Nina Ricci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, Módosítva: 2019. augusztus 17.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml

Szívjegyek: gardénia, gyömbér virág

Alapjegyek: bourbon vanília, karamell

Fújós: Nina Ricci Nina Rouge EDT
Ár: 1.750/2.900 Ft + szàllìtàs , Eladó: Asianlover
Állapot: 5/10 ml-es műanyag fùjòs, Helyszín: Pest megye, fizetés: átutalást követően küldöm (személyes átvétel nem lehetséges)
Ár: Bontatlan , Eladó: KVanda
Állapot: 10000, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel lehetséges
Hellcall666

2020. január 17.

A legújabb tag a Ricci klánba, melybe Hófehérke már bele is harapot, oszt kidobta a taccsot.
Megmondom őszintén az első illat tetszett, de sajnos nem tudtam sokáig hordani, mert megfájdult tőle a fejem.
Annyira émelygős, már pacsuliba forduló,,hogy nem tudom egyszerűen viselni.
Szinte az összes piros alakú almácska illatban vajhmi különbséget sem érzek, nem is értem miért nem fejezik már be ezt a széria gyártást?
Hogy ebbe is mi a legnagyobb biznisz?
Hát a pénz..pénz...pénz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

Annyira émelygős, már pacsuliba forduló,,hogy nem tudom egyszerűen viselni.
Hogy ebbe is mi a legnagyobb biznisz?
Hát a pénz..pénz...pénz...

Cathi

2020. január 8.

Proba nelkül rendeltem meg, mivel nina ricci rajongo vagyok, muszaj volt ezt is beszereznem.
Elsö kiprobalaskor nagyot csalodtam, tenyleg semmi illatot nem ereztem, mintha illatositott vizet fujtam volna magamra.
Nyaron teszteltem melegben, es làm, csoda törtent. A meleg hatasara valahogy kibontakozott az illat, es nagyon is erezni lehetett. Probalgatni kell az illatokat, mert mindenkinel mashogy viselkedik.
Peldaul nalam a la nuit Tresor nyaron ejjel (melegben) ütött, mint a bomba, pedig mindneki csakis telre ajanlja, es dicseretet is kaptam erte, hogy milyen jo illatom van.
Szoval erdemes ennek a parfümnek is eselyt adni, minden evszakban es napszakban probalgatni, es valamikor ugyis 'kimutatja a foga feherjet'.

Azert nem adok ra 5*-ot, mert nem lett a kedvencem, es nem is fogom ujravenni. En inkabb az erös hatosugaru illatokat szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Dottir

2020. január 6.

Én nem gondolom fantáziátlannak ezt az illatot, szerintem tökjó. Almásnak érzékelem az elejét málna helyett, a karamelles jeggyel együtt így a candy apple-re emlékeztetne, ha a gyömbér pezsdítő frissessége-fűszeressége és a gazdag, bódító gardénia meg nem srófolná a keveréket, hogy aztán ne az legyen végül aminek látszik. Édes, de üde és buja is. Poén az üveg, már-már az ócskaság határát súrolóan fényes és harsány, gyönyörű mérgezett alma színben, kiállítani való darab. Az illat is határozott, de nem az erejét, inkább az erdetiségét illetően, a fegyelmezett es többnyire unalmas mainstream édes-gourmand illatok között egy játékos, rakoncátlan különc. Hófehérke és a gonosz mostoha is belefértek, Olivier Cresp meg mindenttudóan mosolyog: mindenki gondol (és permetez) amit akar.
Habár nem az én világom ez a gourmand téma, lehet hogy benevezek rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 6.

Habár nem az én világom ez a gourmand téma, lehet hogy benevezek rá.

silence

2019. december 15.

Annyira szeretnék szépeket írni róla, mert korábbi években nagyon szerettem a Nina illatokat, de az utóbbi időben sajnos egyre nagyobbakat csalódok....
Már megjelenésekor nagy izgalommal elkezdtem tesztelgetni, de nem tudtam róla szinte semmit sem írni, mert egyszerűen ennek a parfümnek NINCS ILLATA! Még csak annyi sem, mint egy kislányoknak gyártott parfümnek! Én legalábbis soha és semmikor nem éreztem semmit, mintha vizet permeteztem volna magamra.
Kb. 7 - 8 próbálkozásom volt már vele, próbáltam papír tesztercsíkon, selyemszalagon, csuklón, nyakon, végleges elkeseredésemben pedig már hajon is.... továbbra is csak a nagy semmi!
Borzasztó csalódás! Azt hiszem ezzel a flankerrel be is fejeztem a Nina illatokkal való barátságomat....
Viszont, hogy legalább egy pozitívumot említsek: az üvege tényleg nagyon szép! Az 1 csillag csupán ennek szól....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 15.

honeybya

2019. november 14.

Nagyon finom, tartós illat. Egy az egyben olyan mint a régi La tentationé. Gyümölcsös, édes de valahogy friss is, nem fullasztó. Nekem bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

mafalda

2019. november 9.

Én igazán nem értem ezt a sok negatív véleményt. Pedig az alapillat elég népszerű. Ez is legalább olyan finom ha csak nem jobb. Gyümölcsös virágos édeskés illat. Nem túl cukros, nagyon málnás, nekem tökéletes. Ja és órákig éreztem, a kabátom pedig egy hét után is tartja az illatot! 😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

emeseee6

2019. október 31.

Papírra fújva kellemes,de rajtam egy olcsó citromos légfrissítő és borotvahab keveréke lesz belőle.. De legalább nem tartós,hatósugár 0

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

Colette221

2019. szeptember 10.

Én sem vártam túl sokat ettől a Nina almácskától, de tetszik, egyáltalán nem kellemetlen illat. Fiatalos, "cuki", idősebbeken nem tudom elképzelni. A gyerekkoromra emlékeztet, déjá vu érzésem van tőle, nagyon jó értelemben. Nagy kiszerelésben nem kellene, de pár millit elhasználnék. :) Tényleg vidám illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Erikaaida

2019. szeptember 5.

Ma teszteltem, egy óra múlva egy szinte alig érezhető karamellás citrusos valami / illat. Hát, nagyon gyenge....Az üvege nagyon szép, arra jár a két pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

nyuszo

2019. augusztus 31.

A Nina Ricci amúgy egy gyermekparfüm gyártó cég???
:)))
Vagy csak ezekre a termékeire van itthon kereslet?
Mert amúgy vannak / lennének sokkal izgalmasabb illatai, mint ezek az unásig ismételt almácskái.....
Ennek az illatnak is csak az üvege miatt adtam egy esélyt, de annyira jellegtelennek találtam, hogy már a sor végére érve elhajítottam a blattert, mert jobban izgatott, hogy találok-e utántöltőt a folyékony szappanomhoz....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 31.

A Nina Ricci amúgy egy gyermekparfüm gyártó cég???
:)))
Vagy csak ezekre a termékeire van itthon kereslet?