Nivea

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, az összetevőket feltöltötte: Esztii912, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Vízálló sminkek eltávolítására!

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

kupono

2014. június 19.

Igaz, hogy leszedi a sminket, de nekem csípi egy kicsit a szemem, és annak ellenére hogy olajos kiszáradt tőle a szemkörnyékem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 19.

Beussss

2014. június 19.

Nekem nagyon bevált, szépen lehozza a vízálló szempillaspirált.Kicsit olajos marad a szemkörnyék a használata után, de én a szemfesték eltávolítása után mindig arctisztitást végzek és olyankor azt is lemosom és tökéletes az eredmény. Nem drága és jó minőségű, én szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

orchidea8627

2014. június 12.

Olcsóbban sokkal jobb kétfázisú lemosók vannak ennél.
Összerázom jó alaposan, de mire kinyitom a kupakját és ráönteném a vattára már 90%-ban újra szét is válik a két komponens. :D
Lemossa a sminket (vízállót ugyan nem használok), de sokkal olajosabb réteget hagy a bőrön mint a többi kétfázisú lemosó amit eddig használtam. A szememet is irritálja kissé, biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 12.

Olcsóbban sokkal jobb kétfázisú lemosók vannak ennél.

edinalazar

2014. május 18.

Mindig vízálló szemhéjtust és szempillaspirált használok, ez a lemosó pedig nagyon szépen, dörzsölés nélkül leszedi a festéket (ez a kozmetikusom szerint fontos a szem alatti finom bőr korai öregedésének megelőzése érdekében).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 18.

hanami21

2014. május 15.

Nekem nem vált be. Olajos lett tőle az arcom, ráadásul a vízálló sminket nehezen szedte le. Barátnőmnek adtam oda, hátha neki beválik...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

NGT

2014. április 21.

Kontaktlencsét és vízálló spirált használok minden nap.
Korábban a Lancome szintén kétfázisú lemosóját használtam (sokszor ennyi pénzbe került), de áttértem a Niveára, és bár nem szeretem a márkát, ezt a terméket bátran ajánlom. A sokadik tubus fogy el belőle, néha akciósan árulják és akkor előre betárazok, bár amúgy sem tartom drágának.
Nem lesz olajos a szem, a vízálló sminket is különösebb dörzsölés nélkül távolítja el. Használat után a bőr a szem körül kicsit olajos érzetű, de mivel utána amúgy is arclemosás következik a rutinban, ez egyáltalán nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 21.

Kontaktlencsét és vízálló spirált használok minden nap.

dreamerem

2014. április 18.

Szépen lehozza a sminket, de nekem csípi a szemem. Kár érte, mert viszonylag szeretem a nivea termékeket. Az ára se annyira kedvező.

Oly annyira kicsípte a szemem, hogy többé nem használom . Levontam 2 csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 18.

Oly annyira kicsípte a szemem, hogy többé nem használom . Levontam 2 csillagot

lilibianka

2014. április 11.

Picit furcsa volt az elején hogy ilyen nagyon víz állagú, bár tudtam mire számítsak. Azon kívül nagyon szeretem, szépen lemossa a sminkemet (vízálló spirált szintén). Teljesen meg vagyok elégedve vele, nem igazán tudok rosszat mondani. 5* :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 11.

LenaL

2014. április 8.

Ugyan lehozza a vízálló sminket is viszonylag gyorsan és szépen, nekem csípi a szemem. Pedig bíztam benne, hogy ez majd működik, de nem. És inkább fizetek többet, mint maratom szét a szemem egy olcsó verzióval. Kár érte, mert tényleg reméltem, hogy ez jó lesz. Mindenki ajánlotta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 8.

Lanie

2014. február 16.

Pillanatok alatt leszedi a pandamaci szemfestékemet ami sok másik társának nem sikerült (maximum elkenni) tehát én teljes mértékig elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

Hidratálók: Cyclomethicone

Szintetikus színező anyag. (Lila)