NIOD

Ár:   16 400 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 16 400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2020. június 5.

Ár:   16 400 Ft
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 16 400 Ft

Átfogó kezelés, mely az ajkak színét, térfogatát, textúráját, lágyságát és kontúrjáját javítja, melyet széleskörű peptid és biotechnológiákkal ötvöz.

Ár: 16 400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Alice83

2019. május 28.

Nos három hete használom lassan és azt mondhatom működik, persze nem úgy ahogy sokan képzelik..tehát nagy térfogat növekedést nem okoz..inkább csak visszafiatalítja az ajkakat..nekem rég nem volt ilyen sima az ajkam pedig nem vagyok öreg..hidratálást nem tapasztalok..ajak kontúrját javítja..sokáig elég szerintem..az ára miatt 4 csillag csak..valószínű újraveszem mert ez szerintem egy olyan termék ami hosszú idő után hat csak..anti-aging termék..
update. egy éve használom és nagyon megvagyok vele elégedve..szép kisimult a szám és kicsit még töltődött is..én ajakírhez keverem vagy shea vajhoz..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

wishes

2019. március 7.

Nálam is csalódás. Nem csinál semmit a számmal, ellenben büdös és fura színt ad az ajkaknak. Se nem feszesít, se nem simít, semmi. Nagyon sajnálom, pedig ilyen szájvacakokra igazán rá tudok pörögni, de ez csalódás. Azt vettem észre, hogy a pipettája is megadta magát, szóval kicsit szivárog is.

Ha valakit boldoggá tenne, sikítson és elküldöm neki, m kidobni az ára miatt nincs szívem. (Up: bocsi, kidobtam közben)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

And1

2019. február 4.

Nekem ez a termék nem vált be. Nem reméltem, hogy valóban növeli az ajkaim térfogatát, de bíztam benne, hogy kicsit egészségesebbek szebbek lesznek, nem maradnak olyan szárazak semmilyenek. Amikor először felkentem iszonyatosan csípett, nagyon óvatosan tényleg csak az ajkakra szabad felvinni. Kb 5 perc után már nem csípett viszont az orromig felpirosodtt a bőr úgy 20 percig maradt is, így rögtön indulás előtt nem ajánlom a használatát. Kicsit teltebbek lettek az ajkaim de ez 1 óránál tovább nem tartott. És hiába használtam napi kétszer egy hónapon keresztül azon kívül, hogy kevésbé csípett egy idő után más változást nem vettem észre. Az ajkaim pont ugyanolyanok maradtak mint azelőtt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Plukenetia Volubilis Seed Oil
Peptidek: Palmitoyl Hexapeptide-12, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tripeptide-38

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Egy aminosavszármazékokból előállított viszonylag új peptidféle. A MATRIXYL™ synthe’6™ nevű hatóanyag egyik fő összetevője, mely a gyártó ígéretei szerint serkenti a bőr mátrixának 6 fő alkotóelemének termelődését, ezáltal hatékonyan simítja a homlokráncokat és a szarkalábakat. Sajnos független kutatások nem igazán érhetőek el az összetevővel kapcsolatban, viszont a gyártó tesztjei szerint a MATRIXYL™ synthe’6™ 2% -os koncentrációját a placebóval összehasonlítva 25, 42-70 év közötti nőnek 2 hónap elteltével 31% és 100% közötti arányban csökkentek az öregedés jelei.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sűrűség szabályozó segédanyag.