Nivea

Ár:   790 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szabcsi0502, Módosítva: 2020. május 26.

Kategória:   Dezodorok

A Nivea deo Hello Sunshine trópusi-gyümölcsös illatú. 48 órás megbízható védelmet nyújt a hónalj nedvesség és a kellemetleg szagok ellen.

Sisszy

2017. november 7.

Szerettem ezt az izzadsággátlót, mivel nekem tényleg gátolta az izzadást. Nyáron használtam és teljesen jól tette a dolgát. Az illata is kellemes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

canyon

2017. szeptember 22.

Na végre a nyomára akadtam egy euro family boltban. Drogériákban már nem találtam sehol, de nagyon szerettem volna kipróbálni. Illata nem igazán trópusi, de nem rossz. Egész tartós, ebben a 18-20fokos időben elég a hatása egész napra. Ára és a cuki csomagolása tetszik, de összességében nem dobtam hátast tőle ...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

eperturmix

2017. augusztus 24.

Szupi illat,egy nivea deo-hoz képest meglepő tartósság,cuki csomagolás,jó ár..nekem bejön.Van egy kék tesója is,azt is kipróbálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Dimethiconol
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.