Nivea

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, az összetevőket feltöltötte: Esztii912, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Vízálló sminkek eltávolítására!

Ár: 600 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
annamariav

2019. november 20.

Egyből leszedi a vízálló sminket is, nem kell vakargatni stb. Nagyon bevált

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

Egyből leszedi a vízálló sminket is, nem kell vakargatni stb. Nagyon bevált

avalanche

2019. augusztus 2.

Évekig ezt használtam, nem volt olyan vízálló szempillaspirálom, amit ne tudott volna lehozni könnyedén. Nem irritálta a szemem vagy a bőröm, nem is tudtam milyen jó dolgom van vele, amíg le nem cseréltek egy L'Oréal lemosóra, ami a nyomába sem ér. Ha elfogy a másik, biztos, hogy visszatérek ehhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

DorkaR

2019. március 24.

Szuper termék! Az első olyan szemfesték lemosó, amely dörzsölés nélkül leszedi az egyébként lerobbanthatatlan vízálló szempillaspirált is. Az érzékeny, kontaktlencsés szemem is jól viseli. Sokszor újra vásároltam már és a jövőben is alapdarab lesz a fürdőszobámban egészen biztosan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Pünyike

2017. július 5.

Más terméket használtam, de egy nyaralás alkalmával otthon felejtettem azt, és amikor venni akartam, csak ez volt. Nos, azóta is ezt veszem. A szememet nem csípi, olajos érzetet sem hagy maga után. A vízálló spirált tökéletesen eltávolítja. Drága, de viszonylag sokáig elég, napi használat mellett. Megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 5.

FannerManner

2017. február 8.

Csípi a szemem, és nagyon erős olajos érzést hagy maga után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

Csípi a szemem, és nagyon erős olajos érzést hagy maga után.

ZsoYo

2016. december 1.

IMÁDOM!
Kontaktlencsét viselek, így nem mindegy mit használok.
A termék tökéletes, gyönyörűen leszedi a sminket a szemről. Próbáltam 1-2 alkalommal más márka hasonló termékét, mert közel fele annyiba kerül egy-kettő, de a nyomába sem érhet, azokból több kell és a minősége sem volt jó, így vissza is tértem ehhez. :) Mindenkinek csak ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

IMÁDOM!
Kontaktlencsét viselek, így nem mindegy mit használok.

Zutyulo

2016. november 8.

Nagyon szépen eltávolítja a sminket a szemről is. Elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 8.

Nagyon szépen eltávolítja a sminket a szemről is. Elégedett vagyok vele!

nusmanna

2016. november 6.

Nagyon szeretem jól leszedi a sminket. A 3. flakonnal veszem szerintem ez mindent elárul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 6.

dix

2016. június 14.

Mikor olvastam a véleményeket, és láttam, hogy valakinek a szemét csípi, felgörgettem, hogy tuti jó terméket nézek-e. 2 éve használom folyamatosan, a legjobb sminklemosó!!! Könnyen lehozza a vízálló spirált is, de azt nagyon ritkán használok, a nem vízállót meg még hatásosabban szedi le. Én sokszor lustaságból arcra is használom, ott kb jobban teljesít mint egy arc sminklemosó. Nem 5 csillag, hanem végtelen!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 14.

mkdorina

2016. május 27.

Nagyon jó kis termék! Használtam már ezelőtt más sminklemosót is, de az eddigiek közül ez a legjobb. Nem hagy olajos érzetet maga után és nem csípi a szememet se. Ha elfogy, biztos újra ezt fogom venni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Hidratálók: Cyclomethicone

Szintetikus színező anyag. (Lila)