Best of Beauty 2019

Nina Ricci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: temsethebest, Módosítva: 2014. július 9.

Lelőhely:   parfümériák, online

Összetevők: citrom, lime, praliné, babarózsa, cereus(kaktusz), vanília, alma, pézsma, cédrus

Nina Ricci Nina Princess D'un Jour 10ml fújós
Ár: 2600Ft+posta , Eladó: Danina9592
Állapot: 10ml-s fújós mülleres parfümszóróban, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Danina9592

2016. szeptember 15.

Ma kaptam ajándékba... egy újabb gyönyörű kis alma a gyűjteményembe. Nem kellett csalódnom, igazi kis fincsi Nina illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Tildi

2015. március 28.

Finom-finom de rajtam sajnos nem tartós :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 28.

Finom-finom de rajtam sajnos nem tartós :(

temsethebest

2014. július 4.

A szülinapomra kaptam gyönyörű díszdobozban. Már korábban is volt Nina parfümöm, ez sem okozott csalódást, imádom az illatot. Számomra elég tartós ha reggel befújom magam még délután is megérzem a csuklómnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

fannc22

2014. április 29.

Én ajándékba kaptam egy ilyen parfümöt, már volt előtte Nina parfümöm, ezért gondoltam ez is fincsi lesz. De sajnos csalódnom kellett. :( Nagyon tartós, az BIZTOS, de magamon annyira émelyítő, nem is szoktam használni, valahogy ez nem az én illatom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

kinibaba19

2014. április 21.

Nagyon finom illat, és valamiért tartósabbnak érzem a többi Nina-hoz képest. Ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 21.

csikosmatyas

2013. július 27.

Kicsit a gyerekkoromra emlékeztet, amikor a nagymamám olvasztott csokoládéba mártogatott almaszeleteket csinált nekünk karácsonyra, vaníliás cukorszirupba felfőzött citrom- és narancshéjjal megszórva. Talán a nosztalgia miatt is, de ez az egyik kedvenc téli illatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 27.

lauran

2013. április 13.

Ez egy fantasztikus illat, alig várom, hogy megvegyem... Csak teszt-alapján ismerem. Kellemes virágos, gyümölcsös illata van, és leszáradád után marad egy kis fanyarság a pézsma miatt. A többi Nina-hoz képest tehát karakteresebb, fanyarabb. Viszont várni kell, hogy leszáradjon, mert első fújásra nem túl kellemes, azaz a Nina például ölelgetőbb. Másnap is éreztem a nyomát a bőrömen, pedig csak próbálgattam. Szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Isoeugenol, Coumarin, Citral, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Parfum / Fragrance, Limonene