Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Deni, Módosítva: 2012. március 2.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

24 órás izzadsággátló védelmet nyújt és ápolja az irritált bőrt a borotválást követően. A Nivea a gyengéd ápolás és a megbízható izzadás-szabályozás kombinációjával kényeztet.

krémparádé

2015. június 12.

Nagy kedvencem, illata, hatása tökéletes. A golyósok mehetnek a kukába, a spray csak vészhelyzetre kell, mert ez mindent visz. Sajnos váltanom kellett, mert legutóbb nem találtam a boltokban, de visszatérnék hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

Anheszenamon

2014. április 25.

Azt hittem, hogy velem van a probléma, de látom itt többen is ugyanarra panaszkodnak, ami az én problémám is. Izzadásgátlóként nem sokat ér, főleg golyós dezodor kiszerelésben, még úgy sem, hogy spray-t is fújok rá (ugyanez az illat). A 8 órás munkaidő végére már kezdem kellemetlenül érezni magam és még nincs is nyár.
Az illata isteni, de kezdek rájönni, hogy a Nivea dezodorok nem nekem valók. És tényleg nagyon nyomot hagy a ruhán, nem csak a feketén.

UPDATE: muszáj változtatnom a véleményemen. A golyós változat tényleg nem vált be, de a stift úgy tűnik működik. Nagyon kellemes az illata, enyhén érzem magamon egész nap. Ha izzadok is, nem leszek kellemetlen szagú a 8 órás munkaidő végére. Pedig stresszes helyzetekben eléggé le tud verni a víz. Kérdés, hogy fog teljesíteni a nyári kánikulában. Egyelőre azonban nagyon elégedett vagyok vele, így meg is emelem a csillagok a számát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 25.

songbird

2014. február 3.

Kedvenc dezodorom, nagyon szeretem az illatát. Ha este fürdés után és reggel is felkenem, az izzadásgátló hatása is rendben van. Ami viszont nagyon bosszant, hogy nekem mindig elromlik a tekerője (nem húzza vissza), s ezért kézzel kell visszatolnom a helyére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

csengemandula

2013. december 16.

olyan régóta használom ezt a fajtát, hogy már arra se emlékszek, hogy valaha használtam-e másikat.. nekem ez vált be a legjobban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 16.

goczolodi

2013. november 4.

Nem vagyok nagy Nivea rajongó, ezt a deót is ajándékba kaptam, de kellemesen csalódtam benne. Illata nagyon finom, egész nap érzem magamon. Igaz, hogy az izzadást nem gátolja meg, de a nap végére sem leszek büdös. Sajnos a ruhákat tényleg összefogja, de szerintem még sok másik stiftes dezodor is hasonló ilyen tekintetben. Összességében egy erős négyest adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 4.

sephora

2013. június 2.

Nagy csalódás. Lassan két hónapja használom, már többször ki akartam dobni, de nem szeretek kidobni semmilyen terméket.
Nagyon kenődik, túl puha az állaga, felvitelkor 2 húzás után már csomókban áll össze. A ruhát és nemcsak a feketét, nagyon befogja! Nekem az illata tetszik, de a hatása nagyon nem... Nem vagyok egy izzadós típus, de már többször jártam úgy, hogy egyszerűen elöntött az izzadtság, pedig hol van még a nagy kánikula.
Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 2.

Biztosan nem veszem újra.

mozartkuglof

2013. április 2.

Csalódottan vettem tudomásul,hogy a jó márkanév ellenére jobban jártam volna azzal is, ha egyáltalán nem kentem volna semmit magamra. Az izzadtság és a kellemetlen szag inkább még felerősödött, semmit,hogy eltűnt volna, pedig korábban más termékek ezt minden további nélkül elvégezték. A borotvált bőrt sem ápolja jobban,mintha nem használtam volna semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

ramnaat

2013. március 25.

Én is ezt tapasztaltam, amit írtatok: fincsi illat, de a többi hatás nulla. Egyáltalán nem véd még a szagok ellen sem és tényleg csomókásodik, meg foltoz is. (Sajnos amúgy a Nivea dezodorjaival mind így jártam.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

alfie21

2013. március 25.

Nekem nem igazán tetszik, valahogy nem az igazi. Sem a szagokat nem fedi el, sem az izzadságot nem csökkenti, úgy ahogy kellene, és ráadásul fölkenve, kis apró darabkákba áll össze. Nem nyerte el a tetszésemet!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 25.

Klaudia

2013. február 21.

Az illatára akár 6 pontot is adnék, de mint izzadásgátló csak hármas. Én ugyanúgy izzadok tőle, mint általában a többi dezodortól, de nem leszek büdös a nap végén. Ezt mondom úgy, hogy elég izzadósnak számítok és sportolni is szoktam minden nap, de csak reggel kenem be magam vele. Tehát ehhez képest jól teljesít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Cyclomethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil