Nivea

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildio, Módosítva: 2018. január 4.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A makadámiadió olaj, a shea vaj és a panthenol hatékony kombinációja gondoskodik a bőr éjszakai intenzív hidratálásáról és regenerálódásáról.

• Segít csökkenteni a finomabb és a mélyebb ráncokat is.
  • Hidratálja és rugalmasabbá teszi a bőrt.
  • Az éjszaka folyamán stimulálja a bőr sejtmegújító folyamatait.

kismadár

2021. január 11.

Szóról szóra ugyanazt tudnám elmondani róla, amit előttem Ingrido leírt. Az árához képest maximálisan elégedett vagyok vele. Hogy mennyire ránctalanít azt nem tudom, de nagyon jól táplál, feltölti a bőrt. A nagyon száraz és érzékeny arcomat sem irritálja, gyorsan beszívódik, kellemes viselet. Finom, de nem a klasszikus Nivea illata van. Drogériás, könnyen elérhető és barátságos áru krémek között nálam 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 11.

Ingrido

2020. április 14.

Az egyik legjobb Nivea arckrém. Teljesen elégedett vagyok vele: semmi irritáció, jó olajos, nem fullasztó, könnyen beszívódik, maximálisan táplál. Az illata a Nivea "friss" vonulatát követi, tehát nem a klasszikus illat, a krém színe vajsárga, ami nekem kicsit taszító, de elengedtem ezt a problémát az egyéb pozitív tapasztalatra tekintettel. Nekem ránctalanításra nincs igazán szükségem, a feszesítést tapasztalom, reggelre táplált, sima, fiatalos az arcom. Akkor lenne még tökéletesebb, ha tubusos lenne a kiszerelés vagy pumpás, de ez már csak plusz elvárás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 14.

Torulke92

2020. április 11.

Nekem eddig nagyon bejött. Puha selymes tapintású a bőröm utána, mint egy kisbabának. Mondjuk én nem a ránctalanító hatása miatt használom, hanem mert tényleg kis selymi és boldog lesz tőle az arcom. Táplálás szempontjából tökéletes. :) én ajánlom mindenkinek

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

Ildio

2018. október 2.

Az eddigi legjobb éjszakai krém, amit használtam. Nem az a sűrű, nehéz krém. Könnyű felkenni, viszont elég zsíros ahhoz, hogy még reggel is érezzem az arcomon. Annyira jó tapintása lesz a bőrömnek utána, érzem, hogy kapott egy kis tápanyagot. Az én arcbőröm a normál és a vízhiányos között van. A ránctalanító hatását nem igazán veszem észre, ezért szívem szerint 4,5 csillagot adnék neki, de mivel ez a krém nekem bevált, ezért marad az 5. Még annyit megjegyeznék, hogy a nappali krémjével együtt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 2.

natasa

2018. július 15.

Annyira nem jó a bőrömnek. Nekem túl sok. De nem én vagyok a célcsoport, ez igaz. A jó kis összetevők tetszettek meg. Nem dobom ki, lábkrémnek használom éjszakára. Éjszaka van ideje beszívódni, és nagyon szépen ápolja és puhítja a lábfejemet, sarkamat stb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 15.

jucsi

2018. március 8.

Még csak egy napja használom, úgyhogy később még írok véleményt. Első alkalommal kellemes tapasztalatom van vele. Könnyen beszívódik, puha bőrt eredményez, szinte becuppantotta a bőröm. Ami nekem kellemes csalódás, hogy nem lesz tőle a bőröm zsírtócsa. Megvettem a nappali változatát is, sajnos azt nem látom a krémek között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.