Nirvel

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rosa.love, az összetevőket feltöltötte: Sundelion33, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Ammóniamentes hajszínező balzsam

A hajszálakat új élettel megtöltő és hajkondicionáló és új hajszínt is adó, ammóniamentes hajszínező balzsamot bármely hajtípusra használhatja. A hajszínező káros anyagot nem tartalmaz, bátran használhatja mindenki, az allergiások is. A legélénkebb hajszínek teljesen szőke, vagy szőkére levilágosított alapon érhetők el.A hajszínező balzsam önmagában  színezi és ápolja is a hajat, 6-12 mosásig. A 30-50% os ősz hajszálak színezésére is használhatjuk, de ha a haj porózus szerkezetű, akár a 100% ősz hajon is szép eredményt érhetünk el vele. Ha ugyanebben a színben tud hozzá hajszínező sampont is használni, a hajfestés is kiváltható a termékek folyamatos használatával.

jubileum

2019. október 1.

Napok óta kísérletezek vele, szerintem elment egy fél tubus hogy kitapasztaljam. Copper árnyalatban vettem meg, ami a legközelebb áll a természetes vöröshöz. a hajam nehéz eset formázás és festés szmepontjából is, enyhén világosítva van az egész, a vége jobban. Minél világosabb volt egy tincs annál jobbna megfogta, próbáltam szerényebb és hosszabb hatóidőt is, a frissen nő hajtövet nem fogta meg, de szerencsére szép átmenetet képzett, ahogy egyre öregebb és szőkítettebb a hajszál. a 6-12 mosás szerintem tuti nem igaz, jóval kevesebb, furcsa hogy alapvetően rózsaszín levet ereszt, sampon hatására színt vált narancssárgára a víz.

Össszességében egyébként elégedett vagyok vele, tesztelni, hogy tetszik e egy szín, illetve adhoc jelleggel bármikor lehet vöröses hajam egy órán belül, kitalálással szárítással együtt. Illetve a legszőkébb tincsek miután sokadszorr apróbáltam megfogatni a hajtövet, már műanyagparókásan narancssárgák lettek, de elég volt kigyűjteni őket, és gyorsan átöblíteni egy enyhén samponos vízzel, és máris jók voltak színben, ebből is látszik hogy gyorsan kopik, de legalább szépen. Ha az ember azt várja el tőle, amit ígér akkor igazából zseniális termék, színez mint egy szinező, de balzsamnak sem gagyi, teljesen rendben van az eredmény is tök jó, a tartósság az egyetlen ami szerintem közelébne sincs az ígértnek, de még majd kísérletezek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Luszilka

2017. december 28.

Az ezüst szőke hajamon szoktam a silvert használni néha két festés között, imádom, mert nincsen lilás beütése, mint más ezüst hajszínezőnek, már újra is vettem többször. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

perie

2017. december 3.

Festett középszőke hajamat a rézvörös változata nagyon szépen, egységesen befogta. Tartotta is magát a szín több hajmosáson keresztül. Sajnos a rézvörös az én hajamon inkább világos mahagóni lett. Nem lett rossz, csak én inkább rendes rézvöröset szerettem volna (emiatt vontam le az egy csillagot). Ettől függetlenül szerintem ki fogom próbálni a közeljövőben a szőke változatát is. Kísérleteztem is vele: egy adag másfajta sima hajbalzsamhoz hozzátettem ebből a balzsamból egy cseppet és még így is finoman megszínezte a hajam :) Rengeteg van a tubusban, nagyon sokáig elég lehet, szóval ha valaki jól választ színt, akkor tényleg megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 3.

Rencsita

2016. július 15.

Nagyon imádom ezt a terméket! A többi hajszínező a nyomába sem ér,mert azoknál 1-2 mosás után,mintha semmi sem lett volna a hajon... De ő egészen tartós,szép puha lesz tőle a haj,mert egyben balzsam is. Nem agresszív anyag,nem fogja be a bőrt,nem "ereszt" a hajból,ha megázol az esőben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 15.

rosa.love

2014. június 20.

Jó dolog ez a termék. A barna hajamon lévő vöröses fényt ennek a balzsamnak a zöld vagy szürke színű árnyalata kiüti. A hamvasító samponoknál úgy kábé ezerszer jobb. Szaga alig van , a kezet kesztyű nélkül sem fogja be tartósan, szóval nem egy agresszív anyag. Színező hatása nem szembetűnő, inkább csak a haj fényén látszik a használata (legalábbis középbarna hajon).2ezer ft-ért egy jó nagy tubussal kapunk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 20.

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.