémiámmal nincs meg az összhang .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 31.

Mundow

2018. január 8.

A csomagolása szép. Nagyon édes, kissé szúrós az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 8.

A csomagolása szép. Nagyon édes, kissé szúrós az illata.

SweetViolet

2017. június 23.

Régóta kívánságlistás volt nálam ez a parfüm, és szerencsére kaptam egy bontott üveggel. Örülök, hogy nem teljes áron vásároltam meg, mert ahogy előttem is írták, cseppet sem tartós. Van olyan olcsó kategóriás parfümöm, ami kétszer tartósabb és az illata is jobb. A csomagolás irtó cuki, szépen mutat a polcon, de a tartalmon még lenne mit csiszolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

szaknemraz

2017. február 19.

Számomra a tökéletes illat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 19.

Számomra a tökéletes illat!

szevin007

2016. október 21.

Vágytam valami újra, olyasmire ami én vagyok, amelyben felfedezem önmagamat. Amikor először kibontottam azt hittem, hogy hamisítvány, romlott és ráadásként még férfias is. Jött a szürke, esős és hideg idő én pedig tesztelgettem és egyre jobban tetszett. Megszerettem! Szerintem van benne valami kis különlegesség. Elhasználom, örömmel viselem, viszont nem fogom Mégegyszer megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

Mirácska09

2016. június 2.

Először nagyon tetszett, most már csak azért fújom, hogy fogyjon. Annyira nem rossz, de a 'hű, de jó!' -tól messze van. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Geraniol, Linalool, Citral, Isoeugenol, Coumarin, Citronellol, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol