Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. április 16.

Kategória:   Dezodorok

Alaposabb borotválás, gyengéden ápol, sima és bársonyos bőr. Avokádó kivonattal, megbízható izzadásgátló védelem 48 órán keresztül. Alkoholmentes, bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Kiszerelés: 50 ml

HannaLove

2020. július 25.

Még régebben használtam, 2-3x újra is vettem, összességében elégedett voltam vele, tette a dolgát és kellemes az illata. Mivel rengeteg deo van a piacon, nem szoktam egynél sokáig megmaradni, szeretek kísérletezgetni és újabbakat kipróbálni, ezért ezt is lecseréltem de egyébként hatásos volt, szerettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

viktoriagellert

2019. január 8.

Nagyon kellemes az illata, nem túl erős, teszi a dolgát és nem irritál! Évek óta ezt használom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Kingus23

2018. november 17.

Az egyik új kedvencem,krémes nem szárítja a bőrt,borotválás után sem irritál.Tetszik az illata,tartós.Nem hagy nyomot a ruhán,sokáig elég.Egész napos a hatása.Ár érték arányban merem ajánlani!Szinte az összeset kipróbáltam és egyik fajtája sem okozott csalódást

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Sylvi919

2018. november 9.

Imádom az illatát! :D és végre egy számomra is hatásos dezodor, amivel nem kell rettegnem, hogy pár órával a felkenés után büdös leszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

hollieme

2018. május 3.

az illata kellemes, viszont nekem kissé túl erős volt. annyira nem volt hatásos, nem vagyok nagyon izzadós, de azért néhány helyzetben rendesen megizzadtam. nap közben mindig újra szoktam kenni, mert egy durvább nap után már nem hatásos a szagtalanítás terén. nagyon tetszik viszont, hogy üveg az alja, és nem műanyag, bár így nehezebb a termék, de én nem bánom, plusz látható, hogy mennyi van még hátra belőle. összességében egy átlagos dezodor, egyáltalán nem rossz, de nem is kiemelkedő, nem vettem újra, egy másik niveás dezodorral próbálkozom, ha az nem válik be, visszatérek ehhez. ezt a 48 órás védelmet egyébként még most sem értem, hogy mi értelme van...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

kisko

2017. augusztus 15.

Régebben mindig más golyós dezodort kellett vennem, mert hatástalanokká váltak. Ezzel viszont évek óta nincs izzadás, büdösödés. (Persze ez lehet az öregedéssel is jár.) Olyan finom illata van, hogy még dicséretet is szoktam rá kapni. Nem fogja össze a ruhákat, egész napra elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

writa

2017. augusztus 14.

Az illata nagyon friss és nőies. Hatásos is az izzadság ellen. Pont ennyit kell tudnia, pont ennyit is tud.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

lexyusz

2017. április 13.

Régebben a golyós dezodorokért voltam odáig, meg vissza, most inkább áttértem a dezodorokra, azoknál nem kell megvárnom míg megszárad a hónaljam :D Emlékeim szerint ez egy elég jó minőségű darab volt, szerettem is addig amíg el nem fogyott. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

MissNothing

2017. február 13.

tuti! egyik legjobb! tartós is, viszont kellemes az illata, sokszor vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

tuti! egyik legjobb! tartós is, viszont kellemes az illata, sokszor vettem.

Sophie0727

2016. szeptember 12.

Én soha nem szerettem a "sziszegős szappanokat" mindig is a golyós dezodorok híve voltam, mert nem vette annyira igénybe a bőrömet. Ez a termék pedig az örök kedvencem. Nekem tökéletesen bevált, edzéshez is megfelelő. Eddig egyik hasonló nivea termékben sem csalódtam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil