Nivea

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, az összetevőket feltöltötte: Esztii912, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Vízálló sminkek eltávolítására!

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

dix

2016. június 14.

Mikor olvastam a véleményeket, és láttam, hogy valakinek a szemét csípi, felgörgettem, hogy tuti jó terméket nézek-e. 2 éve használom folyamatosan, a legjobb sminklemosó!!! Könnyen lehozza a vízálló spirált is, de azt nagyon ritkán használok, a nem vízállót meg még hatásosabban szedi le. Én sokszor lustaságból arcra is használom, ott kb jobban teljesít mint egy arc sminklemosó. Nem 5 csillag, hanem végtelen!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 14.

mkdorina

2016. május 27.

Nagyon jó kis termék! Használtam már ezelőtt más sminklemosót is, de az eddigiek közül ez a legjobb. Nem hagy olajos érzetet maga után és nem csípi a szememet se. Ha elfogy, biztos újra ezt fogom venni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

flamingo-80

2016. május 13.

Szuperul eltávolít minden szemfestéket, jól oldja a vízálló szemhéjtust is. Az enyhén olajos érzettel hamar megbarátkoztam, sőt megszerettem. A szemet viszont tényleg csípi picit, ezért levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

eliana10

2016. február 8.

Szépen lehozza a sminket, de sajnos nagyon csípi a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 8.

Szépen lehozza a sminket, de sajnos nagyon csípi a szemem.

Joaninha

2015. december 11.

Szerintem nagyon szépen eltávolítja még a vízálló és tartós sminkeket is. Ellenben ami nem tetszik benne, az a nagyon olajos érzet, amit hagy magaután. Nekem is csípi a szemem sajnos, pedig nincs is benne illatanyag. Azt hittem végre találtam egy olcsóbb megoldást, de maradok a Clinique két-fázisú szemfestéklemosójánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

Ajna7

2015. október 26.

Sajnos nem vált be..akciósan vettem, jó ötletnek tűnt , megtanultam hogy én az olajos lemosókkal nem vagyok kompatibilis . Azt nem tudom hogy a szemem ettől gyulladt e be, de nem használom és elmúlt . Biztos remek termék lehet de nem nekem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 26.

vzorka

2015. július 25.

Életem első olyan kozmetikai terméke, amitől begyulladt a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 25.

Életem első olyan kozmetikai terméke, amitől begyulladt a szemem.

adrikovi

2015. május 15.

Nagyon jól lemossa a vízálló szemfestéket viszont utána olajos érzetet hagy és nagyon csípi a szemem. :/ nem tudom ez csak nálam van e így de ezért levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

magdus.kis

2015. május 10.

Glamour-napok keretein belül vásároltam meg. Így egész jó áron jutottam hozzá, de a teljes árát sokallom. Jó a hatása, szépen eltávolítja a szemfestéket, s nem csípi a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 10.

szeliger

2015. április 16.

Az idei évben változtattak a csomagoláson és a formulán, az összetevők csak részben egyeznek a fent olvasható korábbival, ezért feltettem külön is, de mivel a név ugyanaz, az ott leírt véleményt idemásolom.

Glamour napok kuponnal féláron beszerzett terméke. A teszteléséhez adtam neki rendesen: EL szempilla primer+Guerlain vízálló szempillaspirál, brutál műszempilla hatású pillák, de ez a kombináció igen nehezen lemosható (pl. a Bioderma micellás lemosóra szinte meg sem mozdul). Az eredmény meggyőzött, a festéket jól és könnyedén leszedte. A korábbi változatát nem ismertem, ahogy néztem itt a régebbi kiadásáról a véleményeket, elég vegyesek voltak, de ez a megújított formula úgy tűnik működik. A használatához nagyon intenzíven fel kell rázni a flakont többször is, mert kicsit nehezen keveredik, de ha már sikerült, akkor az elegy sokára válik csak szét. Tényleg sokára, mert a tegnap esti felrázás után ma reggelre három réteg látható: egy átlátszó alul, egy habos világoskék réteg középen és egy ibolyakék felül. Jól használható kis szűkítő műanyag dugó van a tetején, a vattapamacsra kiválóan adagolható. Nem csíp, irritációt nem okozott. Meglátjuk hosszútávon rejteget-e még valamilyen meglepetést, addig is ez egy nagyon jól sikerült drogériás termék, a pénztárcának sem halálos ellensége (főleg ilyen kedvezménnyel).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 16.

Hidratálók: Cyclomethicone

Szintetikus színező anyag. (Lila)