NIOD

Ár:   14 800 Ft és 24 900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml és 30 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 24 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2019. szeptember 17.

Ár:   14 800 Ft és 24 900 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 30 ml
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 24 900 Ft

A CAIS2 a CAIS továbbfejlesztett, új generációs változata. Az összetevő lista első 5 összetevője a copper koncentrátum összetevői, a többi pedig az aktivátoré. Az aktivátor 2% tiszta GHK-t  ( vagyis Tripeptide-1-et) tartalmaz, amiből 1% összeöntve a kopper koncentrátummal az abban lévő rézzel complexet képez, így létrejön az 1%-os copper-tripeptide tartalom és mellette marad még 1% tripeptide-1 "szabadon is".

Ár: 24 900 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Tudi

2019. május 29.

MMHC-vel együtt használom, nem tudom, hogy melyiktől, vagy a kettő együttes használatától, de nekem nagyon szép lett tőle a bőröm. Nem olcsó, és nem biztos, hogy mindig meg fogom engedni magamnak a megvásárlását, de az biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

jirka

2019. május 27.

Sziasztok Kedves KM Olvasók!
2 évvel ezelőtt kezdtem el NIOD termékeket használni - akkor még a régi CAIS - mely termékek alapvetően változtatták meg a bőröm állapotát. Érzékeny, rozaceás, vörös bőrröl írok, mely ezalatt a két év alatt sokat gyógyult és javult. Szárazból normál bőrtípusúvá váltam, rozaceám van, halványan, a bőrpír elmúlt. NIOD-ot ez idő alatt mindig használtam, elsősorban az MMHC, Survival 0 és HV-t. Mikor kijött az új CAIS, a kezdeti vélemények nem voltak túl pozítivak, sokan követelték vissza a régi változatot, amit nyilván nem lehetett már. Gondoltam várok, időközben jött a deciemes őrület, a tülekedés, kipróbáltam a TO Cooper peptide-jét is, amivel nem jöttem jól ki. A Cooper peptid(ek) - utána olvasva a szakirodalomnak - remek alternativa lehet a bőröregedésben és regenerációban (haj és bőr), a 70-es évektől folyik a kutatás velük kapcsolatban (DR. Loren Pickart bőrgyógyászhoz nevéhez fűzödik, terméke kapható az Amazonon, a legolcsóbb réz peptid, mégis kevés szó esik róla).
4, azaz négy üveggel használtam el belőle - fél évre terveztem - de feladtam. Kizárólag NIOD termékkel használtam együtt: lemosó, CAIS, MMHC, Surval 0 és 20, HV. Nem hámlasztottam, retinol(okat) és c vitamint nem használtam.
Az új CAIS inkább géles, könnyebben kenhető, nem vízszerű, az illata nem fémesen-savanykás, a színe maradt kék. Nálam soha, de soha nem szívódott be a bőrbe rendesen. Ragadt. Utána az MMHC még jobban ragadt, és értelemszerűen a többi termék texturáját is megváltoztatta.
1 üveg, napi két használattal, épphogy kitartott 4 hétig, így minden hónapban újravásároltam. A CAIS egyérteműen is hat a bőrre, a sejtkommunikációra, ahogyan manapság mondjuk. Nálam volt előnye, mindenképp, de a hátránya több volt, ezért a 4. üveg után elengedtem.
Előnye:
Felkenés után, nincs látványos hatása, mint pl. a c vitaminnak vagy az a vitaminos készítményeknek, de tapasztalható egyfajta "kisimmultság" érzet.
A 2. üveg végénél egyértelműen is látszódott, hogy a szemöldök és szempilla sűrűbb, tőmötebb lett.
Pirosdást nem okozott, rozaceát szinten tartotta.
A 4. üveg végén jeletős változást a mérgesránc "feltöltöttségén" tapasztaltam.
Hátránya:
Soha nem szívódott fel az arcbőrbe, így aztán sose tudtam meg, milyen az, ha nem ragacsos az arcom. Erős viszketést okozott, melynek eredménye néhány pukli lett, valószínűleg a vakródzás eredményeként. A legjobbban éjszaka (nyugalmi állapotban) viszketett, mely megzavarta az alvásidőmet, és ez vezetett a végső elváláshoz.
A "boldogság kék szérumát" elengedem, nálam nem ő lesz a megoldás, de nagyon remélem, hogy többeteknek lesz segítsége, hosszútávon.
Szép napot kívánok mindnyájatoknak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 27.

Sziasztok Kedves KM Olvasók!
Előnye:
Pirosdást nem okozott, rozaceát szinten tartotta.
A 4. üveg végén jeletős változást a mérgesránc "feltöltöttségén" tapasztaltam.
Hátránya:
Szép napot kívánok mindnyájatoknak!

Telihold

Korcsoport: >54
2018. július 29.

Naponta használom, a második üveg vége felé járok. Néhány hét kitartó használat kellett hozzá, hogy a hatása megmutatkozzon, de megérte. Igazából nem tudnám megmondani, hogy pontosan mit változtatott - az egyébként meglehetősen problémás - bőrömön, de valahogy strammabb, és az általános kinézete, a bőrképem is elfogadhatóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 29.

Alice83

2018. július 1.

6 hete használom napi 1x -2x..azt hiszem ez egy igazán hatékony termék..a bőrömön látványosan javított, az" idejét sem tudom mióta van" vöröses aprócska bőralatti gyulladásokkal teli bőrömről a vörösséget teljesen lehúzta..pattanásaim nincsenek,ami csoda..és bár szebb az összkép, ami igaz h lassan dolgozik..valószínű félévet rászánok(30 ml-es 2 hónapra elég csak szóval drága lesz:S) kíváncsi vagyok hosszútávon működik-e..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

dzsanki

2018. május 22.

6 hete, reggel-este használom, kék, vízállagú folyadék, nagyon gyorsan beszívódik.
A 30 ml 6 hétig elég nekem. Az MMHC2-vel együtt használom, és mivel ez a két szérum a legdrágább a palettámban, úgy döntöttem, hogy nem fogok vele spórolni, így lehetek biztos a hatásában. Mindkettő másfél hónapra elegendő (30 ml).
Amit észrevettem az első pár nap után, hogy sokkal hidratáltabb lett a bőröm. Most, hat hét után azt tudom mondani, hogy általánosan szeb a bőrképem. Azt hozzá kell tennem, hogy nincsenek látványos bőrproblémáim, de így is érzem a hatását, hidratáltabb, rugalmasabb és egységesebb a bőröm. Nyugodt szívvel ajánlom bárkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 22.

katt

2018. március 31.

Esténként használom, arcmosás után. Az bőröm tapintása is megváltozott tőle kb. két hónap alatt, sokkal tömörebb, egészségesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 31.

ksdt

Korcsoport: >54
2018. január 5.

A második üveget használom, a reggeli rutinban kapott helyet,az arctisztítás után, a szérum és a hidratáló előtt, mielőtt rátaláltam volna erre a szuper termékre, állandóan hámlott az orrom körül, az államon, kenhettem rá akármilyen "csodaszert". Úgy vetten észre erősebb, rugalmasabb a bőröm, nem olyan szárazan lottyadt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. január 5.

Hidratálók: Glycerin, Glycogen, Propanediol, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Peptidek: Tripeptide-29, Tripeptide-1, Myristoyl Nonapeptide-3, Trifluoroacetyl Tripeptide-2, Acetyl Tetrapeptide-2

Egy viszonylag új peptid féle, ami elvileg a retinolsav hatását utánozza (vagyis serkenti a bőr saját kollagén termelését és a bőrsejteket egy fiatalosabb működésre bírja), de a retinollal járó mellékhatások nélkül. Részletesebb információ az INCIDecoderen.

Egy peptid féle, ami bőrkondícionáló, nyugtató és tápláló összetevő. Az összetevő gyártója szerint a hatásmechanizmusa, hogy kompenzálja a bőrben bekövetkező hormon veszteséget és ezáltal a bőrt feltöltő (plumping) hatása is van.

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT