Nivea

Ár:   900 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2016. november 17.

Kategória:   Tusfürdők

Ápoló tusoló krém, frissítő kókusztejjel. Az ápoló tusoló krém, a gazdag jojoba olaj tartalom a bőrödnek hidratált érzetet nyújt.
Élvezd a frissítő tusolást az észrevehető puhaságú bőrért!

suti95

2019. október 1.

Az illata kellemes, de nem dobok tőle hátast. Az újravásárlást pedig kizárja a csomagolása, a kupak szorosan zár, alányúlni alig lehet, minden használatkor attól tartok, hogy elvesztek egy körmöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 1.

Niki0215

2019. szeptember 10.

Visszafogott illatú, krémes termék..Minden kókuszost kipróbálok, megfelelően hidratál, krémes állaga puhává teszi a bőrömet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Mohamama

2019. július 7.

Szeretem az illatát, hidratál, frissít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 7.

Szeretem az illatát, hidratál, frissít.

mauricias

2019. április 26.

Imádom az illatát, diszkrét, de mégis nagyon különleges. A bőrömet is nagyszerűen ápolja, nem szárított.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

Liara0826

2019. április 25.

Ajándékba kaptam és nagyon szeretem. Annyira nyugtató még az illata is, pláne egy hosszú nap után. Nagyon jó érzés vele tusolni, annyira krémes állaga van az illata meg mennyei. Mindenképpen megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 25.

blackrose

2019. április 24.

Kókuszos tusfürdőre vágytam, ès csak ez volt a polcon. Alapból Dove fan vagyok, de adtam ennek egy esèlyt. Èn jóval olcsóbban jutottam hozzá a fent feltüntetett árnál, így nem haboztam betettem a kosárba. Nagyon kellemes kókuszos krèmes illata van. Maga a termèk is krèmes, szerintem az eddig legjobb kókuszos tusfürdő amit eddig próbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 24.

Kinguska09

2019. április 8.

Nem mindig veszek Nivea tusfurdoket jobban szeretem az erosebb intenzivebb illatu termekeket de mivel imadom a kokusz illatat igy kirpobaltam es tetszik :) es nem csak az illata miatt

Az illata kellemes de nem tul tolakodo
Allaga kremes nem ragacsos es nem kell sok belole jol habzik jol tisztit kellemes ude erzest hagy maga utan puhava varazsolja a borom nem szaritott ki nem okozott kipattogast szerencsre ! Ujraveszem
Altlaban en is olcsobban jutok hozza 500-600 ft ert ami szerintem megeri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Az illata kellemes de nem tul tolakodo
Altlaban en is olcsobban jutok hozza 500-600 ft ert ami szerintem megeri

Milly

2019. március 22.

Jól habzik, az illata visszafogott és finom. Nekem egyáltalán nem szárítja a bőrömet, sőt, mintha még puhább is lenne tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

zsoxcore

2019. március 17.

Hűvösebb időben számomra tökéletes választás az illata miatt. Krémes állagú, egyáltalán nem szárította a bőrömet, sőt. Jól habzott, tökéletesen tette a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

bugeyes

2019. január 23.

Alapjáraton szeretem a kókuszos illatokat, viszont egy csomó tusfürdőnél nagyon lehet érezni valami nagyon gejl és sokszor műanyag hatást, na ennél nem. Jól hidratál, jó érzés vele tusolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.