Nishane

Ár:   63 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lazolkov, Módosítva: 2019. január 28.

Ár:   63 400 Ft
Lelőhely:   Cherry Garden

Uniszex parfüm

Illatcsalád: fás, aromás, friss fűszeres

Fejjegyek: ciprus, geránium, levendula

Szívjegyek: kashmir, pacsuli, cédrus, szantálfa

Alapjegyek: pézsma, tölgyfazuzmó, tonkabab

Nishane B-612
Ár: 2,5ml/ 2.500ft 5ml/ 4.800ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.

Marcsi66

2020. július 31.

Az egyik parfüm amit nagyon szerettem volna tesztelni,,,akaratlanul is Xerjoff 1861 Naxos ugrott be róla,azt meg csak most vettem észre,bizony a levendula lehetett .Ennek ellenére nem mondanám h hasonlítanak,ami közös vonás,az a minőség,az a végtelen szépség,ami olykor megtalál,és magával ragad...akinek a Naxos maszkulin volt,ez még inkább annak tűnhet,férfi oldalon egy picikét több. Olyan mint egy gyönyörű gyengédség áramlana végig a bőrön,és nem fog elfáradni ez az érzés,Nagyon könnyed az egész illat,fás-fűszerezésű ,a levendula kezdetben domináns,azután enyhül,és egy ciprusos mentolos puhaság a vég.Nagyon igéző,valószínű h rajongást válthat ki... Tartós, fújtam a csuklómra egy keveset az egész teret betölti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 31.

lazolkov

2019. január 28.

„Minden okom megvan rá, hogy azt higgyem: a bolygó, ahonnét a kis herceg jött, a B-612-es kisbolygó. Távcsövön ezt a csillagocskát csak egyetlenegyszer észlelték: 1909-ben egy török csillagász.” (Antoine de Saint-Exupéry: A kis herceg)
Az első török niche parfümházat Murat Katran és Mert Guzel alapította 2012-ben az Európát és Ázsiát hídként összekötő Isztambulban. Az eltelt 6 év alatt összesen 23 extrait de parfum-öt és egy kölnit készítettek, 2018-ban pedig a török csillagász nyomdokain haladva előálltak a B-612 aszteroida elképzelt illatával. Roppant fantáziadús az indítás, a megvalósítás pedig egy ezerrétegű, lenyűgözően szép parfümöt eredményezett: a nyugalom illatát. Egyedülálló fás-aromás fougere, melynek a szívében elhelyezkedő kashmir teremt egyensúlyt a nyitó, aromásan földes nedves pacsuli, a levendula és a frissen szétdörzsölt cipruságak illata között, melyben itt-ott némi mentoláltság is felszínre kerül. A hagyományos fougére struktúra elemei, a levendula-tonkabab-moha, a meglepő új alkotórészek mellett, természetesen benne foglaltatnak az illatjegyek sokaságában. A parfüm alkotója Chris Maurice, akinek számos Sospiro és még számosabb Xerjoff illatkölteményt köszönhettünk már eddig is, sajátos vintage hangulatot adott alkotásának, mely egy érdekes, modern csavarral válik XXI. századi gyönyörű illatkülönlegességgé. Elbűvölő és nagyszerű hipermodern fougere-ral állunk szemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 28.