Nina Ricci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. május 24.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml

Szívjegyek: gardénia, gyömbér virág

Alapjegyek: bourbon vanília, karamell

Fújós: Nina Ricci Nina Rouge EDT
Ár: 1.500/2.500 Ft + szàllìtàs , Eladó: Asianlover
Állapot: 5/10 ml-es műanyag fùjòs, Helyszín: --, fizetés: átutalást követően küldöm (személyes átvétel nem lehetséges)
Ár: 9000 , Eladó: honeybya
Állapot: Újszerű, Helyszín: --, fizetés: --

Vivus94

2020. július 30.

Kifejezetten szeretem ezt az illatot így nyáron: gyümölcsös-édes, de mégis egy kicsit friss, amitől nem lesz túl sok a párás meleg időben sem. Időseknek nem ajánlanám, kicsit komolytalanul hatna rajtuk szerintem, ez inkább a fiatalok illata lehet. A tartósságával nincs gondom, elég sokáig érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

dorkaww

2020. május 16.

Nem értem a negatív kritikákat a parfümmel kapcsolatban. Én szerintem egy nagyon kellemes, üde, nyárias, gyümölcsös illat. Akárhányszor ez van rajtam mindig megdicsérnek, hogy milyen jó illatom van. Tartóssága több órán át tart, nem gyomorforgató. Illatmintaként kaptam egy másik vásárlás során és nem sokkal később be is szereztem. Azóta is 'it' kelléke a parfüm szekciómnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

makosbejgli18

2020. május 14.

Nagyon édes illat, szinte cukorfelhőbe burkol már egy fújás is.
3 csillagot adok, nekem nem az ízlésem, de illatoknàl ez szuibjetktív :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

Nagyon édes illat, szinte cukorfelhőbe burkol már egy fújás is.
3 csillagot adok, nekem nem az ízlésem, de illatoknàl ez szuibjetktív :)

Asianlover

2020. március 6.

2020. március: Nagyon megszerettem ezt az illatot. Olyan rossz véleményeket kapott szegény, hát ezt se fog ezek szerint szembejönni a kelleténél többször :) Egész nap tartós, vidáman édes, de nem vág orrba, számomra nagyon szerethető.

2019. augusztus: Karamellás gardénia! Kedves, puhán édes, nagyon nőies illat. Kifújás után egy ideig rajtam semmi nem történt, aztán ilyen megfoghatatlan édesség jött, szóval kell ennek az illatnak is pár perc, hogy kinyíljon, de az eredmény nagyon kellemes lesz. A málna vonal igen halvány, időnként mintha inkább epernek érezném. Rajtam a citrom-gyömbérvirág vonal nem jön elő. Az üvege is nagyon kedves. A tavalyi Nina Bellát is imádtam a kis bogárral, aztán most a nyári sorbetek annyira nem fogtak meg, az a mostani télies, piros sokkal jobban sikerült szerintem. Külön ötöst érdemel a dizájner, aki ezt a popkultúrás üveget összehozta a modell ruhájával a reklámban :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

Cathi

2020. január 8.

Proba nelkül rendeltem meg, mivel nina ricci rajongo vagyok, muszaj volt ezt is beszereznem.
Elsö kiprobalaskor nagyot csalodtam, tenyleg semmi illatot nem ereztem, mintha illatositott vizet fujtam volna magamra.
Nyaron teszteltem melegben, es làm, csoda törtent. A meleg hatasara valahogy kibontakozott az illat, es nagyon is erezni lehetett. Probalgatni kell az illatokat, mert mindenkinel mashogy viselkedik.
Peldaul nalam a la nuit Tresor nyaron ejjel (melegben) ütött, mint a bomba, pedig mindneki csakis telre ajanlja, es dicseretet is kaptam erte, hogy milyen jo illatom van.
Szoval erdemes ennek a parfümnek is eselyt adni, minden evszakban es napszakban probalgatni, es valamikor ugyis 'kimutatja a foga feherjet'.

Azert nem adok ra 5*-ot, mert nem lett a kedvencem, es nem is fogom ujravenni. En inkabb az erös hatosugaru illatokat szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Dottir

2020. január 6.

Én nem gondolom fantáziátlannak ezt az illatot, szerintem tökjó. Almásnak érzékelem az elejét málna helyett, a karamelles jeggyel együtt így a candy apple-re emlékeztetne, ha a gyömbér pezsdítő frissessége-fűszeressége és a gazdag, bódító gardénia meg nem srófolná a keveréket, hogy aztán ne az legyen végül aminek látszik. Édes, de üde és buja is. Poén az üveg, már-már az ócskaság határát súrolóan fényes és harsány, gyönyörű mérgezett alma színben, kiállítani való darab. Az illat is határozott, de nem az erejét, inkább az erdetiségét illetően, a fegyelmezett es többnyire unalmas mainstream édes-gourmand illatok között egy játékos, rakoncátlan különc. Hófehérke és a gonosz mostoha is belefértek, Olivier Cresp meg mindenttudóan mosolyog: mindenki gondol (és permetez) amit akar.
Habár nem az én világom ez a gourmand téma, lehet hogy benevezek rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 6.

Habár nem az én világom ez a gourmand téma, lehet hogy benevezek rá.

silence

2019. december 15.

Annyira szeretnék szépeket írni róla, mert korábbi években nagyon szerettem a Nina illatokat, de az utóbbi időben sajnos egyre nagyobbakat csalódok....
Már megjelenésekor nagy izgalommal elkezdtem tesztelgetni, de nem tudtam róla szinte semmit sem írni, mert egyszerűen ennek a parfümnek NINCS ILLATA! Még csak annyi sem, mint egy kislányoknak gyártott parfümnek! Én legalábbis soha és semmikor nem éreztem semmit, mintha vizet permeteztem volna magamra.
Kb. 7 - 8 próbálkozásom volt már vele, próbáltam papír tesztercsíkon, selyemszalagon, csuklón, nyakon, végleges elkeseredésemben pedig már hajon is.... továbbra is csak a nagy semmi!
Borzasztó csalódás! Azt hiszem ezzel a flankerrel be is fejeztem a Nina illatokkal való barátságomat....
Viszont, hogy legalább egy pozitívumot említsek: az üvege tényleg nagyon szép! Az 1 csillag csupán ennek szól....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 15.

honeybya

2019. november 14.

Nagyon finom, tartós illat. Egy az egyben olyan mint a régi La tentationé. Gyümölcsös, édes de valahogy friss is, nem fullasztó. Nekem bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

mafalda

2019. november 9.

Én igazán nem értem ezt a sok negatív véleményt. Pedig az alapillat elég népszerű. Ez is legalább olyan finom ha csak nem jobb. Gyümölcsös virágos édeskés illat. Nem túl cukros, nagyon málnás, nekem tökéletes. Ja és órákig éreztem, a kabátom pedig egy hét után is tartja az illatot! 😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

emeseee6

2019. október 31.

Papírra fújva kellemes,de rajtam egy olcsó citromos légfrissítő és borotvahab keveréke lesz belőle.. De legalább nem tartós,hatósugár 0

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Hydroxycitronellal, Linalool, Citronellol, Geraniol, Citral, Benzyl Benzoate, Coumarin, Farnesol, Benzyl Alcohol, Anise Alcohol, Eugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.