NIOD

Ár:   19 600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: komzsuska, az összetevőket feltöltötte: lichtnori, Módosítva: 2023. április 17.

Ár:   19 600 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Bőrnyugtató derma-mist, ami kivételes erővel segíti a bőr vízmegtartását, küzd a környezeti stresszorok és a szabadgyökök pusztítása ellen.

• Kivételesen magas Superoxide Dismutase tartalma erősíti a bőr természetes antioxidáns védőrendszerét
  • Hatékonyan segíti a bőr vízmegtartó képességét, harcol a vízhiány ellen
  • Jelentős gyulladáscsökkentő hatásával segít a környezet okozta irritáció ellen
  • Nyugtat, véd és (ki)simít
  • Arcon és testen egyaránt használható
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Teszt+elemzés: NIOD Superoxide Dismutase Saccharide Mist

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

tzrn7u67

2022. május 1.

Kíváncsiságból szereztem be, mivel NIOD, gondoltam bajt úgysem okoz, max ér egy jó kis meglepetés. Nagyon szeretem használni, altalában naponta többször is fújom. Nem kell ettől a mist-től csodát várni, de nagyon kellemes és kényelmes használni. Gyorsan beszívódik, szépen mennek rá a többi termékek. Plusz extra antioxidáns turbózás és hidratálás a rutinban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 1.

marnella

2022. április 19.

Remélem lesz annyi pénzem mindig, hogy újra tudjam venni az örökkévalóságig, annyira szeretem :D Reggel felfrissít, kellemesen bizsergeti az arcom, míg beszívódik, ha van pattim, akkor halványítja, tök jó gyulladáscsökkentő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 19.

balkri

2022. március 14.

Szinte a teljes NIOD palettát kipróbáltam, mire ő is felkerült a polcomra. Hatalmas kiszerelés, tetszetős csomagolás, igaz a pumpa tényleg néha össze vissza spriccel. Maga a termék egy mist, nehéz megítélni, hogy bármiféle ,,csodát tenne" egyszerűen jó érzés a bőrömnek, dekoltázsra is fújom. Amit észrevettem, hogy segít a sebgyógyulásban. Elvakartam a dekoltázson egy csípést, és csak ezt fújtam rá, villám gyorsan gyógyult. Most a nyári nagy melegben hűtőbe tárolom, így még kellemesebb a használata. Mivel a lejárata 6 hónap, így bevallom rengetegszer csak úgy napközben is fújok az arcomra, mert sajnálnám, ha addig nem fogyna el. Két kamasz lányomat is arra biztatom, hogy fújják, használják, így nekünk 3 főre a 6 hónap pont ki fog futni, de 1 személy ennyi idő alatt biztos, hogy nem használja el. (jó trükk, permetszóróba áttöltve táskában is magunkkal lehet vinni). Varázsszerek nincsenek, ez egy nagyon jó INCI-s mist, amit nagyon szeret a bőröm, egyedül a 6 hónapos felhasználás miatt érzem úgy, hogy nem biztos, hogy újra veszem. Emiatt nálam csak 4 csillag.
2022.03.hó, hiányzott, emiatt újravettem és továbbra is van egy polcomon és egy kis flakonba áttöltött a táskámban, úgy érzem hű társak leszünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 14.

Niki1991

2022. február 14.

Nekem is nagyon gyorsan fogy, november végén vettem, es 1.5 hónap után kb félig van. Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. De tény, hogy nagyon kényelmes a használata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 14.

Tiimcsi

2021. december 16.

Konkrétan függője vagyok,egész testre megy. Sokan panaszkodnak,h nem tudjak el használni 6 hónap alatt. Nekem 2 hónap és vége. Terhes pocakra és mellre is fújom.:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 16.

sosebocsi

2021. május 25.

Szeretem ! :)
Nagyon jó a flakonja, mert masszív és a porlasztója tökéletesen működik ! (Ami kevés "fufus" termékről mondható el...)
Megfelelően is hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 25.

Szeretem ! :)
Megfelelően is hidratál.

Lina29

2021. május 2.

Egy évig húztam-halasztottam,hogy kipróbáljam ezt a terméket. Most úgy döntöttem,hogy meglepem magam vele. Kár volt ilyen sokáig várnom. Ez a termék több hidratáltságot adott a bőrömnek,mint az eddig próbált hidratálókrémek! Igaz borsos az ára,de legalább jó sokáig elég lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 2.

fanniblue

2020. augusztus 11.

Rozaceásként ez a termék a hasznomra válik. Nem annyira látványosan de erősíti a védőréteget. Nem csodaszer de hasznos, tele van antioxidánsokkal. Sokáig elég, én 3 hónapja használom, a harmada fogyott el. Így is még elég borsi az ára, nézelődök még hátha van jobb antioxidáns permet a piacon védőréteg erősítésre de szerintem nincs.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

ginterzsofi

2020. július 31.

mar nehany eve a reggeli / esti alaprutinom elso lepese, nem latvanyosan dramai a hatasa, inkabb hosszu tavon allitja be a bor hidrataltsagat es altalanos jo allapotat. nem olcso, viszont 1 uveg legalabb egy evre eleg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 31.

Monka71

2020. május 29.

Esti rutinba kapott helyett és ha éppen itthon tartózkodom és eszembe jut akkor néha fújkálok egyet. Ha kis réteget viszek fel akkor gyorsan beszívódik nyom nélkül, de ha mohó vagyok és többet fújok ki belőle egy alkalommal akkor a plusz mennyiség miatt ragacsosabb tőle a bőröm. Első flakonnál tartok és elég sok minden van a rutinomba, ezért annyira nem tudom megítélni a hatását, de a bőröm nagyon elnyeli és ez nekem most elég. Az ára elég húzós, de mentségére szóljon a mennyiség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 29.

Antioxidánsok: Superoxide Dismutase, Malachite Extract, Arginine
Gyulladáscsökkentők: Mirabilis Jalapa Extract
Hidratálók: Pseudoalteromonas Exopolysaccharides, Arginine, Glycerin, Pentylene Glycol, Butylene Glycol

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antioxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

A Pseudoalteromonas nevű, Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs fermentációjával nyert összetevő, melyet a hialuronsav alternatívájaként használnak a kozmetikumokban, mivel mindkettő glucuronic acid-ban gazdag. Az összetevő gyártója szerint jelentősen több vizet képes megkötni, mint a nagy molekulasúlyú hialuron sav (pedig az is a saját súlyának az ezerszeresét köti meg) és még extrém esetekben is képes növelni a nedvességmegtartást; egy -20 fokban végzett teszt során ez az arány 60% volt. Összehasonlítva a nagy molekulájú HA ugyanilyen körülmények között 11%-kal növelte a vízmegtartást.

nagy csodatölcsér kivonata, mellyel elsősorban érzékeny bőrre szánt kozmetikumokban találkozhatunk, mivel gyulladáscsökkentő hatása révén segít csökkenteni irritációt és nyugtatni a bőrt. Az összetevő a gyártója szerint csökkenti a bőr kipirosodását, növeli a komfortérzetét valamint javítja a bőr ellenállóképességét az agresszív külső hatásokkal szemben, hogy ezáltal hosszútávon is biztosítsa az érzékeny bőr védelmét.

A szalicilsav só formája, melyet általában fakéregből (jellemzően fűzből) nyernek. Gyógyszerekben használják fájdalomcsillapítóként, valamint nem szteroidos gyulladáscsökkentőként. A kozmetikai termékekben elsősorban tartósítószerként van jelen. Az összetevő ezen kívül segíthet a haj tisztán tartásában és a fejbőr egészségének megőrzésében, mivel gyulladáscsökkentő és irritációgátló tulajdonsága révén segít megnyugtatni a fejbőrt. E szerint a kutatás szerint az összetevő jelentős öregedésgátló hatással bír és remek alternatíva lehet azok számára, akiket irritál a szalicilsav.

pH szabályozó és maszkoló (nem kívánt ízt és illatot semlegesítő) segédanyag, amely segít a termékek pH-értékének megfelelő beállításában. Lúgos pH-val rendelkezik és képes semlegesíteni a savas összetevőket.

Szervesanyag, melyet tartósítószerként használnak a kozmetikumokban antibakteriális és gombaölő hatása miatt. Gyakran kombinálják phenoxyethanollal.