KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NIOD

Ár:   13 400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 13 400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komzsuska, Módosítva: 2017. augusztus 23.

Ár:   13 400 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 13 400 Ft

Bőrnyugtató derma-mist, ami kivételes erővel segíti a bőr vízmegtartását, küzd a környezeti stresszorok és a szabadgyökök pusztítása ellen.

• Kivételesen magas Superoxide Dismutase tartalma erősíti a bőr természetes antioxidáns védőrendszerét
  • Hatékonyan segíti a bőr vízmegtartó képességét, harcol a vízhiány ellen
  • Jelentős gyulladáscsökkentő hatásával segít a környezet okozta irritáció ellen
  • Nyugtat, véd és (ki)simít
  • Arcon és testen egyaránt használható
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Teszt+elemzés: NIOD Superoxide Dismutase Saccharide Mist

Ár: 13 400 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

zsofiab

2018. október 10.

Nagyon-nagyon ki szerettem volna próbálni ezt a terméket, mert mindenki isteníti, gondoltam ez tényleg csodaszer, meg fog változni tőle az életem:) sajnos semmilyen hatást nem tapasztaltam és nagyon csalódott vagyok, mivel nem olcsó termékről beszélünk. Nem tudom elképzelni, hogy mit csinálhatok rosszul. Negatív dolgot igazából nem tapasztaltam, nagyon szeretem magamra fújni, kellemes az illata, tetszik a doboza, a színe is. Egyedül az a baj, hogy nem láttam semmi változást az arcomon. Előtte egy rövid ideig MAC fix+-t használtam hidratáló tonikként és én úgy vettem észre, hogy attól szebb lett a bőröm. Egyelőre adok neki 3 csillagot, mert nekem olyan semmilyen.

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

Dominika02

2018. szeptember 30.

Kifejezetten szeretem ezt a terméket. Nem bántam meg, hogy ennyit kellett rá költenem. Ez a kiszerelés nagyon sokáig elég és minden egyes használat után úgy érzem egyre jobbat teszek a bőrömmel.

Dominika02
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

MormiOrsi

2018. szeptember 5.

Nem igazán tudom, hogy mit írjak erről a termékről, bő 1 hónapja használom, elolvastam róla a teszt+elemzés cikket is, hogy milyen hatást kellene érezni vagy elvárni.
Ami biztos: szeretem használni, mert felfrissíti az arcom reggel és este is ő az első lépés az arctisztítás után. Biztos vagyok benne, hogy hiányérzetem lenne, ha elhagynám. Nyárra egy Ordinary-s hialuronsavas szérummal teljesen elég hidratáltságot adott a bőrömnek, nem kellett extrán krémezni. Ez télen valószínűleg változni fog, de nyilván egy misttől sem lehet azt várni, mint ahogy egy hialuronsavas szérumtól sem, hogy úgy viselkedjen, mint egy testet arckrém. Ezek mellett persze hiszek benne, hogy az antioxidánsok jótékony és öregedéslassító hatásait hosszútávon fogom majd látni.
Amit szerintem nem hoz, legalábbis nekem nem, az a bőrnyugtatás. Már ha bőrnyugtatás alatt az esetleges pattanásaim gyulladásának lehúzását értjük, mert ott nem vettem észre, hogy felgyorsítaná a folyamatot. Emellett szerintem baromi drága, emiatt a két dolog miatt vacilláltam, hogy hány csillagot kapjon, de megelőlegezem neki az 5-öt, majd 20 év múlva updatelek! :D

MormiOrsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Agnyecko

2018. augusztus 10.

Rajongok az antioxidánsokért, és az eddigi arcpermetem elfogyott (amire a hyaluront kentem), ez meg épp akciós volt, így megrendeltem.
Amikor elkezdtem odafigyelni az arcápolásra, minden új termék használatától csodát(ránctalanságot, üdeséget, ragyogást) reméltem, ami sosem jött be, de kitartóan használok pár hatóanyagot, és mondhatom, ma egységesebb, ránctalanabb, ápoltabb a bőröm, mint másfél évvel ezelőtt.
Mindezt pedig azért írtam le, mert azt hiszem, most már kezdem felismerni, mik azok a kencék, amik bár nem azonnali hatást nyújtanak, de hosszabb távon nekem tényleg jók, hozzátesznek a célhoz. És ez ilyen, tehát szeretem.

Agnyecko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

barbimariposa

2018. augusztus 8.

Nagyon szeretem, a mindennapi bőrápolási rutinom része 2 hónapja.A bőrápolási rutinom második lépéseként használom, a micellás lemosóm után. Nagyon szépen hidratálja a bőrömet, előfordult, hogy nem csak az arcomra fújtam belőle, hanem a nyaraláson, a víztől és napfénytől kiszáradt egyéb testrészeimre is és nagyon jól szuperált.

barbimariposa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

zsizska

2018. augusztus 7.

Régóta szemeztem vele, de az ára miatt sokáig hezitáltam. A nagy nyári hőségben annyira zsírosodni kezdett a bőröm, hogy akármit csináltam 1-2 óra elteltével tocsogott a bőröm. Nem csak csúnya volt, de szinte éreztem, hogyan nehezedik el a bőröm,. Plusz a pattik is elkezdtek kijönni. Pár napja használom még csak, de már most lenyűgöz az eredmény. A bőrképem nagyon szép lett és a zsírosodás jelentősen csökkent. A kezdődő pattiknak hűlt helye. Már ezért megérte. A legelső alkalommal csípett egy kicsit, de már egy kicsit sem. Nagyon jól hidratál is, krémet most nem is használok. Felfújás után azonnal érzem az eredményt, mást mist-el inkább csak az az érzésem volt, hogy vizet fújkáltam. Ez nem olyan. Szóval megéri az árát és érthető a hype körülötte. Ja, és valami gyönyörű a doboza. Sajnálom kidobni, pedig nem vagyok egy lomgyűjtő.

zsizska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

babyface

2018. július 31.

magam sem tudom mit csinál, de azt nagyon jól csinálja! :D egyelőre az éjszakai rutinom része, de mivel a hylamide tonere nem igazán vált be, lehet, hogy nappalra is őt fogom használni. :) az ára elsőre húzós lehet, de ha van termék, ami megéri az áldozatot, az ez! :) multifunkcionális, én pl nem csak tonerként, hanem kisebb bőrirritációkra is használtam a nyáron. MUST HAVE!

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

zimmbo

2018. július 24.

Én is csak dicsérni tudom! A gyulladt pattikat szépen lehúzza, az utánuk maradt foltokat hamar eltünteti. Könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után, hidratálása nekem most pont elég. Tuti újraveszem, ha elfogy!

zimmbo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 24.

Zsuszie84

2018. július 17.

Egyszerűen imádom! Annak ellenére, hogy messze a magasabb árkategóriába tartozik a rutinomban. Nekem viszonylag sokáig, több, mint fél évre elég, pedig reggel-este használom. Lemosó után (este a G&G hámlasztóm után) szérum előtt fújok az arcomra bőségesen. A hidratáló hatása mellett a gyulladáscsökkentő hatást imádom benne a legjobban, mert így az esetleges gyulladásban lévő pattanást is segít megnyugtatni. Majd 60 éves édesanyám is használja, nála is nagy a szerelem. Az ára húzós, viszont tényleg elég fél évre, így nálam biztos pontja a rutinnak.

Zsuszie84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

missy89

2018. július 8.

Először nem értettem, hogy mi ez a nagy rajongás a termék körül, aztán kb. 1-1,5 hónap használat után elkezdtem érezni a változást a bőrömön, és azóta nagy kedvencem lett. A hidratáló krémet nem váltja ki, de bársonyosan puha tapintású lett a bőröm és kevésbé száraz. Reggel és este is szorgalmasan fújom, gyorsan beszívódik.

missy89
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Antioxidánsok: Superoxide Dismutase
Gyulladáscsökkentők: Mirabilis Jalapa Extract
Hidratálók: Pseudoalteromonas Exopolysaccharides, Propanediol, Glycerin, Butylene Glycol

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antoxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

A Pseudoalteromonas nevű, Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs fermentációjával nyert összetevő, melyet a hialuronsav alternatívájaként használnak a kozmetikumokban, mivel mindkettő glucuronic acid-ban gazdag. Az összetevő gyártója szerint jelentősen több vizet képes megkötni, mint a nagy molekulasúlyú hialuron sav (pedig az is a saját súlyának az ezerszeresét köti meg) és még extrém esetekben is képes növelni a nedvességmegtartást; egy -20 fokban végzett teszt során ez az arány 60% volt. Összehasonlítva a nagy molekulájú HA ugyanilyen körülmények között 11%-kal növelte a vízmegtartást.

nagy csodatölcsér kivonata, mellyel elsősorban érzékeny bőrre szánt kozmetikumokban találkozhatunk, mivel gyulladáscsökkentő hatása révén segít csökkenteni irritációt és nyugtatni a bőrt. Az összetevő a gyártója szerint csökkenti a bőr kipirosodását, növeli a komfortérzetét valamint javítja a bőr ellenállóképességét az agresszív külső hatásokkal szemben, hogy ezáltal hosszútávon is biztosítsa az érzékeny bőr védelmét.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.