Nivea

Ár:   800 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gajgaj, Módosítva: 2019. szeptember 5.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Kombinált

Golyós dezodor, mely 48 órás, extra védelmet biztosít, még Afrikai klímán is. Dry Plus System, illetve ásványi anyagok hozzáadásával készült.

bibike2000

2020. április 27.

Nagyon sokat elhasználtam már belőle, szinte mindig Nivea golyós deo-kat veszek. Jó az illata, a textúrája, nem pattogok ki tőle. Nem csinál foltokat a ruháimon, hamar szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 27.

Gajgaj

2019. szeptember 4.

Használatakor azt tapasztaltam, hogy más Nivea golyós dezodorhoz képest (mint pl. Stress Protect, Black&White), ez a termék hamarabb felszívódik, így nem kell sokáig várnom az öltözködéssel. Nagyon hatékony, bár én a 48 órát nem vártam ki, de 34 °C-ban, napon történt kertészkedést követően sem alakult ki kellemetlen szag.
Egyetlen negatívuma, hogy bár illata alapján esett rá a választásom, felkenve már inkább a szúnyogirtó (pl. Off) szagához tudnám hasonlítani. Erre a hugom azt felelte, hogy legalább a moszkítók ellen is véd (in African Climate...) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Lásd Aluminium chlorohydrate - dezodorokban használd izzadáscsökkentő összetevő.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.