NIOD

Ár:   14 900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 14 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: komzsuska, az összetevőket feltöltötte: lichtnori, Módosítva: 2020. június 5.

Ár:   14 900 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 14 900 Ft

Bőrnyugtató derma-mist, ami kivételes erővel segíti a bőr vízmegtartását, küzd a környezeti stresszorok és a szabadgyökök pusztítása ellen.

• Kivételesen magas Superoxide Dismutase tartalma erősíti a bőr természetes antioxidáns védőrendszerét
  • Hatékonyan segíti a bőr vízmegtartó képességét, harcol a vízhiány ellen
  • Jelentős gyulladáscsökkentő hatásával segít a környezet okozta irritáció ellen
  • Nyugtat, véd és (ki)simít
  • Arcon és testen egyaránt használható
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Teszt+elemzés: NIOD Superoxide Dismutase Saccharide Mist

Ár: 14 900 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

balkri

2021. június 26.

Szinte a teljes NIOD palettát kipróbáltam, mire ő is felkerült a polcomra. Hatalmas kiszerelés, tetszetős csomagolás, igaz a pumpa tényleg néha össze vissza spriccel. Maga a termék egy mist, nehéz megítélni, hogy bármiféle ,,csodát tenne" egyszerűen jó érzés a bőrömnek, dekoltázsra is fújom. Amit észrevettem, hogy segít a sebgyógyulásban. Elvakartam a dekoltázson egy csípést, és csak ezt fújtam rá, villám gyorsan gyógyult. Most a nyári nagy melegben hűtőbe tárolom, így még kellemesebb a használata. Mivel a lejárata 6 hónap, így bevallom rengetegszer csak úgy napközben is fújok az arcomra, mert sajnálnám, ha addig nem fogyna el. Két kamasz lányomat is arra biztatom, hogy fújják, használják, így nekünk 3 főre a 6 hónap pont ki fog futni, de 1 személy ennyi idő alatt biztos, hogy nem használja el. (jó trükk, permetszóróba áttöltve táskában is magunkkal lehet vinni). Varázsszerek nincsenek, ez egy nagyon jó INCI-s mist, amit nagyon szeret a bőröm, egyedül a 6 hónapos felhasználás miatt érzem úgy, hogy nem biztos, hogy újra veszem. Emiatt nálam csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 26.

sosebocsi

2021. május 25.

Szeretem ! :)
Nagyon jó a flakonja, mert masszív és a porlasztója tökéletesen működik ! (Ami kevés "fufus" termékről mondható el...)
Megfelelően is hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 25.

Szeretem ! :)
Megfelelően is hidratál.

Lina29

2021. május 2.

Egy évig húztam-halasztottam,hogy kipróbáljam ezt a terméket. Most úgy döntöttem,hogy meglepem magam vele. Kár volt ilyen sokáig várnom. Ez a termék több hidratáltságot adott a bőrömnek,mint az eddig próbált hidratálókrémek! Igaz borsos az ára,de legalább jó sokáig elég lesz. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 2.

fanniblue

2020. augusztus 11.

Rozaceásként ez a termék a hasznomra válik. Nem annyira látványosan de erősíti a védőréteget. Nem csodaszer de hasznos, tele van antioxidánsokkal. Sokáig elég, én 3 hónapja használom, a harmada fogyott el. Így is még elég borsi az ára, nézelődök még hátha van jobb antioxidáns permet a piacon védőréteg erősítésre de szerintem nincs.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

ginterzsofi

2020. július 31.

mar nehany eve a reggeli / esti alaprutinom elso lepese, nem latvanyosan dramai a hatasa, inkabb hosszu tavon allitja be a bor hidrataltsagat es altalanos jo allapotat. nem olcso, viszont 1 uveg legalabb egy evre eleg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Monka71

2020. május 29.

Esti rutinba kapott helyett és ha éppen itthon tartózkodom és eszembe jut akkor néha fújkálok egyet. Ha kis réteget viszek fel akkor gyorsan beszívódik nyom nélkül, de ha mohó vagyok és többet fújok ki belőle egy alkalommal akkor a plusz mennyiség miatt ragacsosabb tőle a bőröm. Első flakonnál tartok és elég sok minden van a rutinomba, ezért annyira nem tudom megítélni a hatását, de a bőröm nagyon elnyeli és ez nekem most elég. Az ára elég húzós, de mentségére szóljon a mennyiség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 29.

Tarzicia

2020. április 18.

Az összetevők, az ígéretek és a minimalista design miatt tettem vele régebben egy próbát, kár volt.
Nem igazán hidratált, ugyanígy nem is nyugtatott, viszont akármilyen keveset fújtam, ragadt, és az a halálom.
Illata tök jó, hogy nincs, de akkor inkább legyen egy termék illatos, mint ragacsos. (A Sisley Floral Spray Mist illatos, de legalább nem ragad. Ezt nem a márka iránti elfogultság mondatja velem, mert a Sisley termékek közt is van, ami nekem nagyon nem vált be, a Sisleya Essential Skin Care Lotion például szintén idegesitően ragacsos, a Lyslait arclemosó tej pedig nem elég alapos.)
A szórófeje sem százas, nem is permetez egyenletesen, néha köpköd, a nagyobb cseppek meg szépen utat találnak egyenesen az ember szemébe. Ez a hátránya a környezetbarát pumpás kiszerelésnek. A műanyag flakon súlyos és kissé bumszli, de mindegy is, mert nem arra való, hogy napközben magával hurcolássza az ember, egyáltalán nem frissít, sminkre meg nem érdemes fújni, mert tönkreteszi.
Hogy hosszú távon hogy működik, sose fogom megtudni, mert elajándékoztam. Arcpermetnek nem szerettem, antioxidánsokat meg másképp is be lehet juttatni a bőrbe. Akinek adtam, nem panaszkodott, vagy csak diszkréten hallgat, egy biztos, nekem 2 csillagnál nem ér többet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 18.

lichtnori

2020. április 18.

Nagyon szeretem. Könnyű, gyorsan felszívódó, illatmentes arcspray, jó nagy és pumpás kiszerelésben. :-)
Sokáig nem szerettem rétegzős rutint használni csak este, mert nem szerettem, hogy már felkenéskor, vagy nap közben nehéz, "valami van a bőrömön" érzésem volt, és mindentől csillogott az arcom főleg, ha még alapozót is használtam. Így aztán elkezdtem keresgélni olyan kencéket, amik könnyűek, gyorsan felszívódnak, antioxidáns és hidratáló hatásuk is van, és tudom őket használni reggeli rétegzős rutinban is.
Arcmosás után rögtön ezt a mistet használom, erre jön még rá a Geek B-bombja és C-glow-ja. Teljesen elégedett vagyok mindhárommal. Mivel eddig is használtam AHA-t, BHA-t és retinolt, ezért nagy csodát nem vártam - nem is lett, de nekem már bőven elég az, hogy nem az esti rutinomba kell az összes szérumot, ütős hatóanyagú cuccot bepakolnom. Így már teljesen rendben van a rutinom, hogy napközben is védem a bőröm a külső környezeti hatásoktól, kap a bőröm antioxidánst, nyugtatást, hidratálást. A bőröm zsírosodását, fénylését normalizálta ez a rutin. Azonnali, instant hatást nem várok ettől a terméktől, inkább a hosszútávú megelőzés, bőrvédelem miatt használom. Mivel rendben van a bőröm - köszönhetően a hámlasztásnak és a retinolnak - ezért nagy változást nem érzékelek a bőröm állapotában, de megnyugtató a tudat, hogy nappal is védve, táplálva van a bőröm. Az egyetlen negatívumként az üveg fekete pumpáját tudom megemlíteni, ugyanis a ráfolyt cucc először felhólyagosítja, majd lemálasztja a műanyagot. Nem szép látvány, de nem zavar. Illetve nem permetez "szépen", finoman, inkább egy helyre juttat több folyadékot, de ez sem zavar, mert szétkenem az arcomon, hogy jusson mindenhova - és kész. Tehát a külcsínen lenne még mit javítani, de ez nem vesz el a termék értékéből, a benne lévő folyadék szuper cucc. Szeretem, ajánlom. Fix helye van a rutinomban, tuti újra fogom vásárolni, ha elfogyott. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 18.

kisko

2020. január 6.

Használtam a régi és az új verziót is, mindkettő csodás. Nem ad semmi instant érzetet, mivel ez lényegében egy folyadék, nem tölt fel stb, de két rendelés között bizony meglátszott a bőrömön, hogy hiányzik, összeesettebb, pattanásosabb volt. Biztos vagyok benne, hogy hozzájárul a bőröm jó állapotához. Nekem egy űrt töltött be a rutinomban, a fényvédő alá való, napközbeni antioxidánsra nem találtam korábban kényelmes/hatékony alternatívát, plusz a mist állag miatt ez egy egész éves termék, azt rétegzünk rá, amit az időjárás enged. Olvastam, hogy a hideg időre érzékeny bőrnek segít, és ezt tapasztalom magamon, régen sokkal többet szenvedtem a hidegben. Van, amin spórolok az arcápolásban, azt hiszem évente egyszer ez a flakon továbbra is bele fog férni, nekem megéri.(4-5 fújás reggel / nap - nálam ez kb egy évig elég, a 6 hónapos lejárat vagy igaz, vagy nem, én remélem, hogy sötétben tartva azért kicsit tovább bírja). Nekem egyszer sem volt gondom a fújókájával, eddig három flakonom volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

mano

2019. november 14.

Lelkesen fújkálom minden reggel és este a szérumok előtt, de nekem ez olyan termék, aminek a hatása nem mutatkozik meg rövidtávon, ezért bízom abban, hogy hosszútávon biztosan jót teszek vele a bőrömnek. Az ára borsos, ám lassan fogy. Még nem döntöttem el, hogy újra veszem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Antioxidánsok: Superoxide Dismutase, Malachite Extract
Gyulladáscsökkentők: Mirabilis Jalapa Extract
Hidratálók: Pseudoalteromonas Exopolysaccharides, Glycerin, Butylene Glycol

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antioxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

A Pseudoalteromonas nevű, Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs fermentációjával nyert összetevő, melyet a hialuronsav alternatívájaként használnak a kozmetikumokban, mivel mindkettő glucuronic acid-ban gazdag. Az összetevő gyártója szerint jelentősen több vizet képes megkötni, mint a nagy molekulasúlyú hialuron sav (pedig az is a saját súlyának az ezerszeresét köti meg) és még extrém esetekben is képes növelni a nedvességmegtartást; egy -20 fokban végzett teszt során ez az arány 60% volt. Összehasonlítva a nagy molekulájú HA ugyanilyen körülmények között 11%-kal növelte a vízmegtartást.

nagy csodatölcsér kivonata, mellyel elsősorban érzékeny bőrre szánt kozmetikumokban találkozhatunk, mivel gyulladáscsökkentő hatása révén segít csökkenteni irritációt és nyugtatni a bőrt. Az összetevő a gyártója szerint csökkenti a bőr kipirosodását, növeli a komfortérzetét valamint javítja a bőr ellenállóképességét az agresszív külső hatásokkal szemben, hogy ezáltal hosszútávon is biztosítsa az érzékeny bőr védelmét.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.