Nivea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   63 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TBeszter, Módosítva: 2017. június 30.

Kiszerelés:   63 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Speciálisan érzékeny bőrű babák igényeinek lett kifejlesztve. Illatanyagmentes, jojobaolajat tartalmazó lágy krémmel átitatva. Segít fenntartani a bőr természetes Ph-értékét.

Kremcica

2020. február 18.

Számomra hozta amit elvárok egy törlőkendőtől. Kellően nagy, nem szakad, nem csíp, nincs fura illata és a csomagolása szelektíven gyűjthető. Bevált, biztosan újraveszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

lenochka

2020. január 10.

Nagyon szeretem a Nivea törlőkendőt, elégedett vagyok a minőségével és nagyon jó illata van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

Kapat8

2018. szeptember 11.

Amit vettem azon nem volt magyar felirat és siettem is de nem tudtuk az eladóval közösen sem megállapítani,hogy lesz illata avagy sem és hát mint az kiderült nincs. Mondjuk egyébként is csak valami krémes Nivea illatra számítottam volna. Intim törlőkendőként szoktunk ilyeneket vásárolni. Eképp használva kellemes, puha, nem irritál, kicsit lehetne nedvesebb de épphogy elég. Csomagolását tekintve lehetne zárókupakos - mert csak ilyen ragasztós ablak van rajta. Remélem végig jól fog zárni és nem fog ez a kis nedvesség is elillanni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.