Nivea

Ár:   900 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2016. november 17.

Kategória:   Tusfürdők

Ápoló tusoló krém, frissítő kókusztejjel. Az ápoló tusoló krém, a gazdag jojoba olaj tartalom a bőrödnek hidratált érzetet nyújt.
Élvezd a frissítő tusolást az észrevehető puhaságú bőrért!

kovacsrekaa

2021. december 16.

Elso olyan nivea tusfurdo ami nem szaritja szet a borom. Igazabol a coconut szot tavolrol mertem be a rossmannban es azonnal ra mentem :) A kokusz illatot en nem erzem, csak a jojobat. Hidratalt, puha bort kapok. Nagyon jol habzik, jol esik ezzel a termekkel tusolni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 16.

Pocok7

2021. március 24.

Egyik kedvencem :) lágy krémes állag és csoda illat *-*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

Egyik kedvencem :) lágy krémes állag és csoda illat *-*

quesadilla

2021. február 3.

Jo az illata, mondjuk en a kakaosat jobban szeretem. Ettol fuggetlenul jo tusfurdo, kedvencem, hidratal es finom az illata

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 3.

narancsdzsem

2020. november 18.

Nem szeretem a kókusz illatot, tehát megvettem ezt, bízva hogy az ismert Nivea illat majd elnyomja a durvulós kókuszt. És lőn.
Semmi extra, de kellemes illat, nagyjából ápol is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 18.

Semmi extra, de kellemes illat, nagyjából ápol is.

PeterHajni

2020. november 6.

Nagyon kellemes kókuszos illata van, szeretek vele tusolni, mert illatos és nem szárítja egyáltalán a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

Toscana

2020. szeptember 9.

Csodás az illata. Már évek óta használom és meg mindig nem tudtam megunni. Nem száritja vagy irritálja a bőröm. Szerelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

Luiselotte

2020. július 20.

Ez a tusfürdő annyi kókuszt látott, hogy az üzem egy távoli pontjáról felmutattak egy “ kókuszdió” feliratú táblát a tartálynak amiben készült.
Ha csak az ápoló hatás miatt került az emulzióba egy lehelletnyi vagy dezodorált változat úgy teljesen oké , de nagy betűkkel hirdetni egy terméket kókusszal amikor NINCS kókusz illata nos az elég érdekes.
Szóval Nivea illata van, kellemesen tisztít és nem ugrott le a bőröm használat után.
Teljesen átlagos .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 20.

Teljesen átlagos .

Csipetke

2020. május 2.

Szeretem a kókuszos termékeket így ezt is kipróbáltam. Nem túl erős, intenzív az illata de ettől függetlenül kellemes. Krémes lágy és egyáltalán nem szárít. Szepen habzik és tisztít. Szeretem a márka tusfürdőit köztük ezt is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 2.

kiraelek

2019. november 13.

Kedvenc tusim, még fürdés utáni reggelen is rajtam van az illata. Sajnálom, hogy már nem találom a drogériákban. Ha százforintos kis kínai mellett járok, mindig megnézem, van-e.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

suti95

2019. október 1.

Az illata kellemes, de nem dobok tőle hátast. Az újravásárlást pedig kizárja a csomagolása, a kupak szorosan zár, alányúlni alig lehet, minden használatkor attól tartok, hogy elvesztek egy körmöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.