NIOD

Ár:   14 900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 14 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: komzsuska, az összetevőket feltöltötte: lichtnori, Módosítva: 2020. június 5.

Ár:   14 900 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 14 900 Ft

Bőrnyugtató derma-mist, ami kivételes erővel segíti a bőr vízmegtartását, küzd a környezeti stresszorok és a szabadgyökök pusztítása ellen.

• Kivételesen magas Superoxide Dismutase tartalma erősíti a bőr természetes antioxidáns védőrendszerét
  • Hatékonyan segíti a bőr vízmegtartó képességét, harcol a vízhiány ellen
  • Jelentős gyulladáscsökkentő hatásával segít a környezet okozta irritáció ellen
  • Nyugtat, véd és (ki)simít
  • Arcon és testen egyaránt használható
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Teszt+elemzés: NIOD Superoxide Dismutase Saccharide Mist

Ár: 14 900 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

cickibty

2023. január 28.

Imádtam ezt a mistet! Egész nyáron locsoltam magamra, naponta többször is, zseniális volt. Kb 9-10 hónapra volt elég olyan napi 2x + nyári heavy duty mellett, szóval elképesztően kiadós.
A novemberi Deciem akció alatt szerzem be általában a NIOD termékeket, most legutóbb pont lecsúsztam róla, de újra fogom venni. Abszolút ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 28.

picitina

2022. november 15.

Azért vettem, mert a hidrátálóktól kezdve már szinte minden kozmetikai termékbe tesznek hialuronsavat, amit nedves bőrön kell használni, hogy ne vonja ki a bőrből a vizet. Úgyhogy az alap ötletem az volt, hogy kell valami fújós, nedves termék, aminek örregedésgátló, vagy valami jótékony hatása is van, azaz jobb és gyorsabb megoldás mint a csapvíz.
Imádom. Tisztítás után, szérumtól föggően alá vagy főlé (ha nagyon sietek, még szérumot se használok, csak ezt a terméket), aztán a hidratáló, fényvédő és smink. Nem mondom, hogy elengedhetetlen a használata és mindenkinek kötelező, de tényleg működik, jó és gyors,
Nem szabad elfelejteni, hogy ne csak arcra használd, hanem nyakra és dekoltázsra is!

Pozitív:
Látványosan nyugtatja és hidratálja az arcot.
Bármilyen rutinba könnyen beilleszthető.
Nem irritál, nem okoz pattanásokat.
Felgyorsítja a reggeli rutint.
Nyáron smink nélküli napokon újrafújható napközben.
Nagyon sokáig elég.

Negatív:
Drága.
Az adagolója botrány, nem egyenletesen fúj, hanem össze-vissza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 15.

Pozitív:
Látványosan nyugtatja és hidratálja az arcot.
Bármilyen rutinba könnyen beilleszthető.
Nem irritál, nem okoz pattanásokat.
Felgyorsítja a reggeli rutint.
Nyáron smink nélküli napokon újrafújható napközben.
Nagyon sokáig elég.

Negatív:
Drága.
Az adagolója botrány, nem egyenletesen fúj, hanem össze-vissza.

balazskrisztii

2022. szeptember 13.

Bizsergető/csípő érzést okoz- irritációnak nem nevezném, mert kb 10 mp alatt elmúlik. Érezhetően hidratál, nagyon szereti a bőröm

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 13.

pont

2022. szeptember 12.

oszinten szolva en egyaltalan nem vagyok tole elajulva. kellemesen husit, jo alap szerumok elott, tisztitas utan, de egeszen biztos vagyok benne, hogy ha elfogy, nem fog hianyozni a rutinombol (eddig sem hianyzott, csak hat kivancsisag es akcio..). szivesen elfujkalom, de ennyi penzt nekem egyaltalan nem ert meg, szerintem nem tud semmi olyan kiemelkedot, amit tordekebe kerulo termekek ne tudnanak. szoktam neha dragabb dolgokkal kiserletezgetni es neha tenyleg erzem, hogy jogosan kerik el adott termek arat es az olcsobb alternativakat messze lekorozi, de ennel a termeknel nagyon nem ez a benyomasom sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 12.

BlackCanary08

2022. augusztus 21.

Jó pont, hogy nem bántotta a bőrömet, pont az ellenkezője: kifejezetten nyugtató hatású volt. Bizonytalan vagyok, hogy újra fogom-e venni, perpillanat még nem tudom, hogy ér-e ennyit.
Illetve azt sajnálom, hogy ilyen nagy kiszerelésben van csak, számomra kivitelezhetetlen, hogy 6 hónap alatt fél üvegnél többet elhasználjak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 21.

Izar

2022. augusztus 17.

Lassan a flakon végére érek (végre, mert már untam egy kicsit), és őszintén bevallom, olyan semlegesek az érzéseim vele kapcsolatban. Nem éreztem, hogy bármi olyat tudna, amit mondjuk a másik kedvenc Geek and Gorgeous arctonikom nem tud. Hidratál szépen, illatmentes, de igazából ennyi.
Az antioxidáns tartalmát nem tudom ellenőrizni, nyugtatni nem nyugtat jobban mint bármi más, úgyhogy arra jutottam, hogy ennyi pénzt nem adok ki még egyszer arctonikra. Ha elfogy és már nincs használatban, lehet, hogy kiderül, hogy mégis csinált valamit. Ha így lesz, beszámolok majd róla, nem nagyon hiszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 17.

revontulet

2022. július 6.

Arcra es testre is hasznalom tisztitas utan egybol, majd jonnek ra a szerumok (hamlaszto kivetelevel azzal nem ajanljak egyutt). Nagyon szeretem a kiszerelest es az allagat, egy-ket fujas arcra es extra antioxidans mar meg is van a rutinomban. Konnyen beszivodik, ugy vettem eszre, hogy jobban hidratalt a borom es nyugtatja is, kevesebb a pirossag. Masodik flakont hasznalom es ugy erzem, hogy valahogyan ez igy egyszeruen beepult a rutinba. Amikor eutazok, akkor egy kisebb fujos uvegben viszek magammal, nem birnam ki nelkule :D Aki a borsos ara miatt aggodna, azert egyszer tegyen egy probat, mert amugy sokaig eleg. Kisebb kiszerelesu szerumok dragabbra jonnek ki ml arban, ugyhogy erdemes beruhazni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 6.

korkistestihibaval

2022. június 22.

Harmadjára veszem meg, egész testre, ill. arcra is használom. Mindkét flakon végén azt gondoltam, hogy nem fogom újravenni az ára miatt, de aztán mindig rájöttem, hogy mégsem tudok élni nélküle. Könnyen beszívódik, jól hidratál, semmilyen kencefice nem tud csodákat művelni, és nem lesz hailey bieber bőröd tőle, de a egjobbat hozza ki. Kötelező anti-aging darab

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 22.

Titanilla007

2022. május 6.

Tavaly augusztusban szereztem be javaslatra ezt a szuper terméket, akkor picit húztam a számat 11000 Ft-ot adtam ki érte..
Azóta sem bánom, egyrészt még több mint a fele megvan, másrészről meg rendkívül nyugtató hatással van a bőrömre ami amúgy pirosságra hajlamos.
Tuti újravevő lesz!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 6.

Tuti újravevő lesz!

tzrn7u67

2022. május 1.

Kíváncsiságból szereztem be, mivel NIOD, gondoltam bajt úgysem okoz, max ér egy jó kis meglepetés. Nagyon szeretem használni, altalában naponta többször is fújom. Nem kell ettől a mist-től csodát várni, de nagyon kellemes és kényelmes használni. Gyorsan beszívódik, szépen mennek rá a többi termékek. Plusz extra antioxidáns turbózás és hidratálás a rutinban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 1.

Antioxidánsok: Superoxide Dismutase, Malachite Extract
Gyulladáscsökkentők: Mirabilis Jalapa Extract
Hidratálók: Pseudoalteromonas Exopolysaccharides, Glycerin, Butylene Glycol

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antioxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

A Pseudoalteromonas nevű, Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs fermentációjával nyert összetevő, melyet a hialuronsav alternatívájaként használnak a kozmetikumokban, mivel mindkettő glucuronic acid-ban gazdag. Az összetevő gyártója szerint jelentősen több vizet képes megkötni, mint a nagy molekulasúlyú hialuron sav (pedig az is a saját súlyának az ezerszeresét köti meg) és még extrém esetekben is képes növelni a nedvességmegtartást; egy -20 fokban végzett teszt során ez az arány 60% volt. Összehasonlítva a nagy molekulájú HA ugyanilyen körülmények között 11%-kal növelte a vízmegtartást.

nagy csodatölcsér kivonata, mellyel elsősorban érzékeny bőrre szánt kozmetikumokban találkozhatunk, mivel gyulladáscsökkentő hatása révén segít csökkenteni irritációt és nyugtatni a bőrt. Az összetevő a gyártója szerint csökkenti a bőr kipirosodását, növeli a komfortérzetét valamint javítja a bőr ellenállóképességét az agresszív külső hatásokkal szemben, hogy ezáltal hosszútávon is biztosítsa az érzékeny bőr védelmét.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.