Nishane

Ár:   52 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lazolkov, Módosítva: 2017. július 10.

Ár:   52 000 Ft

2013-as alkotás, az orr mögötte Jorge Lee, aki a granadai Ricardo Ramos-nak is dolgozik.

Fejjegyek: maracuja, kávé, karamellizált grapefruit

Szívjegyek: étcsokoládé, len virág, orchidea, koriander magok

Alapjegyek: vanília, benzoin, gumi, pacsuli, fekete pézsma

minta - Nishane Pasión Choco
Ár: 900 Ft + postaköltség , Eladó: Verona5
Állapot: próbált, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra, vagy személyesen
Laurencia

2017. december 15.

A Nishane viszonylag friss hús a piacon, török niche ház 2012-es indulással és ha valaha volt/van mércétek csokoládés-gyümölcsös témában, e lötty úgy száguld át felette, hogy még csíkot sincs ideje húzni.
Nem barátom nekem a csokoládé, külsőleg sem belsőleg történő fogyasztással ( na jó az igazság az, hogy imádom,csak hízok tőle mint a disznó, tehát nem eszem) illatjegyben pedig utoljára még az ős Angel dobbantott akkorát, hogy parfümként értékelni tudjam.Mostanság csak közönséges csokik beszerezhetőek, elég kinyitni bármelyik drogéria ajtaját és dől a fülig érő butaság, inkább olcsó nugát mint csokoládé formájában, példát nem mondok, aki tudja az úgyis tudja.....

Jó-jó vannak persze az igazira hajazó parfümök, amelyek kiemelkedőek lásd pl. CSP, Montale, Un Nuit a Bali de ott más jegyek elviszik a balhét.

Ez valami más.A homogén csábító gyümölcsök, nem szúrnak, nem orrba marós ACC érzetűek, pacsulival öntözve ahogy mostanság szokás, ez maga a hedonizmus illata.
Tiszta, gőzölgő, sűrű csokoládé, kávés felhangokkal a backstage-ben, először érkezik a passiógyümölcs tánca, majd rögtön a kávé, s ahogy szárad egyre porosabb, egyre inkább érezzük hogy ebbe a csokiba bizony belehajigáltak két kilónyi fűszert, s addig főzték míg az eszük elment, ezáltal mély, sötét,aromás és ellenállhatatlan.
A tömegtermelés=Kajla csoki a gulyáskommunizmusból, Pasión Choco=Debauve & Gallais, hát valahogy így.
Magamutogató, érett és túlcsorduló:életveszélyes az arra megfelelő bőrön.

UP: Ősz, az az ő évszaka. A téli hideg kitekeri a nyakát és a gyümölcsök eltűnnek, ne mínuszban kezdjetek vele ismerkedni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 15.

Magamutogató, érett és túlcsorduló:életveszélyes az arra megfelelő bőrön.

aidanne

2017. december 10.

Rajongok nemelyik torok sorozatert, raadasul a kutyam tesoja alom elhagyas utan torok szulokhoz igazolt es mivel szemmel tartjuk, mi gazdik egymast, es meg fokoznam azzal, hogy volt is szerencsem a torokokhoz, es kulturajukhoz igy nem volt ketsegem afelol, hogy bizony szeretnek ezzel a markaval megismerkedni. Minden ami torok, nalam pozitivan indul, legyen az gasztronomia, film vagy epp most a parfum. Weboldalukat bongeszve es egy kis matematikai szamitassal rajottem nem egy oreg ceg, kozel 6 eve nyomatjak az ipart.... sot! Nemregiben nagyot leptem a parfumozes nagy sakk jatszmajaban, es kihivasoknak vetem ala magamat. Kifejezetten olyan illatokat keresek, ahol bizonyos osszetevot ki nem allhatok, vagy epp a boromon nem szerepel tul szepen, eppen ezert keresem azokat az illatokat, ahol az utalt jegy dominans. Addig megyek mig nem talalok igazan szepet. Ami nekem szep!
Az irisszel megkuzdottem, es nagy haverok lettunk. Es most jott a csokolade. Rajtam mind untalan romlott , savanykas csokolade az osszes, ahogy gyerekkorombol ideznem: regi izu szar... es jon a choco passion. Gyonyoru illatjegyekkel teli, remenysegem legujabb darabkaja jer tundokolj szepen.. hat mikor magamra fujtam ugy ereztem mintha egy nagy darab kakao babbal nyakon cserditettek volna... eszement szar.... bovebben: Nishane NICHE??? markanak nem volt eleg az a kozel 6 ev. Egy semmit mondo, kommersz szart hoztak letre es ami a legduhitobb, hogy rettenetes minosegben. Amikor a ferjemnek megmutattam az illatot -o nem tudta mit fujtam magamra- azt kerdezte: mi ez a szar mainstream?- es ebben a kerdesben minden benne volt. A csokoladenak majdnem nyoma sem volt-de, volt de olyan minosegben, mikor a "csoki" mikulast lehamozod es a husveti nyuszi ontott masa figyel ki rad- na! Ez az illat pont olyan. Lokalpatriotak szaga ez, nem tobb...
( megjegyzem mas Nishane-el is talalkoztam, nah, az sem jobb)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 10.

( megjegyzem mas Nishane-el is talalkoztam, nah, az sem jobb)

lazolkov

2017. november 29.

A Pasion Choco olyan csábító jegyeket tartalmaz, mint a fekete csokoládé, a pörkölt kávé és a szenvedély gyümölcse, a Passiflora (maracuja).
Kifújáskor olyan valóságos, hogy azonnal fickándoznak a nyálmirigyeink, hiszen lédús maracujával indít, majd ízibe jön elő a pörkölt kávé,
az enyhén karamellizált grapefruit, betetőzve mindezt a keserűcsoki, miközben enyhe fuvallatként felsejlik egy kis hársfavirág is, vagy csak hallucinálok?
Igazán csak ínyenceknek való! A gourmand jegyek lassan csúsznak át egy füstös, száraz alapba, amely tejszínes vaníliával, porszerű, fahéjjal,
benzoinnal és pézsmával burkol be minket. Aztán lassanként a „szenvedélyes” gyümölcs ízek eltávoznak, a kávé meglágyul, keserű, poros,
sötét csokoládé marad, fűszeres friss korianderrel. Egész évben használható, de az őszi és téli időszakra tökéletes. Ez az illat lenyűgöző remekmű,
az egyik legjobb csokoládé-gyümölcsös illatelegy, melyet valaha szagoltam… Szenvedéllyel készült, óvatosan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Benzyl Benzoate, D-Limonene, Benzyl Alcohol, Citronellol, Citral, Geraniol, Isoeugenol, Anise Alcohol, Amyl Cinnamal
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.