NIOD

Ár:   14 900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 14 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: komzsuska, az összetevőket feltöltötte: lichtnori, Módosítva: 2020. június 5.

Ár:   14 900 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 14 900 Ft

Bőrnyugtató derma-mist, ami kivételes erővel segíti a bőr vízmegtartását, küzd a környezeti stresszorok és a szabadgyökök pusztítása ellen.

• Kivételesen magas Superoxide Dismutase tartalma erősíti a bőr természetes antioxidáns védőrendszerét
  • Hatékonyan segíti a bőr vízmegtartó képességét, harcol a vízhiány ellen
  • Jelentős gyulladáscsökkentő hatásával segít a környezet okozta irritáció ellen
  • Nyugtat, véd és (ki)simít
  • Arcon és testen egyaránt használható
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Teszt+elemzés: NIOD Superoxide Dismutase Saccharide Mist

Ár: 14 900 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

kisko

2020. január 6.

Használtam a régi és az új verziót is, mindkettő csodás. Nem ad semmi instant érzetet, mivel ez lényegében egy folyadék, nem tölt fel stb, de két rendelés között bizony meglátszott a bőrömön, hogy hiányzik, összeesettebb, pattanásosabb volt. Biztos vagyok benne, hogy hozzájárul a bőröm jó állapotához. Nekem egy űrt töltött be a rutinomban, a fényvédő alá való, napközbeni antioxidánsra nem találtam korábban kényelmes/hatékony alternatívát, plusz a mist állag miatt ez egy egész éves termék, azt rétegzünk rá, amit az időjárás enged. Olvastam, hogy a hideg időre érzékeny bőrnek segít, és ezt tapasztalom magamon, régen sokkal többet szenvedtem a hidegben. Van, amin spórolok az arcápolásban, azt hiszem évente egyszer ez a flakon továbbra is bele fog férni, nekem megéri.(4-5 fújás reggel / nap - nálam ez kb egy évig elég, a 6 hónapos lejárat vagy igaz, vagy nem, én remélem, hogy sötétben tartva azért kicsit tovább bírja). Nekem egyszer sem volt gondom a fújókájával, eddig három flakonom volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 6.

mano

2019. november 14.

Lelkesen fújkálom minden reggel és este a szérumok előtt, de nekem ez olyan termék, aminek a hatása nem mutatkozik meg rövidtávon, ezért bízom abban, hogy hosszútávon biztosan jót teszek vele a bőrömnek. Az ára borsos, ám lassan fogy. Még nem döntöttem el, hogy újra veszem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

lupelupe

2019. szeptember 24.

Nagyon szimpatikus volt ez a termék, de az árát sajnos nem engedhettem meg magamnak. Amikor kismértékben akciós lett egy webshopon, beruháztam rá. Hatalmasat csalódtam benne. Egyrészt semennyire sem hidratálja a bőröm, másrészt nagyon büdös. Már arra is gondoltam, hogy romlott terméket kaptam, de sajnos nincs összehasonlítási alapom. Úgyhogy csak a hosszútávú hatásában bízhatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Pomelo

2019. szeptember 14.

Imádom ezt a terméket használni. Bár tudnám javítani pl. finomabb porlasztással az élményt, nincs szívem levonni az értékeléséből, annyi ismerősömnek ajánlottam már.
Remekül hidratál, a zsíros bőrömre nyáron ez akár elég is egy szérummal kombinálva. Hűsítő érzet, gyógyszertári jellegű, alig érezhető illat.
A flakonja is nagyon tetszik a fürdőszobámban, de ahogy az előttem szóló írta, valóban mállik a fújó része, mintha kikezdené a saját csomagolását, ami nem túl bizalomgerjesztő.
Borsos az ára, de rengeteg és a kiszerelés miatt takarékos is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Borsos az ára, de rengeteg és a kiszerelés miatt takarékos is!

xxs

2019. július 6.

Kellemes, hűvös spray, ami nem szárítja a bőröm. Az égvilágon semmit nem csinál a bőrömmel, nem árt és nem használ, sem rövid, sem hosszabb távon. Egyáltalán nem tudom hova tenni, mire való, nekem leginkább semmire.

+ ha a szórófejet nem hagyod szabadon (ráteszed a saját kupakját, amivel a terméket küldték), szétázik, repedezik, hullik a szórófej anyaga. nem hinném, hogy ezután túl higiénikus a termék használata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

megata

2019. április 14.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Általában arcmosás után húzódik a bőröm, de miután ezzel bepermetezem, alábbhagy, szóval jól hidratál. A termék egyedüli problémája, hogy elég borsos az ára, szívtam is a fogamat rendesen (emiatt kapott az öt helyett négy csillagot), viszont sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

HCHB11Cl11

2019. március 1.

Kellemes permet, ami van benne az tényleg hasznos. Hosszú távú hatása van, nem is várok el tőle semmilyen azonnali, látványos hatást. Nem igazán olcsó, emiatt szerintem nem veszem újra (bár ahogy nézem sokáig elég, főleg ha ésszel használjuk), de ha nem az anyagiakat nézzük és valaki hosszú távban gondolkodik, a megelőzésre koncentrál már kezdetektől, akkor megéri. Mindenesetre az arcomnak kellemes, frissítő, ha reggel megmosom és utána ráfújom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Hanna83

2019. március 1.

Régóta használom, először tetszett, szívesen fújtam az arcomra reggel-este. Aztán egy idő után azt vettem észre, hogy iszonyatosan száraz az arcbőröm, és több helyen fájó, viszkető, vöröses foltok jelentek meg. Amikor ezt ráfújtam iszonyatosan égő, viszkető érzés lépett fel az arcomon. Biztos, hogy ez okozta az irritációt, mert amint abbahagytam a használatát a vöröses foltok és a viszketes is elmúltak. Mondanom se kell, hogy nem vagyok elragadtatva a helyzettől. Ennyi pénzért ne okozzon már ilyen problémát egy termék!!..Egy nagy NEM a részemről.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 1.

Lunahejj

2019. február 7.

Gyönyörű Niod termék, jó sok, de sok hasznát nem látom. Inkább hiszek benne, hogy jót tesz a bőrömmel. Nem érzem azt sem, hogy hidratálna, utána biztos hogy kell hidratáló. Azt hiszem nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

And1

2019. február 3.

Alapdarab lett. Reggel ez az első amit használok vízhiányos bőrömre és egyből megszünteti a húzódást. Az illata furcsa volt eleinte, de most már kifejezetten szeretem. Nekem több mint 1 évig elég volt úgy, hogy minden reggel használtam, így úgy gondolom ez az ár teljesen reális érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

Antioxidánsok: Superoxide Dismutase, Malachite Extract
Gyulladáscsökkentők: Mirabilis Jalapa Extract
Hidratálók: Pseudoalteromonas Exopolysaccharides, Glycerin, Butylene Glycol

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antioxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

A Pseudoalteromonas nevű, Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs fermentációjával nyert összetevő, melyet a hialuronsav alternatívájaként használnak a kozmetikumokban, mivel mindkettő glucuronic acid-ban gazdag. Az összetevő gyártója szerint jelentősen több vizet képes megkötni, mint a nagy molekulasúlyú hialuron sav (pedig az is a saját súlyának az ezerszeresét köti meg) és még extrém esetekben is képes növelni a nedvességmegtartást; egy -20 fokban végzett teszt során ez az arány 60% volt. Összehasonlítva a nagy molekulájú HA ugyanilyen körülmények között 11%-kal növelte a vízmegtartást.

nagy csodatölcsér kivonata, mellyel elsősorban érzékeny bőrre szánt kozmetikumokban találkozhatunk, mivel gyulladáscsökkentő hatása révén segít csökkenteni irritációt és nyugtatni a bőrt. Az összetevő a gyártója szerint csökkenti a bőr kipirosodását, növeli a komfortérzetét valamint javítja a bőr ellenállóképességét az agresszív külső hatásokkal szemben, hogy ezáltal hosszútávon is biztosítsa az érzékeny bőr védelmét.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.