Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. október 10.

Kategória:   Dezodorok

"Próbáld ki az új Nivea Black&White Silky Smooth dezodorokat, és hagyd, hogy elvarázsoljon a virágos parfümök ihlette csodás illat és a selymesen lágy bőr. A szőrtelenítés után közvetlenül is használható új izzadásgátló dezodor bőrápoló összetevőinek köszönhetően csodálatosan lágy és puha bőrt biztosít! A védelem pedig nemcsak Neked, de a ruháidnak is jár, a Nivea Black&White dezodorok csökkentik a fehér foltok kialakulását a fekete és a sárga foltok kialakulását a fehér ruhákon."

Akara

2020. december 5.

A hatása jó lenne, de az illata nekem nagyon erős, csípős. Így nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

DittyCat

2020. július 8.

Semmit nem használ, ettől büdösebb vagyok, mintha semmit nem kennék magamra, szóval kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 8.

Destina

2019. november 30.

Kellemes az illata, és valóban hatásos az izzadtságszag ellen. A ruhát sem színezi el, ha hagyom egy kicsit felöltözés előtt megszáradni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 30.

vajvajszabo

2019. november 4.

Nagyon jó dezodor. Nem hagy foltot a ruhákon, még a fehéren sem és egész napra elnyomja az izzadtság illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

Enne

2019. július 25.

Egy ideje próbálgatom a márka golyós dezodorjait, nyáron ezeket jobban szeretem, mert a vékonyabb nyári ruhák a krémes változattól borzasztó foltosak lesznek és gyorsan megsárgulnak. A zöld engem szárított a 2. vagy 3. vétel során, és milyen furcsa, hogy épp akkor dobták piacra ezt a változatot... selymesen sima, meg irritáció nélküli használat. Hát persze, hogy vettem belőle. Az illata egész jó, bár szerencsére nem tolakodó, a parfümöt nem nyomja el. Sajnos azonban tényleg irtó lassan szárad, van, hogy 10-15 percig nem tudok felöltözni reggel, úgy pakolok és készülődöm tovább. A későbbi ragacsos dolgot én nem tapasztaltam, viszont délutánra én sem érzem magamat a legfrissebbnek, főleg ebben a kánikulában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

Lilly83

2019. május 24.

Az illata nagyon tetszik, de csak ennyi pozitívumot tudok róla írni. Nagyon nehezen szárad meg a bőrön és utána ragacsos érzést hagy. A ruhán nem hagy nyomot, de max. 4 óráig bírja. Utána újra kell kenni. Összességében többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

lovecreams

2019. május 9.

Én már egyik dezodortól sem várom el, hogy meggátolja az izzadást, nem is egy egészséges dolog..na de az, hogy büdösebb vagyok tőle, mint előtte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

asztromélia

2019. március 3.

Eddigi eletem legjobb illatu dezodorja es eddigi eletem legrosszabb dezodorja!!! Minden egyeb drogerias deo mellett is izzadok de budos sosem voltam, na most igen. Nem is magamon erzem hanem mikor a (frissen mosott) felsom leveszem. 0 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

nagyheni92

2019. január 11.

Nagyon szeretem! Tényleg nagyon jó illata van, nem igazán parfümös, de tetszik! Meg nem hagy nyomott a fekete felsőimön! Sokáig a Nivea- Direct Comfort golyós deot használtam. Azt hittem, hogy megtaláltam abban az igazit, a tökélyt. De nagyon erősen hagyott nyomott a fekete felsőimen és alig bírtam kimosni! Remélem ezzel nem így lesz. Kb 3 hete használom mindennap, fekete felsőket hordok általában és eddig nem hagyott semmi nyomott és nem is izzadtam be tőle. De a nyári kánikulára még azért kíváncsi vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.