Nivea

Ár:   749 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: Darky, az összetevőket feltöltötte: ajjamo, Módosítva: 2016. január 31.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

Hannibal

2016. július 4.

Szuper,szeretem.Igaz ha bekenem magam akkor is izzadok nyaron,de szerintem ez tok normalis,csak mersekli ,nem szunteti meg az izzadast. Kepzelem milyen egeszseges az a termek ami a nyari melegben megszunteti az izzadast! Az illata is fincsi,kicsit lassan szarad de szeretheto,kellemes,friss erzest hagy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

NinaPierce

2016. június 21.

Igazából nagyon izzadós ember vagyok, és sok jót olvastam a Nivea dezodorjairól. Ez a csoda pedig levett a lábamról az illatával. Aztán a hasztalanságával is. Nem jött be. Ugyanúgy izzadok, semmi hatása, csak foltot hagy a ruhán. Nem tudom, az 1 csillagot megérdemli-e egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

Kingucii

2016. március 28.

Kedvenc dezodorom! Szerencsére alig izzadós típus vagyok, így nem kell sokat használnom. Nagyon jó illata van, használ is. Nem csíp,nem hagy nyomot, nem is szárítja a bőröm.5*!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 28.

pcksz

2016. február 25.

A hatása nem 5/5, de az illata annyira isteni, hogy szinte bűntudatom lenne, ha ötnél kevesebb csillagot kapna tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

MissL

2015. november 15.

Az egyik nagy kedvenc volt! Imádtam mindegyik angel star terméket!Erről a dezodorról is csak ugyan olyan szuper kommentet tudok mondani,mint az összes többiről! Tartós hatás,szuper illat,no irritáció,no sárga foltok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Marcsus

2015. november 9.

Nekem még a régebbi csomagolású változat van meg, és nagyon kedvelem. Ebben az őszi, hűvös időben ideális, nap végén is kellemes illatom van tőle, nem büdösödök, nem hagy foltot a ruhán. Az illata fincsi édes, rágógumis-cukros, nekem bejön. Borotválkozás után sem bánt, nem mar. Egyetlen hibája pont abból adódik, hogy golyós, lassan szárad, úgyhogy a kenekedés után ajánlott negyed órát várni az öltözéssel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

Nusi0018

2015. augusztus 12.

Engem is az illata fogott meg, de izzadásgátló hatása semmi.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Engem is az illata fogott meg, de izzadásgátló hatása semmi.....

wifey

2015. május 20.

az illata szuper, de maga a cucc fertelmes. semmi izzadásgátló hatása nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

az illata szuper, de maga a cucc fertelmes. semmi izzadásgátló hatása nincs.

majtika32

2015. április 18.

Nagyon jó az illata, de nyáron sajnos nekem kevés :S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

Nagyon jó az illata, de nyáron sajnos nekem kevés :S

Ophelia

2015. április 2.

Akciósan sikerült vennem, eredetileg szerintem elég drága. :/ Imádom az illatát, kellemesen édeskés, mégis visszafogott, nem nyomja el a parfümömet. Nem mondom, hogy képes tökéletesen megszáradni, de nem marad túl diszkomfortos hosszú távon. Nem nagyon izzadok tőle, bár egész napot nem bír ki ami a szagsemlegesítést illeti.
A csomagolása aranyos, bár az üvege tényleg nem túl kényelmes megoldás, nehéz és törékeny, vigyázni kell rá. Újra nem veszem, de szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 2.

Hidratálók: Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil