Nivea

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, az összetevőket feltöltötte: Esztii912, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Vízálló sminkek eltávolítására!

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Esztii912

2014. február 8.

Nekem bevált. Szépen leszedi a sminket és nem bántja a szemem (kontaktlencsés vagyok). Használata után selymes érzetet ad, nem szárítja a bőröm.
Mindenképp újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

Mindenképp újraveszem.

AmethystGhost

2014. január 30.

Szerettem, mert könnyen lehozott mindenféle sminket. Viszont olajos, ezért nem vettem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

Hidratálók: Cyclomethicone

Szintetikus színező anyag. (Lila)