Nivea

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, az összetevőket feltöltötte: Esztii912, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Vízálló sminkek eltávolítására!

siskin7

2015. április 12.

Én is megadom neki az 5*-ot, bár nem vagyok Nivea rajongó. A vízálló spirál szépen lejött, dörzsölés nélkül, nem csíp, nem szárít. Meglátom még, veszek-e később belőle, mert van másfajta is. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

viktoriacsoke

2015. február 1.

A legjobb termék amit vízálló sminkekhez csak használni lehet, nem hagy olajos érzetet és nem is csípi a szemet, teljesen eltávolít mindent a szemről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

Neelia

2015. január 9.

Kiváló sminklemosó, nekem nagyon bevált. Bár nem minden Nivea terméket tartok jónak, ez nagyon el lett találva. Vízálló és sima sminket egyaránt könnyedén leszedi, nem csíp, nincs kellemetlen érzés. Valóban kicsit olajos, de engem ez esténként már nem szokott zavarni, mikor már csak szemkrém megy a bőrömre. Kíváncsiságból próbálkoztam a Balea hasonló termékével is - összehasonlíthatatlan a kettő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

B.Letta

2015. január 7.

Én 5 csillagot adok ennek a terméknek,mert tökéletesen megvagyok vele elégedve! Szépen leszedi a sminket egy mozdulattal.Többen írták,h olajos érzetet hagy,ami igaz is,de 1-2 percen belül be is szívódik és a szemkrémem mehet is fel utána.Az ára is megfelelő ami kb 1500 ft körül van.Úgy gondolom,h újra fogom venni!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

heim.mesi

2015. január 3.

Nagyon jól leszedi még az erősebb sminket is, egy mozdulattal letörli, dörzsölni sem kell..
Egy problémám van, hogy eléggé olajos érzetet hagy maga után, amit nem szeretek..
De ettől függetlenül amire kitalálták azzal tökéletesen elbánik!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

De ettől függetlenül amire kitalálták azzal tökéletesen elbánik!

kireka

2014. október 23.

Glamour napon vettem némi engedménnyel.Nem bántam meg! A szempillaspirált és a tust a sminkelmosó tej csak dörzsöléssel szedte le ami nem volt jó. Nagyon örültem, hogy ez tényleg egy pillanat alatt megbírkózik bármivel és egyszerre kevés fogy belőle.Nagyon szeretem és sokáig elég lesz.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 23.

atzsirknab

2014. október 6.

Tejes sminklemosót használok egyébként, de a vízálló spirállal egyik sem birkózott meg dörzsölés nélkül, ezért vettem meg ezt. Maximálisan bevált, pár mozdulattal mindent leszed. Utána lemosom az olajos réteget vízzel, aztán jön az arctisztítás, úgyhogy az olajosság engem nem zavar. Újra fogom venni, amint elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 6.

Bettina

2014. október 2.

Tökéletesen teszi a dolgát. Nem csíp, nem irritál. Még az erős sminkkel is könnyen elbánik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 2.

LiviV94

2014. augusztus 28.

Egy darabig jól bevált, kellemesen szedte le a sminket. Egy ideje viszont nagyon csípi a szemem, nem is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

irislove

2014. augusztus 19.

Én imádom. Nagyon gyorsan és hatékonyan leszedi a sminkem, akkor is ha brutális mennyiségű szempillaspirál volt rajtam. Mivel olajos, ezért utána még tonikot is használok, de amire kitalálták, tökéletes. Örök kedvenc marad azt hiszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Hidratálók: Cyclomethicone

Szintetikus színező anyag. (Lila)